Zayıf kızlar mı, balık etli kızlar mı daha çekici?

Zayıf kızları mı daha çık beğeniyorsunuz yoksa balık etlileri mi?Sevgiliniz balık etli mi, zayıf mi?:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zayıf ile skiny' yibalık ile tombulu karıştırıyorlar.kavramları iyi belirlemek lazım.Ben ince hatun severim . İnceden kastım ise Şudur. link bak bu biraz skiny link şu hatunumuz zayıf olmasa da özellikle balık eti severim diyen arakadaşlar için çıldırtıcı olabişlcek bir arkadaştır. yalnız bu balık değl baştan söyliyim.. link bu balık etli işte.. link Bu da link

• ben son lınktekı gıbıyım :)

• Öncekileri Göster
    • son link mükemmel.nerde böyle hatun:)

• son limkteki hatunu biraz giydir bi poz veridr. 3. gibi olur vak diyim ben sana...

çirkin kadın yoktur. fakir kadın vardır.:)

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok zayıf olmasın, çok iri balık olmasın :))

• zayıf kızlar daha çok ilgimi çekiyo balık etlilerden :)

• Biri balık eti mi dedi :))ben sevmiyorum ama seven arkadaşlara hizmetim olsun :)1- link 2- link

• bunlar tombula gırıyo artık:)

• 2. iyi de 1. artık kilolu sınıfında yani :)

• zayıf kızlar hoşuma gitmiyor. balık etli diyincede akıllara hemen şişmanlık geliyor . yuvarlak hatlı kıvrımlı kadınlardan hoşlanıyorum. Kelly Brook , Keeley Hazell, Monica Belluci tipinde kadınlar.

• hem zayıf hem balık etli ikisi bir araya gelirse yemede yanında yat :))

• balık etli sevgilim de oldu zayıf sevgilim de.. kişilik önemli benim için..

• kesinlikle zayıf endamlı ruskızları fiziğine sahip rus olsada fena olmaz...

• balık etli kızlardan hoşlanıyorum.ama bunun da bir tarifi var.balık etli boya oranla dengeli kilo.zayıf değil.ama bırakın obeziteyi şişman bile değil.sanırım tam balık etli boya göre -5, -10 kg olduğu durumlar için geçerli.170 boy, 90kg. ve balık etli oldu canım:)şu an sevgilim yok.eşim de yok.ama olsaydı ve fiziğine göre seçseydim kesinlikle balık etli olurdu.öyle değil mi ama, yuvarlak hatlarını tam ortaya çıkaracak, şöyle salınırken kalçası hafif oynayacak, elini attın mı elini dolduracak, yüzünü gömdün mü yumuşak tenine pamuk gibi olacak, kaymaklı ekmek kadayıfım diyeceksin.ooof neler diyorum ben içim bi hoş oldu:)

• herkesin zevki farklı kadınları illa niye bir katagoriye koymak zorundayız ki keza erkekleri anlamış değilim

• Balik etli ele avuca gelcek hani :))

• zayıf olsun ama üzeinden elbise kendiliğinden düşecek kadarda olmasın...

• boyuna göre uygun kiloda olan bayanları seviyorum. Çok ince zayıf kızları beğenmiyorum

• Çok zayıf yada çok şişman olmasını istemem.İkisinin ortası ideal ;)

• balık akar..

• evet ortası çok zayıf canı çıkacakmış gibi çok şişman yarım dünya ideali orta sı ha bu insanın yapısında var herkes bir yapıda insan seviyor bende hafif etli severim

• kesinlikle zayıf... bir de balık eti olacaksa, türk düşüncesi balık eti olmamalı. obezite sınırında ama hala kendini biraz balık etliyim diye kandırıyor yavrucak:) zayıf da olsa balıketli de olsa, vücut kıvrımları dediğimiz şeyin kaybolmamış olması esastır.

• zayıf olsun zayıf, teen olsun :))

• zayıfffff

• şimdi eminim bütün herkesin sevgilisi taş gibi çıkacak. napacaksın milletin sevgilisini. aha dönercideki adam ayı gibi hatunlardan hoşlanıyor. var mı yani?

• link buyrun doya doya izleyin

• narin kadinlar, zayif ama kivrimli :) balik eti diye balina yolunda balik olanlari sevmiyorum

• kivrimli ama oldukca zayif, hatta pesinde yemekle kosuyorum arada :D

• Balık etliden kasıt ne bilmiyorum ama ben çok aşırı olmamakla kalçaları büyük, beli ince ve göğüsleri ufak kızalrdan hoşlanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 10

• zayıf olan insanalrın hatları belli olmuyor balık etli olanlarda bazen aşırıya kaçabiliyor oyuzden bunun tam ortası bence en ideali diye düşünüyorum.

• evet bende böyle düşünüyorum +1

• tşk.

• 36 _38 beden superdır40 beden balık etı40 tan sonrası şişmandır36 dan altı derı kemık

• 2ay

Boy diye de bir şey var ama.

• ortası iyidir çok zayıf veya şişman ne erkeğe nede kadına yakışmıyor.

• +1

• teşekkürler.

• valla bi kız olarak çok zayıflığın kızlara yakışmadığını düşünüyorum. ne o öyle tahta gibi. ve etrafımdaki bi çok erkeğinde düşüncesi böyle.erkeklerdede sevmiyorum. kısacası normal olck ne balık etli nede tahta :)

• :D bence balık etli kızlara kurban olun siz :D zayıf kemik gibi bir hatun arıyosanız rusya ya davai davai :D fazla balık etli değil ne de fazla zayıf değil bence tam ortası. Ben öyleyim mesela :))

• helal sana :) +1

• :)))

• Zayıf kızları da erkekleri de itici buluyorum. Kadının balık etlisini severim büsbütün belde çok itici durur..Kilolu erkekleri ise daha çekici bulurum.

• balık etlileri tercih etmezdim erkek olsam onlar şimdi balık kokuyorlardır ama mangaldada ne güzel olur ha ;)ben de erkek olsam bende zayıf amam narin kıza bakarım ne o yağ torbası :S

• ne fazla şişman nede çok zayıf normal en ideali

• malesef bende zayıfım ama fiziğim olmasa tahta gibi görünücem balık etliden kasıtta 90 60 90 olsun yeter :)

• Ne erkekte ne bayanda aşırı zayıflık ve aşırı şişmanlık hoş durmaz,gerçi bir arkadaşım "Kadın dediğin kemik üstünü deri olmalı"derdi ama bence hoş değil.Erkek zaten aşırı olmamak kaydıyla kilolu olmalı yanımızda güçlü erkek görmek isteriz çelimsiz değil.

Yükleniyor...