Erkekler hangi konuları konuşmaktan hoşlanır?

eski sevgilimle yeniden konuşmaya başladık ama artık konuşmalarımız nasılsın iyiyim vs. ile sınırlı kalıyo çoğu kişi konu bulmakta zorlanıyo sizce nasıl konular açabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Harbiden zor bir konu bende konu bulmakta çoğu zaman zorlanıyorum.

Erkekler Ne Diyor 11

• watandaş eski erkek arkadaş olunca herşeyin senin için çok kolay olması lazım sonuçta yakından tanıdığın bir insan sadece düşün ve uzun sürecek bir girişle cevaba başlayacağı bir soru sor bence.Örneğin ben medeniyetler kültürüne çok meraklıyımdır eski kız arkadaşım bana yeme içme alışkanlıklarının insanlar üzerine etkisini sorarsa saatlerce konuşabilirim hemde ona hiç sıra vermeden.

• :) yeniden başlamanın bir alemi yoktu.

• Biraz cinsellik konuş + günlük hayatta neler yaptığından bahsetmesini sağla,ilgileniyomuş gibi gözük.Sıcak olmaya çalış.'Canım,tatlım vs... ' kullan.Barışmak istiyosan da gurur yapma ;)

• Arada bi deşarj olması gerektiğiyle başla.Başarıyı getiren öğelerden birisi moral depolamaktır mesela.Daha sonra bu zorlu süreçte kendisine yardımcı olacak insanlar lazım bunu da söyle hatta bunu vurgula...Gerisini halledersin.

• bu yıl son senesi olucak ve çok çalışıyo sürekli derslerinden bahsederken nasıl konu açıcağımı bilmiyorum açıkçası

• evden çıkarken saatli maarif takviminin oku.

• eskısı gıbı olmıcak bebegım olsa açardı mutlaka bulurdu bı mevzuu bende cok zorlanırım aslında konu bulmakta ama ıstedıgım bırı olursa ohoooo mevzu ustune mevzu bulurum

• Tabi ki cinsellik kolay soru kolay cevab

• demek kı eskısı gıbı olmayacak ya da olması zaman alacak...erkek konu bulmakta sıkıntılı ya da acmakta..

• ansiklopediden seçebilirsin bir cilt al rastgele bir sayfa ac ve konuşun

• Ben alışverişten, kuaförden, ayakkabıdan, modadan, felsefe, tıp, otomobil vs vs uzar gider konularında konuşurum ama durup dururken de bi' konudan girmem. Karşımdaki konuyu açacak ki ben de fikrimi beyan edeyim.

• Sevgilin biraz akıllı olsaydı konu bulurdu :)

• Sen biraz daha konuş,gereken konu açılır ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskileri ac biraz. yani senle cıkarkenki zaanları. mesela onda resmin varda resmim duruyormu flan de.

Yükleniyor...