• Sor
  • Bence

Hanımefendi kız nasıl olur?

evet beyler ağzınızdan ben hanımefendi kız isterim lafı düşmüyor.peki nedir nasıl bişeydir bu hanımefendi kız? ben bi ara sümsük kız ile hanımefendi kız tanımını birbirine karıştırmıştım:)ama hala hanımefendi kız nasıl olur onu %100 anlamadım..bana yardımcı olabilir misiniz?..tamam bayansı bi karekter olur,toplum içinde bağırarak konuşmaz,gülmez,aşırı makyaj yapıp aşırı dekolte giymez..başka..hanımefendi nedir nasıl olunur? eğer aklınıza bir film/dizi/gerçek bir karekter geliyorsa onuda yazın lütfen.daha 3 boyutlu olur:)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Her erkek düşler…Her erkeğin hayalinde bir kadın vardır…Ya hayatına girmiştir…Ya da hayatından çıkmıştır… Hayatında bir izi mutlaka vardır.Ama her erkek her an bir kadını düşünür…Çünkü erkek kadını için yaşar…Onun için yaşamalıdır…Daha önce bahsetmiştik adam gibi adam olmanın kriterlerini…Şimdi de düşünüyorum…İdeal kadın nasıl olmalı diye…Sahi; nasıl olmalı?Bir kere erkek fıtrat itibariyle soyunu üretmek için dünyaya getirilmiştir… İlahi olarak libido ile yaratılmıştır. Buna mukabil…Kadın dediğin 10 numara sevişecek arkadaş… Tahta gibi durmayacak yatakta, tesbih böceği gibi kıvrılmayacak, dört dönecek koynunda…Aklını başından alacak, ruhunla bedenini bir edecek…Aklını başından alacak ama bu kabiliyetiyle de aklını başından almayacak velhasıl…Delireceksin ama delirmen beynindeki sigortaların yanmasından kaynaklanmayacak…Uzandı mı yanına şöööyle boylu boyunca…Sol yanında atan kalbinin yerine koyacaksın kendi ruhunu ve bedenini…Ne sen de ne de aşksız yatmayacaksınız beyaz satıhlı kumaşın üzerine…Kadın gibi kadın olacak be birader helalin…Çekirdek olmayacak çıtır-çerez gibi çitlediğin… Kadın dediğin arkadaş…Bir gecelik değil, bir ömürlük olacak…Geleceğe bitkinliği, yorgunluğu ve rehaveti taşıyan bavulun olmayacak…En seksi manitan olmayı da becerecek, evinin sultanı olmayı da…Lüzumsuz şeylere tutulup başının etini yemeyecek, küfretmeyecek…Bir kere kadın dediğin edebini bilecek…Bozmayacak ağzını…Uzmanına bırakacak bu işleri… Seni daraltıp, boğup bunaltıp GEREKSİZ YALANLARLA elini ayağını birbirine dolaştırmayacak…Seni öyle bir saracak ki birader;Sen bile dumur olacaksın öyle tutulduğuna…Osuruktan bahanelerle, seni ayrılıyoruz diye tehdit etmeyecek…Kadın dediğin her anında yolacak olacak arkadaş…Bileceksin ki, yanında başını omzuna dayayıp ağlayabileceğin pamuktan yürekli bir beden var…Sabırlı olacak ve sabırlı olduğu kadar da erkeğini incitmeyecek…Haa bir de temiz olacak kadın dediğin…Yaptığı yemek yenilecek, bakacak kendine…Kadın dediğin, pahalı parfümlerin yer ettiği bir beden, her öptüğünde ağzında kesif ve mayhoş bir tad kalmayacak… Sarıldığında kalbin ve kalbi bir olacak…Buram buram…Ve aldığın her nefeste kadın kokacak kadınınVe aldığın her nefeste onu çekeceksin ciğerlerine derin derin…Kadın dediğinin beyni olacak…Hayatını sadece omurilik soğanıyla idare ettirmeyecek…Seni önce bir hamur gibi yoğuracak, Sonra o hamura kendi ruhunun mayasını katıp ekmek yapacak seni…Ve hayat fırınına sürecek… Arada bir ters yüz edecek ki yanmayasın… Kendin pişeceksin ama her şey onun kontrolünde olacak….Paranın güzelliğini bilecek…Fakat ne parasızlığın itilmişliğiniNe de paranın kuduzunu yaşayacak…Değerini ve soyadını bir anlık hevesler uğruna satmayacak…Namussuzluğunu ve olanca ahlaksızlığını,Sadece ve sadece,Seni baştan çıkartırken kullanacak…Sarışın, esmer, kumral fark etmez….Kadın dediğin ne olursa olsun sözüne güvenilir olacak…Kuzeyiyle güneyi ayrı ayrı oynamayacak…

Erkekler Ne Diyor 10

• herkese göre değişir...aslında bu tabir...bana göre böyle yazdığın kavramları olcaksa öyle olmasın!

• Kimmiş hanımefendi isteyen, külliyen yalan. Yine de hanımefendinin tanımını yapayım, daha doğrusu hanımefendiği bozan şeyleri söyleyeyim: *Bağırarak konuşması bozar ama çok yakın arkadaşlarıyla bulunduğu bir ortamdaysa sorun yok, sokakta bağırmasından bahsediyorum. *Karşı cinsten pek çok erkekle samimi olması bozar, tabi insanın kankaları olabilir ama bir kızın 15 tane kankasının olması ve hepsiyle kolkola sarmaş dolaş gezmesi sıkıntı olur. Boşver yazdıklarımı hanımefendilik pek tavsiyeyle olacak bir iş değil, olduğun gibi daha iyisindir bence.

• çok açıklayıcı olmuş sağol.. tabiki doğallık olduğun gibi olmak en iyisidir..ama bazı şeyleri öğrenmek lazım..doğallığa katarak

• Konuşmasını oturmasını kalkmasını giyinmesini nerde nasıl davranması gerektiğini bilicek

• Hanımefendi değilsen zaten olamazsın. Kişiliğini değiştiremezsin bi taraftan çekersin diğer taraf açıkta kalır. Kişiliğine uygun bir insanı tercih etmelisin.

• herşeyi değil ama bazı şeyleri kişi değiştirebilir..erkekler genelde değişmezliğe inanıyorlar galiba?..zaten aslında erkekler daha iddalı kadın ister daha çılgın..ama bunu toplum içinde çok belli etmeyen kadın isterler.. ki zaten bu durumda kadın toplum içinde bazı şeyleri bastırması gerekir..yani hiç bir erkek evinin içinde hanımefendi bi kadın istemez..doğru düşünüyormuyum?yani aslında gerçek hanımefendi boring olur?

• Ben şahsen gerçek bir hanımefendi sıkacağını düşünmem. Hanımefendi deyince robot gibi bir zihniyete sahip olacak diye bir kaide yok.

• Ve en mühimi…Kadın seni sevecek aslanım…Seni sevmeyen kadından uzak duracaksın…Çünkü sevmeyen bir kadınla ne yatağa sığabilirsin ne de toprağa…Kadında kendini sevecek haaaa…Kendini sevmeyen kadın seni hiç sevemez ki birader…Ve kadın her şeyden önce kadın olacak…Özendirecek ama özenmeyecek…Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla… Bileceksin ki evde ‘O’ kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana…

• bu soruyı sorduğuna göre senden olmaz anlaşıldı :))

• +1

• Öncekileri Göster
    • iyi de bu doğuştan gelen bir asillik ve ailenin verdiği terbiyede bunu süslüyor bence sen sadece davranışlarını değiştirmişsin o kadar

• doğuştan altına kaka yapan bebek mi asil veya evcilik oynayan çocukmu asil?..tamam bazı şeyler aileden gelir ama Allah bize akıl vermiş yani işin çoğu kısmı bizde biter..mesala getir en baba 2 hanımefendiyi 5 gün aç bırak sonra ortaya ekmek koy hanımefendiliğin kaybolduğunu göreceksin..yani hanimefendilik doğanın bize verdiği bişey değil aklımızla ve tabiki az bir parça ailden büyüdüğün çevreden gelen birşey..

• erkeğine yani partnerini herkonuda tamamlayacak onu toplumda yüceltecek saygısı ve güveniyle rahat etdirecek ...

• mesela bergüzar korel oynadığı filmlerde genellikle hanımefendi takılmakta. tipi de onu öyle gösteriyor zaten. örnek alınabilir..

• hanımefendi olunmaz hanımefendi doğulur

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...