Ben çok mu safım ne? Fettanlık bilmiyorum, uyanık hiç değilim...

Gizli Üye
ya gerçekten artık bu durumdan sıkıldım ben ,ne yapmalıyım ya benim çok saf olduğumu söylüyorlar bu da bazen sıkıyo niye mi diyorlar söylüyüm nişanlımın parasını yemediğim için yani özel isteklerde bulunmuyorum çünkü çalışıyorum ve benim istemem değil o beni düşünüp bişe alırsa anlamlı olur benim aldırmam değil, ya ben mi yanlış yapıyorum yoksa çevremdekilermi fena anlamdım ya...
Ben çok mu safım ne? Fettanlık bilmiyorum, uyanık hiç değilim...