Akrep erkeğini nasıl etkilerim/kendime bağlarım?

Akrep erkeğini nasıl etkilerim/kendime bağlarım?kendime bağlarım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sizin burcunuza da bağlı eğer duygusal açıdan zenginseniz balık , yengeç gibi fazla bir çaba sarfetmenize gerek yok fakat içinizdekileri belli edin ona , akrepler kolay kolay açılmazlar siz söylemediğiniz taktirde o sizi uzun bir süre inceleyecektir ta ki açıklarınızı yakalayana kadar dürüst olun yalanınızı yakalamasın

Erkekler Ne Diyor 5

• Disisi erkekgini sokarmis sende oyle yap

• Ben bu işi anlamıyorum akrep erkeğiyle ikizler erkeğini tavlamak için farklı şeyler mi gerekiyor? Kendin ol, hanım hanımcık ol, karşındakine güven ver her erkegi baglarsın kendine.

• SBurclara kaldiysa isiniz biraz zor

• Bi' akrep erkeği olarak söylemeliyim ki, o seni etkiler. =)Dişiliğini kullanabilirsin bence. Genel olarak akrepler sekse düşkün oldukları için (ne bileyim abi genel kanı bu yönde, sabah akşam sevişen birisi değiliz ki) hafif erotizm ile etkileyebilirsin.

• ya varya bilerek şu burçları yazıyorlar burya açın sitelerden okuyun işinizmi yok anlamıyorum yafff

Kızlar Ne Diyor 4

• Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. Saldırgan, sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor. Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı, anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

• akrep cok akıllı bır burctur .benım burcum başak yukselenım akrep.akrep butun gızlı seylerı de acıga cıkarırr.erkek erkegııne dişii gorun her daimm tutkulu ısteklı ol ama kuralları gnelde o koyar işine gelırse hesabı senın anlayacgn.itaatkar ve sadık olman lazım.sakın ola ona yalan soleyım deme cok kıncıdır bu burc kadar kıncı bırı yokturr.akrep cookk zordurr .onunla ılıskı yorucudr sna sımdıden kolay gelsın esnek ve olgun olman lazım hep

• bende basakim. yarışıyoruz şimdilik ileridede ilk bulusma felan nasil yapim bana biraz taktik verirmisin

• Öncekileri Göster
    • ya kendın ol bunu onceden planlayamazsın doga dawran kendını sıkmanın anlamı yok mantıklı akıllı seylerde bahet senı dılemesını sagla kendıne cek .ee buda artık sana kalmıs bısey

• :)) tsk

• tatlım kadının boğası erkeğin akrebi diye bosa dememişler..akrep erkeği aklında cinsellikle doğar..ilk adım budur bnce bir akrep için..ama elinde patlarsa da yapabileceğim bir sey yok :) erkeğede bağlı yani ;)

• ya şu burç sorularını niye burada açıyorsunuz googlede tonlarca var sen şimdi git denize akrep çıkar bir tane sonra onu iple kendine bağla o çocuğu düşün ahanda bağladın kendine

• tamam yapicam

• ahahaha güzeldi

Yükleniyor...