Burcumun yükselenini nerden öğrenebilirim?

yükselenim ne bilmiyorum burcumun özelliklerini taşımıyorum acaba yükselenimin özelliklerini mi taşıyorum diye merak ediyorum ama yükselenimi bulamadım bulabileceğim bi site adresi söyler misniz bana?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yükselenler kesin bir sonuç vermezler ki zaten yükselenler kesin değillerdir. yani benim yükselenim aslandır ama olmayada bilir mesela. geçek burcunun özellikleri daha baskın olur insanlarda. burcun nedir? site bilmiyorum ama astrolojiyle ilgileniyorum yardımcı olabilirim

• nisan 18 doğumluyum saati 10-12 arasındaymış tam olarak hatırlamıyor annem

• emin olmamakla birlikte yükseleninin yengeç olduğunu söyleyebilirim. duygusallık, merhamet, sadakat ve hassaslık burcun belirgin özellikleridir. en ufak bir sorunda hemen ağlamaya yönelim olur yengeçlerde. manevi değerler ön plandadır senin için ancak kendine güvenin yoktur. belirgin özellikleri bunlar burcunun.

• hmm tamam sağol ben baktım saatlere aslan da uyuyo ve ikisi de benziyo bana yaa :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum saati

• 10-12 arasında tam bilmiyorum

• Doğum saatine kadar soruyorlar kardeş o zman sıkışık durumdaydım nerden bkcaz saate :(

• kzıalr yardımcı olurlar :((

• Doğum saatini öğren

• doğum saatimi falan biliyorum da googleden hangi siteden bakacağımı bilmiyorum aradım bulamadım...

• Öncekileri Göster
    • Doğum saatini sor

• bi dövmediğin kaldı haa bulamadı9m diye :D

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...