Toplu taşıma araçlarında tacize maruz kaldınız mı?

Kızlar sorum size. Toplu taşıma araçlarında hiç fiziksel tacize maruz kaldınız mı? Kaldıysanız tepkiniz ne oldu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yok hani anlamıyorum otobüsteki fantezi düşkünlerini ben yaşadığımda alabildiğince hızlı o hassas noktaya vurduğumda acısından inilerken otobüsten indim :)

• hassas nokta :D

• aynen öyle :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Yeltenenler ergen olunca daha bir cesaretliler

• Bazı tövbe tövbe küfür edecektim neyse kendini bilmezler var tabii... Ben kadın olmaktan utanıyorum et parçasıymışım gibi hissediyorum o iğrençler yüzünden...

• yasamadm ama yasarsm rezil ederm..

• kalabalık bıyerde merdivenlerden ınerken yasadım.fakat arkamı donup kımın yaptıgını anlayamadım,anlasaydım haddını bıldırırdım. iğrençler.

• olmaz mı? abazalar her yerde <3

• Sıkı dur geliyorlar.Döner bıçaklarıyla dalalım abiiiii :))

• <3 bu neden koyuluyor :))

• yumrugu patlatırım basıma gelmedı

• geçen sene olmuştum başka bir bölüme geçtim o sapık inince otobüsten tekrar otobüse geri bindi. anlıycağın otobüs tacizcisi :D

• topuklu ayakkabımı kafasına çakarım akıllı olsunlar

• İğne batırıyom bende teltokam:)) Hepsini fururum:)) Şeysilerinden otobüsün tavanına asarım delirmesinler:)

• Sen korkma teltokam onlar korksun:))

• Napıcaksın? Soruyu sormaktaki amacın ne kızlar tepki vermiyorsa sende mi taciz ediceksin?Potansiyel tacizciysen sana tavsiyem benimle karşılaşma.

• hahahahhaha :) vur onu bebeğim :)

• Öncekileri Göster
    • anlıyorum :)

• Anladığını sanmıyorum:)

• öyle ş...ler cok anaları kız kardeşleri yok galibaaa

• bana 5-6 kere oldu. genelde ağzına ettim bıraktım ama bi keresinde izin verdim. neden diceksiniz... önce arkama hafifçe yasladığını hissettim ama emin olamadım. ordan uzaklaştım. sonra merak duygusu ve kadınsal hırs adamın beni istemesi arzusunu doğurdu. aklımda bunlarla boğuşurken bi süre sonra tekrar adamın önüne gittim. acaba istedimi yoksa kazamıydı diye. sonra hafif dokundurmalar başladı. bi süre sonra penisini kalçalarımın arasında hissedebiliyodum. 20 dakka boyunca falan değdirip durdu. hiç elini kullanmadı. ben sanırım 19 yada 20 yaşındaydım. adamda 45 civarıydı. sonra bi anda rahatsız oldum kapı açıkken iniverdim otobüsten. hepsi bu.

• Evet bana eden oldu, sapik bir adam kalcami s*kiyordu 45 yaşlarindaydi . Benim elimde de şemsiye vardi indirdim kafasina, sonra da diyoki abla yapma sucum neee, yaaaaaaa ökuz !

• kısa etek mı gıymıstın

• Hayir hava yagmurluydu dar kot giymiştim

• kısa etek gıyse ne olur sankı kısa gıyınce adam haklı olacak

• yaşadım otobüste fortlandım gerizekalı o ç deyip otobüsten indim taksiyle evime gittim .. o an ancak öyle bi tepki verebildim nedense olayın sokundan aslında bi güzel azına yüzüne etmeliydim

Erkekler Ne Diyor 26

• Kızlar sarkmasın diye binmiyorum.. Forever TaXi

• çok şükür fortçu değiliz :)

• 20 li yaslardaydım.. 2 kız tarafınedena ben tacize ugradım.. tutundugum elimin ustune elini koydu biri digerde ustume dogru dusme numarası yaptı .. bisey demedim.. sonra göz ve elle taciz lerde oldu.. erkek ugrayınca daha bi garip oluyor bu durum .. napıyorsunuz deseniz dayak yiyen ben olurdum sanırım inanmayacaklarınedena bana.. susdum ... ellenmedik nerdeyse bi oram kalmıstı .. garipti...

• tacız edende edılende bu fenalıga cevap verebılırmı sence :D

• Bir keresinde yapmışım gibi sanki taciz eden konumuna düşmüştüm. Telefonla konuşuyordum, bi anda otobüs kalkınca dengemi sağlayamadım ve elimi omzuna koydum bi bayanın. Hadi başka yere gelse elim tamam diyecem de omzuna koydum diye de tokat atılmaz ki arkadaş :) Ondan 2 gün sonra araba aldım, artık trafik tecavüz ediyor :D

• taciz edildim bir kere yaşı benden bi tahminen 10 yaş büyük bir bayan orta kapının olduğu yerin tam karşısında duruyordum kadın sürekli poposunu sürtmeye çalışıyordu bana hatta otobüsden inerken yüzüme bakıp gülmüşdü :) hoşumada gitmedi değil o kadını bi yerde görürsem çekiceği var benden :D

• istanbul da Üniversite de okuyordum ve 5-6 kez Kızlar dan fiziksel taciz yedim.bi keresinde otobüste tekli koltukta oturuyordum, 2 kız bindi ellerinde poşetlerle,kız kırmızı ruj, uzun saçlarıyla harikaydı,bende her zamanki gibi çk seksiydim,bunlar gelip yanımda ayakta durdular, önce hafiftebacağını koluma temas ettirdi,ardından bu sıklaştı ve daha uzun süre temas etmeye basladı,sora bacağını koluma resmen dayadı,bende utandım etrafa bakındım farkettiler etkraftakiler,sora bu vajinasını tam omzuma dayadı,ozamanlar utangaçtım,basımı kaldırıp "elinizde yük var buyrun siz oturun dedim",kız gülümseyerek teşekkür etti ve 1 durak sonra ineceğini söyledi.kız inince otobüsteki tüm erkekler peşinden indi.şimdiki aklım olsa bende o otobüsten iner onunla evine giderdim :D

• Beni bir bayan Belediye otobüsünde taciz etti, ben çekildikçe o kalcasını önüme sürtüyyordu.Önce sıkışıklıktandır diye anlamadım fakat çekilince tekara yanaştırıp kalçasını bastırınca durum anlaşıldı pensimde kalktı isteristemez fakat etraftan fark edilecek diye birileri bak şu sapığa diyecek insanlar sonuçta erkei hasız görür ben taciz edilmiş olmuyormuyum bu durumda ben tahrik oldum fakat rahatsız oluşum daha önemli taciz oldum aslında.Kimsenin olmadığı bir yerede gelse indikten sonra tamam olur fakat otobüs olmaz.

• gözlerimle taciz ederım, sürterek değıl

• Toplu tasimaya bindigimde taciz etmeden inmem

• ahahahaha :D

• Öncekileri Göster
    • yoksa sende tacizdenmi geldin dünyaya

• of be hacı şaka programından mısın ?

• asla karşıyım her yerde ve her mekanda. acizlikten başka birşey değildir. böyle yapanların önce annesini kız kardeşini gözlerinin önüne getirmesi gerekir.

• Aslında benimki taciz değilde. Otobüste aramızda baya bi mesafe varken bana doğru geldi. Önce yüzü dönüktü baya bi yakın durdu, hatta ben geri çekilmek istedikçe üzerime geldi. Sonra bana sürtünerek arkasını döndü.45 dk sürdü bu durum ve ben hayatımın en enteresan orgazmını yaşadım.

• Benim gördügüm genelde kadınlar kendilerine hiç dikkat etmiyorlar.

• fordçuda burada reklamını yapacaktı dimi

• Otobüsü motobüsü yok bu işin. Taciz ve tecavüz kadar pislik gördüğüm bir başka fiil daha yok şu dünyada. Öldürmek bence daha az kansızlıktır.

• Edilene geçmiş olsun. Edenede; Ya hepimiz insanız arzularız, şehvetleriniz ama bununda bir adabı, edebi vardır. Mazereti kabul edilmeyen hayvani bir girişim diyorum buna.

• toplu taşıma kullanmıyorum ama artık öyle insanlar pek kalmamıştır bee

• Bizzat şahit oldum.Kız bir bağırıyor adama.! İndirin bunu indirin bunu.!Belki kadın haklı ama o adama vurmaya çalışırken bir başka kişi yaralandı.Poşeti bu adama salladı,poşetin içindede kırılacak bir şeyler vardı sanırım.Başka birinin yüzüne isabet etti.Onun için bayanlardan uzak duruyorum otobüste ALLAH korusun.Yanlışlıkla dokunur veya otobüs sallanır.Anam gelde çık işin içinden.!

• Sitede fordçu istemiyoruz...

• edilen bulursun ama eden yoktur onda bu siteye girecek beyin yoktur

• Taciz heryerde.bir kiz bana uzun sure bakmisti.bu gozle tacize giriyormu:-D onun disinda birsey yok.tacizi sevmem edenide sevmem.

• ben bizzat gördüm hiç tasvip etmiyorum

• bazen yanlışlıkla oluyor

• vay anasını sen öyle bi soru sormuşunda taciz eden de gelip ben pro forcuyum ? yanlışmıyım panpalar?

• otobüste grup yapıyorlardı

• ben maruz kaldım

Yükleniyor...