Çok takıntılıyım sizce ne yapmalıyım?

çok takıntılıyım herşeyi kafama takıyorum insanların dediklerini çok önemsiyorum sizce ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kafaya taktığın ve seni rahatsız eden kişi ve etkenlerin senden değerli olmadığını hatta bir çoğunun seni çekemediğinden yaptığını bil ve sen de onları sinek vızıltısı gör ve keyfine bak. İnsanlar seni kıskanıyordur ve sen de mükemmeliyetçi ve ya insanlara gereğinden fazla ciddiye alan değer veren biriysen böyle olması normal ki ben de öyleydim hiç takma anlıyacağın

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim de böyle bir arkadaşım var, her söylenene takar. Umursamaz olmaya çalış ama nasıl yaparsın bilemiyorum.

• Kendine değer ver.

• takma..

• hello moRuq :D aLindin tabi simdi ayni takinti bendede war ama ben bunu nerdeyse astim kisisel qelisim kitaplarindan bu derdini cözebilirsin hem sen kendin olduktan sonra kendini sewdikten sonra kim ne demis sana neden umrundaki ? sen kendini bildikten sonra ?

• Sadece kendine güven ve kendi doğrularını önce sen kabul et. Başka bir şey yapmana gerek yok. Kendini kime beğendireceksin ki... Sen böylesin, kendini değiştirerek birilerini mutlu edeceksen, buna hiç gerek yok.

• duygularını kontrol etmek için çaba sarfetmelisin kendine yön vermelisin bunun sonu panik ataktır

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...