• Sor
  • Bence

Saplantı haline gelmiş birinden kurtulmak

Evet sevdiğiniz biri var sizi reddeti ve saplantı haline geldi nasıl kurtulursunuz?(NOT HER GÜN GÖRÜYORSUNUZ)

En İyi Görüş

• bak şimdi hacı kızdan nefetmi etmek istiyosun ? içinden atmakmı istiyosun ? aç gökhan türkmen - bir öykü klibini izle ;) sonra aynısını senin başına gelmiş gibi düşün.. nefreti bırak gereksiz arıza bile çıkarırısın arada :D( klipte gökhanın sevgilisi gökhanı kankisiyle aldatıyo )

• İzledim ne demek istiyorsunuz?

• kız arkadaşın seni en yakın arkadaşınla aldatmış gibi düşün

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayırlı olsa olurdu dersin, önüne bakarsın ;) Ondan daha çok mutlu olacağın biri karşına çıkabilir, bunu düşün.

• Kangren olmuş kolu kesip atacaksın derler bildin mi?

• Nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • O kadar kolay olsa şimdiye yapardım.

• İstersen herşey o kadar kolay ki. İnan bana. İstediğin zaman yapamayacağın şey yok..

• pskologa gıt

• bak ne güzel reddetmiş...bide kabul etseydi sen ona daha bi baglansaydın sonra bıraksaydı durumun daha vahim olurdu..bu açıdan düşün...uzaklaş bence ondan

• tEŞEKKÜRLER.

• Çok doğru.

Erkekler Ne Diyor 8

• başka birini bularak..hergün görüyosan bu böyle devam eder.

• Hocam başkasına bağlanmaya çalış sanki yıllardır o başkasına aşıkmış gibi hayal et kendini bir süre sonra bir başkasına bağlan

• bence kıza git ''ayağımın altında fazla dolaşma'' de,bir daha karşına çıkmaz,sende unutursun.

• Saplantı haline getirmedim hiç ama saplantı haline getirildim. Yapmadığı pislik kalmamıştı. not 5 yıl oldu hala hergün görüyoruz birbirimizi.

• Ona nefret duygusu besleyerek

• Yapabilsem keşke çok vahim durumdayım

• kokunu kazı.

• aynı sorunun cevabını bende arıyorum. ama ben bıraz astım baskalarına bakarak ederek ama asıl bıtecegı zamanda bır baskasına takıldıgım gun olacak sanırım ama şu an halen aklıma gelıp duruyor

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...