• Sor
  • Bence

Saplantı haline gelmiş birinden kurtulmak

Evet sevdiğiniz biri var sizi reddeti ve saplantı haline geldi nasıl kurtulursunuz?(NOT HER GÜN GÖRÜYORSUNUZ)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bak şimdi hacı kızdan nefetmi etmek istiyosun ? içinden atmakmı istiyosun ? aç gökhan türkmen - bir öykü klibini izle ;) sonra aynısını senin başına gelmiş gibi düşün.. nefreti bırak gereksiz arıza bile çıkarırısın arada :D( klipte gökhanın sevgilisi gökhanı kankisiyle aldatıyo )

• İzledim ne demek istiyorsunuz?

• kız arkadaşın seni en yakın arkadaşınla aldatmış gibi düşün

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayırlı olsa olurdu dersin, önüne bakarsın ;) Ondan daha çok mutlu olacağın biri karşına çıkabilir, bunu düşün.

• Kangren olmuş kolu kesip atacaksın derler bildin mi?

• Nasıl yani?

• Öncekileri Göster
    • O kadar kolay olsa şimdiye yapardım.

• İstersen herşey o kadar kolay ki. İnan bana. İstediğin zaman yapamayacağın şey yok..

• pskologa gıt

• bak ne güzel reddetmiş...bide kabul etseydi sen ona daha bi baglansaydın sonra bıraksaydı durumun daha vahim olurdu..bu açıdan düşün...uzaklaş bence ondan

• tEŞEKKÜRLER.

• Çok doğru.

Erkekler Ne Diyor 8

• başka birini bularak..hergün görüyosan bu böyle devam eder.

• Hocam başkasına bağlanmaya çalış sanki yıllardır o başkasına aşıkmış gibi hayal et kendini bir süre sonra bir başkasına bağlan

• bence kıza git ''ayağımın altında fazla dolaşma'' de,bir daha karşına çıkmaz,sende unutursun.

• Saplantı haline getirmedim hiç ama saplantı haline getirildim. Yapmadığı pislik kalmamıştı. not 5 yıl oldu hala hergün görüyoruz birbirimizi.

• Ona nefret duygusu besleyerek

• Yapabilsem keşke çok vahim durumdayım

• kokunu kazı.

• aynı sorunun cevabını bende arıyorum. ama ben bıraz astım baskalarına bakarak ederek ama asıl bıtecegı zamanda bır baskasına takıldıgım gun olacak sanırım ama şu an halen aklıma gelıp duruyor

Yükleniyor...