Dostumdan yediğim kazığı unutamıyorum, nasıl unutabilirim?

Gizli Üye
Kardesimden öte sevdiğim 12 yıldır tanıdıgım , yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir dostum vardı ( bir zamanlar)
. Her kötü gününde yanında oldum. Ailesi onu istemediğinde ben ailesiyle arasını yaptım.. Borca battıgında borcunu ödemesinde 3 bin kadar bir parayı bulmasında yardımcı oldum. Evde abisinin karısıyla anlasamazdı aralarını düzellttim. O kadar çok fedakarlıklar yaptım ki onun için. Ne zaman sıkıntıya düşse beni arardı omzumda ağlardı.

Neyse gel gelelim bu bundan 4 ay önce bir erkek arkadas buldu kendisine ( benimde vardı ama hiç bir zaman arkadaslarımla ilişkime karıstırmazdm) Sonra bu çocukla bunlar samimi oldukça aramamaya sormamaya başladı ben gittim hep onu görmeye.. Çocukla nisanlanmaya karar verdiler tarih aldılar bana diyorduki O gün kardesim olarak en güzel sen olmalısın falan. Neyse ben nişan için kıyafetimi felan herseyimi ayarladım ertesi gün benim hem üni sınavım var hemde bunun nisanı var.

Beni gece aradı ve dediki nişan saati erkene alındı sabah olucakmış. Nisandan sonrada köye el öpmeye gidilicek dedi.(Nisan evde olucaktı) Tabi ben çok üzüldüm o saatte gidemezdim sınavım vardı çünkü.. Neyse Nisan oldu vs ben gidemedim. Aradan iki gün geçtiki arkadasımın abisi Nisan resimlerini faceye atmıs Nisan AKSAM olmus. :) ben gelmim diye uydurmus yani.. Sonra ben buna bu yaptıgını unutmucam çıkıyorum hayatından vs. uzun bir mesaj attım. Erkek arkadası beni aradı neden seni hayatından çıkarmak istiyor bu bana söylemeni istemediği bir şey mi var ondan mı dedi. Bana anlat geçmişinde kimler oldu bunun bana kimseyle olmadıgını söyledi dedi. Bilmiyorum ben ona sor dedim , düğüne ben çağırıyorum seni o çağırmasada dedi bende sağol diyip kapattım telefonu. Oysaki her ay sevgili değişen bir kızdı. Sanırım benim bunu anlatıcağımı düşündü beni hayatından çıkardı. Ama ben buna rağmen birşey söylemeyip mutlulugunu istedim çocuga birşey anlatmadım. Ve şimdi bunu unutamıorm.. Rüyalarıma giriyor yaptıgı kalleslik.:
Dostumdan yediğim kazığı unutamıyorum, nasıl unutabilirim?