Kolonyayla koltuk altı silenler var yalnız değilim değil mi?

Gizli Üye
Neden iğrenç bir şey olarak görürler ki? Dakka başı duş alamayız değil mi e ben de parfümmüş koltuk altı kremiymiş vs onları iğrenç buluyorum baştan aşağı kimyasal lan. Ama kolanya öyle mi alkol limon mis gibi ohh ferahlatıyor da. Ayrıca duş jeli denen zımbırtılarla sıvı el sabununu da sevmem. Kendimi bildim bileli hacı şakir yeşil olanından. Sizsiniz iğrenç
Kolonyayla koltuk altı silenler var yalnız değilim değil mi?