Tarot falıyla ilgilenen var mı? Tarot kartlarını nerden satın alabilirim?

İzmirde nereden tarot katı alabilirim? Tarotla ilgilenen var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben ilgilendim. Yalan. Vallahi yalan. Denedim denedim bişey çıkmadı. Bu işlerde çok iyi olduğunu söyleyen insanlarada gitmiştim çoooook önceleri. Tamami ile "fasa fiso". Kitabı ve kağıtlarını da almıştım bir ara duruyor evde öyle.Fal konusunda da başım belaya girdi zaten ama tarot falı değildi. Aman valla kötü bişey, uzak durmak lazım...

• Kurcalama kardeş. Şimdi sana derim hangi falın çıktığını, gide baktırırsın, çıkanlar güler geçersin, başına gelince dellenirsin. :) Bırak falı şifmekanı. :)

• hadi ya çok fazla uğraşınca ruhsal sıkıntılara giriliomuş sanırım.ya ben de cafelerde faln baktırdğmda paramın giittiğiyle kaldım :) o yüsden belki dedim kndm becerebliirm ama vazgeçiyorum galba:D en iisi netten tarot falı bakmak.. tek kart tarot bakmak tarotac.com dan bu hep doğru çıkıo ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• İstanbuldayim bende var satabilirim...

• Konaktaki kitapçılarda var...Ben de oradan almıştım...

• kitapçının ismi inan hiç aklıda değil...ama kesin bulursun...bir kaç tanesine girmen kafii... yoksa ben sana yollayayım...epeydir bakmıyorum : (((

• teşekkür ederim canım ya adres verebilir misin?

• sahibindene gir ne tür kart istersen var fala inanmam falsızda kalırım

• Ben d&r nin sitesinden sipariş etmiştim, bu tarz büyük yerlerde bulma şansın olur, hiç olmadı netten alırsın. Tabi ah bir de bakmayı öğrenebilsem :S kartlar yatıyo orda

• iyiymiş :) büüyk kitapçıları dolaş, kartın en olduğu önemli değil. Zaten özel seri değilse klasik Rider-Waite setidir. Kartların anlamını öğrendikten sonra, olayın psişik yönünü yaparsın mademhislerin kuvvetli. İyi öğren valla, izmir'e gelince baktırırız sana ;)

• d&r var tabiki :) bornovada alsancakta faln .ewet ama bnm hislerim kuvvetlidr o yüzden kıvırırım gibime gelio :)

• bu arada aslında olay kartlarla sınırlı değil. Onlarla iletişim kurabilmek önemli. Konstantre olmak önemli. Yani bilinçaltınla kartlar aracılığıyla iletişim kuruyorsun gibi birşey. Kartlar bir araç, gerisi biraz meditasyonumsu bir süreç. Belkide ben bu nedenle öğrenemedim bi türlü :S

• Öncekileri Göster
  • bende var bi arkadaşım bana hediye etmişdi:)

Kızlar Ne Diyor 3

• tarottaki semboller çok hoşuma gidiyor ama çok ciddiye almıyorum

• ben bakıyorum tarot. genel olarak izmiri bilmesem de nezih var sanırım ondan alabilirsin ayrıca çoğu kitapcıda bulunur.

• O şahıs benim ama seans yapmam size bu aralar zor...

• doğrudur ..

• Sorunun da başını okumamışım İzmir diyormuşsunuz... Seans uzaktan olur o da daha ciddi konsantrasyon demek...Her neyse..Bence pek dalmayın bu işe çünkü 2 seans sonunda baş ağrısı ve ağırlık geliyor... @europa: Siz hele hiç bulaşmayın!...

• Zor da o yüzden...

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...