Yatakta kendi kendine konuşmak... Bu konuda bilgisi olan varmı?

Cojkun
Ben akşam, gece yada sabah herneyse (zamanlama çok değişiyor) yatmadan önce kendimle 1-2 bazı günler 4-5 saat bile konuşuyorum. Geçmişimle yüzleşiyorum. Eskiden yapmış olduğum diyalogların farklı veriyonlarını yapıyorum .Bazen kaarşımda daha önceden konuşmuş olduğum kişi yerine cevap verip sonrada kendim konuşuyorum sürekli olarak. Dehşet bi hayalgücüm ve hafızam var. herşeyi en ince ayrıntıına kadar hatırlıyorum. Öyle geceler oluyorki düşünürken bi bakmışım sabah olmuş uykumu alamamışım zamanın nasıl geçtiğin farkında bile olmuyorum. Başımı sanki yastığa bir kaç dakiak önce koymuş gibi hisseiyorum ama saatler geçmiş hatta sabah olmuş olduğunu görüyorum. Bunu çok uzun zamandır böyle. ama önceki yıllarda bu daha azdı şimdi işler çığrndan çıktı. Bu konuda bilgisi olan varmı?
Yatakta kendi kendine konuşmak... Bu konuda bilgisi olan varmı?