Bugün sizi üzen yada sevindiren olaylar oldu mu?

bugun sızı uzen yada sevındıren olaylar oldu mu? ne gıbı olaylarla karşılaştınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Final MAT-2 soru bankamı buldum zevkle test çözdüm şöyle eski konulardan baya mutlu oldum bıktım türev integralden lan

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 7

• çok büyük hayal kırıklığına uğradım tüm gün ağladım ya :(

• Yok nötr bir gün geçirdim bugün.

• Sabah üzen bir olay oldu o kadar.Sevindiren bir olay yok

• bugün cok rezil oldum ben tuvalete girdim ardimdan hemen evimizden bir misafir kapiyi biraz zorladi acmak icin bende erkek kardesim zanettim sinirli bir sekilde erkek kardesimin ismini seslenerek bagirdim ne var ne var diye kapiyi acarimki adam arkasini dönmüs gidiyor sessiz bir sekilde kusura bakmayain dedim ama gec olmusdu bile büyük rezillik daha adamin yüzüne bakamadim evden kacdim valla onlar gittikten sonra eve birdaha döndüm.

• biraz adamda da suç varmış ama insan bi tıklatır kapı kapılı ise değil mi

• Öncekileri Göster
    • Tek iyi yani adam uzakda yasadigi icin nadir görmem kötü yani ise annemin kuzeni oluyor ve evimize kirk yilda bir gelir. Annemede demiski kiz dövücekti beni nerdeyse cok rezil oldum yaa

• ama canım nereden bıleceksın ki :S deseydın keske kardesım falan sandım ya

• sevgilim telefonu duymadım dıye kızdı ama sonrasında bana evımıze hangı kopegı alalım dıye mesaj attı sonrada seneye eve cıkınca gel kal bende dedı gelırım dedım uzak ama sen kendın kullanma arabayı dedı tamam babam ayarlar bırını dedım sen yeterkı bana yanımda olmanı ıstıyorum de hemen gelırım dedım o zaman benımle kal cunku hep yanımda olmanı ıstıyorum dedı ve cok mutlu ettı benı sapsal

• yaniii zTnn mutLu olmam için bi sebeb yok ama MUTLUYUM :D

• Hayir, ama sinir eden oldu.

• aynen bnı de:S

Yükleniyor...