• Sor
  • Bence

Renkli ve dar kıyafetler giyen tesettürlüler hakkında ne düşünüyonuz?

mantar gibi türedi...ayağında convers...dar kot...göt dışarıda. ..makjaj bi yandan...şaşkın bi şekilde yarış halinde...arkadaşım kapanıcaksan ..adam gibi...kapan ...giyinmiş çıplak gibi olma...yada açıl ki bu işi kalpten yapanlar seninle aynı kulvarda gözükmesin...yorumlarınız? kezbanlar...

Güncellemeler:
Allah nüfus memuru değildir,kimlik bilgilerinize bakmaz,
amelinize bakar.

Kişinin kâfir gibi hareket edip, “Ben Müslüman’ım.” demesi gibi bir lüksü yoktur. Bu yumurtasız omlete benzer.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kesinlikle katılıyorum, amaçdan çıkmış örtü, niyet dikkat çekmemek ama, özellikle tersi için sanki giyiniyorlar.

Kızlar Ne Diyor 11

• aynen ya .. sadece bir başı örtmekle bitmiyor herşey başı örtüpte başka yerleri açmak değildir kapanmak .. kapanacaksan düzgün kapanacaksın..ben hatta bir kız gördüm piercingi falan wardı birde bi ton makyaj wow yani..

• yakında dövmeli versiyonları cıkacak..::D...

• o da vardırda göstermiyorlardır ..

• ne diyebilirsinki eer bişiyi kalbinden gelerek yapmıosan işte sonuç budur

• Aile baskısıyla olunca böyle oluyor. Kapanmanın amacını algılayamamışlar onlar.

• İlk yıldızın benden :) Çooook haklısın tbrkler :) böle kapalılar yüzünden diğerlerinede aynı gözle bakıyorlar yani kurunun yanında yaşda misali.

• iyiymiş...:D

• Süpermiş yaaa gerçekten en iyi şekilde özetliyor

• hiç bbişi düşünmüyorum beterin beteri onlar

• tesettürü sadece saçlarını saklamak olarak görüyorlar ya da bilmem ne bende gördüğümde kızıyorum hatta yanına gidip uyarmak istiyorum sonra önce kendi kusurlarımı düzeltmem gerektiği geliyor aklıma Allah hidayet versin deyip geçiyorum

• Al bir de buradan yak. link Kendimle gurur duyuyorum bunları görünce.

• arkadaşım bunun gerçekliğine inanıyor musun?

• anlamını bilmediğini..ya baskıdan yada moda anlayısıyla giydiğini düsünürüm yada muhtemelen yeni kapanmıstır.

• Evet bu sıralar büyük bir çoğunluk böyle giyiniyor. Ne desek bilemiyorum ..

• Sana katılıyorum. Kesinlikle itici..

Erkekler Ne Diyor 7

• Eskiden yoktu bu hörgüçlü başörtüler. Sıkmabaş diyorlar sanırım. Predatör ün başörtülü hali. Dar elbiseler, ışıl ışıl kıyafetler. Tesettürün anlamı olan "gizlenmek" ten çok uzakta tarz giyim kuşam. Ve zaten bu tarz giyim muhafazkarlıktan çok bir siyasi simge oldu. Ülkücü bıyığı gibi birşey. Tesettürle gram alakası olmayan, hatta birçok erkeği normal kadınlardan daha çok tahrik eden, dejenere olmuş bi kısmın giyimi böyle, Allah affetsin.

• amin :(

• türkçeye giyinik çıplak deyimini katanlar

• renklerine kaırşmamda dar giyinmeleri olmuyo :S

• İyi düşünmüyorum.

• ya adam gibi kapan ya da kapanma ...arası olunca çok tuhafoluyor

• Bir siyah çarşaflı gördüm ki, tesettürlüler ne yaparsa yapsın normal karşılıyorum artık.

• Çok erotik buluyorum.

Yükleniyor...