Boğa burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider?

Tanıştığım kişi boğa burcu..Boğa burcu erkeği kendisine nasıl davranılması hoşuna gider? üstüne gidilmesinden mi hoşlanır takılmamktn mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir boğa burcu erkeği olarak;üstüme gelinmesinden nefret ederim. yerim içerim zıçarım. çok fazla sevişgenim.

• başka

• Öncekileri Göster
    • of benimkiyle sevişesim geldi yazdıklarını okuyunca yeminlen

• koş koşşş hemen

Erkekler Ne Diyor 10

• Aman dikkat,boynuzu taktımı +2 eklenir

• sevişgen, boğazına düşkün, espirili, hayalperest, ortamcıl.

• sevişmezsek olmaz mı bu iş :D

• olmuo canım sevişmek şart. mavi donun var mı?

• yok hayır

• ben boğayım. galiba romantik oluyoruz. ama onun burçla alakası nedir çözemdedim :)

• nasıl davranmalı kız arkadaşın sana?

• Öncekileri Göster
    • tsk ederm :)

• üstteki adam da aynı. tabi bende sevişme bölümünü çıkart. ben pek aramam o noktayı :D

• internetten baksana :D

• sen anlat

• bilmiyorum:S

• yükselenim boğa olur mu bacım ?

• olur :)

• sana tek tavsiye ''sevgini gösterme''

• Mutluluklar link

• Ben başağım hani şu aşk erkeği :) boşver boğayı

• Kırmızı giyme..

• ben boğa burcuyum ama kolay kolay yüz vermem. hatta ben söyleyinceye kadar etkilendiğimi dahi anlayamazsın ;)

• gece_uçan_pırasa yı dinle :DD

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de bogayım . boga zordur cok sınar karsı tarafı savasmayı bıleceksın hemen pes etmıceksın ılgıyı sever romantıktr ama zorlarsan eger sureklı trıp, asırı kısknaclık bırakıp gıder senı sıkmıcaksın onu ve de kolay bırı olmıcaksın pesınden kosmalı senın ;)

• tsk ederm canm yani çok takıyomuş gbi davranmamlym:)

• Öncekileri Göster
    • bılıyorumm :( kına benı :(

• Kınadım -_-

• ozguvenlı olmukemmel olonların o cocuksu yonunu kesfetkulturlu olanlayıslı oldeger ver ama kuklası olmanıkahı kıymazsa gel benı bul

• sevdiğimi belli etmiyim mi

• Öncekileri Göster
    • belki döner yaa:)

• 2.5 yıl geçtı:)

• sevgılım cevaplasa bu soruyu yerıdır:D

• boğa burcumu?:)

• Öncekileri Göster
    • senin burcun ne peki

• balık tum ozellıklerım mevcut az once okudum.

• bende boğaa burcyumm süper br burc ve ilişkisine sadıktırr cok sver..gerçekcidir doğal ol karsısında yterli..:)

• Benim sevgilimde boga aynen cok sinar karsi tarafi ilgi bekler kiskanilmak ister kiskanctir herseye karisir ama cok duygusaldir ve onunla ne uzak ol nede seni cantada keklik bilsin bastan goster nasil biri oldunu. Takintili bi burctur bu arada:) eger sana asiksa yapmicagi sey yoktur seni kaybetmemek icin

• tsk ederm canım :)

Yükleniyor...