• Sor
  • Bence

Balık etliler de seksi midir?

174 boy 74 kiloyum, 97 78 105 vücut ölçülerim, tamam kiloluyumda göbek falan yok 50 kilo olanlardan bile daha güzel karnım kaç kilo veriyim napıyım... Daha Fazla

Güncellemeler:
74 fazla tabiki farkındayım :D kaç kilo veriyim bide bunu yanıtlarsanız sevinicem
60 olunca görüşelim :D

En İyi Görüş

• 24.44 vücut kitle endeksin.20 den başlıyor normal değer.Sanırım karın ve kalçanda fazlalığın var.64 olsan iyi olur da.Önce bir 5 kilo ver sonra 5 daha verirsin.Kendini sıkmadan vermen en iyisi.

Erkekler Ne Diyor 30

• iyisin

• bana titreme geldi

• bence tam idaldesin hiç verme ...tam istediğim kasa modeli...

• Olmaması için bir sebep yok

• anlattıgına gore kesınlıkle tam benım ıdealımdesın.. gobegın yoksa eger dedıgın gıbıyse.. benım tam aradıgım ozellıklere sahıpsın bence kendını bu konuda cok uzmemelısın...

• boya göre kilon normal bence.ben balık etlileri daha seksi bulurum.

• 174 boyundaysan min. 55 kiloya düşmen lazım hmmm o kiloyada düşersen çatlaklar oluşacak.. en iisi sen şişman seven birini bul ;)

• minimum 55 kilo? vs mankeni olmak gibi bi amacım yok

• mankenler zaten 47 den fazla olmuyor kiloları... 1.80 47 kilo süper demek bu yüzden 55 dedim ...

• evlenene kadar sexi görünmek zorunda olabilirsin ama , evlendikten sonra zaten ateşle barut sözkonusu gerisi yalan :)

• evlendikten sonra zayifliyor mu insan?

• hayır tabikide ,ama yani ben şahsen kilosuna bakmam benim için kadınlığı önemli.. haksızmıyım

• herkez sex der ama evet güzeldir :)

• 15 kilo versen iyi...diyetisyene git...normal hastanelerde de veriliyo hizmet...öğrenciysen bedava zaten

• peki bu 15 kilo 3-4 ay içinde verilir mi?

• kilo vermek şimdi...o kiloyu ne kadar sürede aldın...birden kilo vermek sağlıksız...aylık ideal 2-3 tür zaten...ama..ödem atarak kas ve su...daha fazla verebilirsin...vucud akıllı yaratık...yemezsin .bu sefer vucud otomatikman yağı tutat acil durum diye...vs..6 ayda istediğin kiloya inersin...yaşam biçmi hale getireceksin...kavitasyonu araştır...

• ben zayıf kızları sevviyorum...

• Boyunuza göre kilonuz normaldir. En azından benim bakış açım ile.

• Seksi değilde sempatik diyelim.. 60 kiloya düşersen dehşet olursun...

• süper ya sen 70 ol benim sevgilim ol ben bu halınle severim seni

• tam benliksin balık etli kızlar beni daha çok tahrik eder

• 60 iyidir

• istersen yardım edebilirim çok iyi zayıflama yöntemlerim var :D

• olabilir ama burdan anlat

• neyi anlatıyım tatlım sen spor salonuna mı gidersin yoksa spor salonunu arayıp hareketleri anlatmasını mı istersin :D:D olmaz öyle uygulama şart :D buraya gel çabuk

• 15 ver

• yok benı dınle kılolusun gobek olmasa ne olacak sonucta gorunus onemlı yanı...sen sımdı su kıloyu dıkkate al :) 60 yada 62 olabılırsın bunu ol sonra bana mesaj at gene bak nasıl oluyorsun tam herseyın yerıne oturmuyor mu :)

• balık etli daha güzel oluyor :)

• Hangi balık olduguna bağlı olarak değişir bu durum. Balina mı ? yunus mu?

• Caps ver beyb

• bence iyisin sıkıntıya sokma kendini kimileri balık etli sever kendinle barışık ol :)

• balık etlıler seksidir...

• bence iyisin kadın zayıf olmayacak

• 67 düş

• istediğin anda görüşelim dermişim

• esas balık etliler dolgunlar seksidir:)

• 10 kilo ver sen

• bana kalsa 20 kilo vericemde erkek arkadaşım böyle seviyo sanırım

• o zaman hiç kilo verme yani ne gereği var

• senin o ölçülerine ölürüm beeeeeeeeeeeeeennnn

• o kadar agır biri seksi olamaz

• belin 78 ve 50 kilo olanlardan bile daha güzel karnım demişssin çok koptum ya :D:D 78 bel ne öyle.. 105 kalça ise çok fazla.. bana göre çekici değilsin.

• 50 kilo arkadaşlarım var göbekleri hamile kadınlar gibi

• Öncekileri Göster
    • karın dümdüz belim kalın diyelim ortak sonuca varalım :D

• o zaman karnın hep düz kalması dileğiyle :D:D

Kızlar Ne Diyor 5

• bence evet:) ben de balik etliyim memnunum

• Tatlım boy kilo oranı bambaşka bişiydir,kemik yapısı vs ,zayıf olup ,kıyafeti taşıyamamak,veya orantısız bir fiziğin olmasında ise,balık etli olmak ayrıcalıktır die düşünüyorum, işim gereği (mağzacı) şunu çok iyi biliyorum,kadın dediğin kıyafeti dolduracak göğüs ise göğüs popo ise basen ise basen:))) dolduramayanlar çok mutsuz oluyor :)) sen mutlu isen kendini beğeniyorsan sıkıntı yok:)) NOT :ÖLÇÜLERİNDE GAYET İYİ MAŞALLAH:))

• Balık eti değilsin gibi geldi bana.Ben 1.72 ye 60 ımda balık etliyim diyorum kendime.

• 65 in altındaysan normalsin 65 üstü balık et sanırım

• Şimdi sen burada kendini öveyim derken 50 kilo olanları ezmeye çalışmışsın olmamış. ayrıca seksiliğe niye bakıyorsun zaten bir erkek arkadaşın varmış o da beğenmiş seni boşver.

• Aynı oranlardayiz (= yoksa sen ben misin ? (= ben bu yaz 5 kilo vermeyi düşünüyorum en azından veremesem bile-tiroidlerim az çalışıyor- düzenli yüzmeye gidip sıkılasirsam da bana yada sana faydası var (=

Yükleniyor...