Kızlar olgun erkek mi sever?

kızlar kendileri şirin, renkli ve eğlenceliler ama erkeklerin öyle olması değil de tam tersi olmasını ağır, renksiz, olmasını mı istiyorlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 12

• ben yerine göre ağır yerine göre neşeli yerine göre romantik olmasından yanayım erkeğimin..

• olmasi gerekende budur katılıyorum

• teşekkürr ederim :)

• olgun oldugu halde eglenceli renkli olabilir :D ikisi bir arada olur

• evet cok severim agır erkek. kabadayı olcak hafif. yeri geldi mi vurcak agzımın ortasına 2 tane.:D

• meğer bunun canı dayak istermiş

• agırdan kastımız oturaklı efendı yerıne gore hareket eden bırısı.yanımda ıken benı guldurup mutlu edıcek ama espırı yapıcam dıyede kendını sekılden sekıle sokmayan akıllıca espırıler yapan bırı olmalı.oyle çocukca davranışlarda el kol hareketlerınde bulunan herşeye kalkışan yekte kafalı bırını ıstemem

• kişisine göre değişir ama genelde kızlardan daha olgun olmalıdr erkek yani bn öyle isterim ;)

• yani kız gibi erkek olmasın.

• Öncekileri Göster
    • Anladım şapşal olmaması için az konuşmalı oturaklı olmalı böylece ideal karizmatik erkek olur mu dedin.

• onun gbi bşiş ama şuan benimde kafamı karştrdın :(

• Hepsini barındırsın.

• resimdeki sensen harikasın

• teşekkürler.

• Hafif olacaksınız ama sevdiğiniz kıza sempatik davranacaksınız..

• kesinlikle

• Ciddi agir basli olsun arada eglenceli

• Kişilik olarak olgun yaş olarak genç. :)

• Olgun ama renksiz degil, bazen çocuk gibide olabilir.

• renkli,şirin,eğlenceli erkekleri severim..ama oldun ağır başlı olan erkeklere aşık olurum(örnek)

Erkekler Ne Diyor 5

• bence olgun erkek tanımı şudurnerede nasıl davranacağını bilecek kasmayacak baymayacak

• Şeftali mi seçiyoruz hacı.. İnsana olgun dolgun muamelesi hal esnafı gibi.. Bir yandan serkeşt bir yandan başına buyruk bir o kadar.. Ne diyorum la ben..

• Valla hacım önce kızlara göre olgun erkek nedir ona açıklık getirelim:adamın maaşı, işi,evi,arabası varsa birazda bu adam olgundur yani olmuştur. Yoksa şekil itibari ile polat alemdar bile olsan yukarıda saydıklarım yoksa olmaz :)

• kızlar tam tersini söylüyor burada.

• Liseliler tam tersini söylüyor olabilir.Ama yaş biraz ilerleyince 28-29 işin rengi degişiyor.Dışarıda hiç denk gelmiyormu adamın yüzüne bakmazsın ama kız güzel fizik,kimya,biyoloji on numara,
      Yani dış görünüş hikaye

• olgun ama deli dolu severler...

• olgun ama eglenmeyi seven adami ister kadinlar :) renkli, basarili, guclu olursan yakininda da bol kadin olur.

Yükleniyor...