Arkadaş nedir bu kıskançlık tripleri?

Sorulara genelde bakıyorum da millet kıskanmakla dikte etmek arasındaki farkı anlayamamış. ya arkadaş seven kıskanır kabul de, arkadaşlarını sil, oraya gitme buraya gelme. nedir bu ya uşağın bu insan senin. bi bırak bakalım dene. bi tanı. sonra evlenince gerçek yüzü ortaya çıkıyor, diyor ki "hani sen böyle yapmıyordun neden yapıyorsun şimdi" ya ona fırsat vermedin ki komut vermekten... yanlış mıyım beyler, bayanlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Epeyce özgüven eksikliği ve karşı tarafa olan güvensizlikten kaynaklanıyor bu durum .Halbuki karşılıklı güven olduktan sonra sadece gülüp geçiyorsun olanlara ... Karşı tarafa getirdiğin kısıtlamalar ilişkine zarar verdiği gibi bir noktadan sonra yalan söylemek durumunda bırakıyor insanları .

• tecrübe konuşuyor aga:D:D

• Öncekileri Göster
    • güvenmediğim ilişkide 1 dk durmam :)

• Mesaj alınmıştır sanırım :D

Kızlar Ne Diyor 6

• İlişkilerine zarar veriyorlar başka ne olabilir ki.

• valla toplumun yapısı bu olmuş ne yalan söyleyeyim... ben bile sevgilime zor alıştırdım. adım ilgilenmiyor gibisine çıktı bi ara:D

• Hehe:):)

• Ben sevdiceğimin dediğini dinlerim valla geyşalık var accık

• yapacak bişey yok.:)

• valla kendime engel olamıyrum:(

• Evet haklı bir yaklaşım olmuş.

• öyle hacım.

• çok haklısın.. İnsanlar sevgililerinin bir birey olduğunu ve kendisine ait özel bir yaşantısı olabileceğini düşünmüyorlar, düşünseler bile bu durumu kabullenemiyorlar.. Tapulu mallarıymışız gibi davranıyorlar. İçler acısı bir durum..

• olayı mala bağladın ya:D:D teşekkür ederim cevabın için.

• Öncekileri Göster
    • deme zaten. ben sosyal hayatımdan kolay kolay kimseyi silmem kimse için. kendi aklıma yatmıyorsa silerim.

• aferin bize ozaman :)))

• sevmiyor

• seviyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Haklisin.Modern zamanlar+internet=getirdikleri.Facelove twitterlove facejealous twitterjealous.

• güzel yaklaşım...

• Tesekkurler.Aslinda şu ortamda yeni nesil ve aile sorunlarini ele alsak bu tur şikayetler pek gelmez sanirim.Genellikle genclerin sorunlari bunlar

• ben bu soruyu aslında böyle eğitimsizlik olmaz diyeceğim ama olmayacak eski bi üyeyim çoğu insan tanır. çok tepki görüyorum. mizacım sert.

Yükleniyor...