• Sor
  • Bence

Sabah aç karnına şekersiz kahve içmek göbekteki yağları eritiyor mu?

arkdslar hep duyuyorum sabah aç karnına şekersız kahve ıcmek karın bölgesındekı yağları eritiyor diyolar aranızda deneyen varmı işe yarıyor mu ? Ve türk kahvesimi içmeli yoksa nescafe mi . Denicem ama işe yarar mı blmıyorum normalde kahve ıcmeyen bırıyım . ayrıca göbektekı yagları erıtmek ıcın baska bişey bılen varmı ( mekık vs. hariç )

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Birşey içerek zayıflayamazsın, hap olsun, içecek olsun abartılı reklamlar ve de kulaktan dolma bilgiler ve şehir efsaneleri var. Yemeni düzenleyeceksin, az ve sık yiyeceksin, ana öğün ve ara öğünler yapacaksın, birde bir şekilde egzersiz yapacaksın yoksa imkansız kilo vermen yağ yakman.

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben hep içerim, sabahları aç karnıma sade nescafe , ana bu göbek eritme meselesinden haberim yok

• sabah ilk işim sade bir nescafe içmek

• filitre kahve içeceksin.

• l-carnitine alıcaksın yağ yakıcı boğazından kesip spor yapıcaksın kardiyo yapıcaksın bisiklet kosu bandı ip atlama kürek çekme vs ancak ozaman o yağlar erir yoksa oturduğun yerden hiç biseyi eritemezsin

• öehhh kahveyle göbekteki yaglar eriseydii wuu huu :D

• reflü-gastrit-ülser yoksa dene.ölçüyü kaçırma ama.3 fincan türk kahvesi = kalp spazmı demektir. uyku düzenini bozabileceğinide hesaba katmayı unutma.1 hafta dene sonra sonuç nedir bak.ve daha sonra ona göre yola devam et yada bırak.

• Peki çok tesekkur ederım bılgılendırdıgın için :) gunde 2 fıncan içerim sadece , türk kahvesı oldugunu blmıyrdum

• 52gün

Kahve'nın metabolizma hızlandırıcı özelliği var. Tek başına kahve içmek tabiykide karın bölgesindeki yağları eritmesi beklenemez. ama şekersiz içilen Nescafenın yarım saat sonrasında yapılıcak her aktivite (koşu, yürüyüş, yüzme, kardip) yağ yakım hızını fazlasıyla arttırıcaktır.

• ac karnına ıcmenın beyın dahıl tum vucudu uyardıgı nı fark ettım kendımde bı arastırım derken zaten acılmıs konu cıktı karsıma zayıflamaya az da olsa katkı yapıyo gibi bence.

• Yaklaşık 7-8 yıldır uyanır uyanmaz içerim göbeğim yok işe yarıyor olabilir :D

• dogruysa ıyımıs...

• oturdu yerden başarıya ulaşan tek canlı tavuktur;)

• oturduğu*

• Öncekileri Göster
    • orda haklısın tabıkı oyle anlayanlar olucaktır . Neyse arkadasım sagol yınede ..

• rica.

• hafif göbek olmalı zaten. sıkıntı etme. hastalıklarda can subabıdır

• ayva göbek mı derler ne derler blmıyorum . dumduz gelıyor tam göbek delıgıme dgru hafıf şişlık var gbı badi gıydıgımde hafıf svrılık oluyor ıste o gıtsın ıstıyorum sadece

• bırak kalsın deli:-)

• :))))

• göbekde yağın mı var

• belım bırazcık dha ıncelsın ıstıyorum hatlarım belırgnlessın yaz gelıyor

• barfiks çek,belini inceltecektir

• Hiç bişeye şeker atmıycaksın kola içmeyeceksin süt tozu olmayacak ozaman olur

• her sabah icerim sekersiz sutsuz sek filtre kahve ama ayilmak icin. gobek yagim zaten yok o yuzden eritir mi bilemiyorum.

• işe yarıyor olabılır . duzenlı ıcıldıgınde yag yakımı saglıyomus göbekte

• Öncekileri Göster
    • walla yaparım. hemde bir gavur dağı salatası çekerim yanına. patlıcan söğürme.ezme. birde soğan közlerim. aboww. birde acılı şalgan. anam anaaamm. içim bir hoş oldu kele :-)

• cannabis de ortagi bunlarin kesin kesin!

• günde 3 öğün kahve içmek sağlık açısından çok iyidir. kahve için.

• ben içiyorum hemen her sabah namazından sonra , emin ol çok etkisini gördüm , 1 ay kadar bir sürede 7-8 kilo verdim , ve kahve içtiğim gün o kadar rahat ve enerjik oluyorum ki emin ol çok faydası var ama günlük 2 fincanı geçirmemek kaydıyla , fazlası kadınlarda doğurganlığa zararı oluyormuş .. 2 fincan günlük çok faydası var ama tabii mide rahatsızlığın ve ülser gibi rahatsızlıkların yoksa iç varsa bir doktora danış..

• Eritmez yahu inanmayın böyle şeylere.

• eritir

Kızlar Ne Diyor 14

• Yeşil çay olmasın o yağların erimesini sağlayan ...

• Evet duydum yapan da tanıyorum... Mideye zarar ama sporla desteklenmeli bu durum... Yoksa tek başına işe yaramaz...

• sabah aç karnına 1 bardak suya 1 kaşık elma sirkesi katıp içersen yağları yakıyo

• 1 kasık yeterlımı ya :S ben bı zamanlar yarım bardak sırke yarım bardk su olarak ıcıyodum

• Öncekileri Göster
    • rica ederim canım

• üstünede tarti yesin. ohh.

• bende duymuştum her gün içince ayda bir kilo veriliyormuş ama kendim denemedim

• zannetmiyorum.zaten kahvenin kendisi çok yağlı.sadece uyandırıcı bir etkisi var

• ılık sıcak arası su içildiğinde yağların eridiğini duymuştum.

• elma sirkesinin iç yağları erittiğini duymuştum. bir de kahve derken türk kahvesidir nescafe değildir o. kahvenin yağları yaktığını da ilk defa senden duydum.

• ben dha once tv de duymustum bırde gecen gun esra erol nasıl kılo verdgnı anlatırken dıyodu her sabah sekersız kahve ıcıyorum yag yaktırıyor vs. dıye

• denemekten zarar gelmez sen bir dene istersen.

• Sabah aç karnına içme kapasitem var ama içmiyim bari zaten yağım yok onlarda erirse nolcak :)

• Bilmiyorum.

• bence olur faydası tabiki dikkat eğzersiz olcak

• bir avukattan duymutum ben de ne kadar doğruysa artık

• kahve :candır:onun dışında elma sirkesi , yeşil çay v keten tohumu-yogurt :mismis:

• ac karnına elma

• Evet. Denedim ve işe yaradı. Tavsiye ederim.

Yükleniyor...