"Yaşım 80 de olsa yapacağım" dediğiniz ama başkaları tarafından çocuksu görünen şeyler neler?

Çocukluk mu bu? E ozaman çocuğum :)"Yaşım 80 de olsa yapacağım" dediğiniz ama başkaları tarafından çocuksu görünen şeyler neler?Ben sayayım,1. The Simpsons ları izlemek. 518 bölüm izledim (çıkmış olan hepsini) 5000 tanede izlesem bıkmam ;)2. Oyun oynamak. (Hoşuma gidiyo napim :) )3. Yolda yürürken arada bir zıplamak (seke seke gitmek)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kar yagaydi alaydim altima poseti vinnnn.Bas gaza askim bas gaza.

• Ya geçen sene bunu yaparken sırt üstü üştüm. Henüz kaymaya başlamamıştım, tam kayma alanına geldim zınkk :))))

• Öncekileri Göster
    • Cocuklugun her Daim ise yaramistir mersi

• Rica ;)

Kızlar Ne Diyor 8

• Çizgi film ve animasyon izlemek :)

• sana 1 doz futurama önerebilirim ;)

• bayılırım ona :)

• Zevkli hatun seni :)

• Sokak ortasinda cocuklarla top oynamak oyun oynamak.. Araba kullanirken tanimadigim insanlara el sallayip öpücük yollamak… Nenelerimin kucagina oturup yanaklarini cimciklemek.. Dayimin kolunu isirmak… Babamla alisverise gidince “ Baba bana seker allll baba bana cikolata al diye zirlamak…:” Bagira cagira yagmurun altinda islanmak… Birsuru sey ya cocugum ben zaten pek büyümedim daha… Ayrica bizim burda Simpsons u cocuklar degil buyukler izler genellikle..

• Aslında evet büyükler izler ama ben bazen o Simpsonlardakileri yapmaya çalışıyorum :D:D

• Ben biraz minyonumdur da, evde annemin babamın tepesinden inmem, dışarıda bazen yolda yürürken kalabalık içinde ebelemecilik oynarız çok zevkli, karşıdan karşıya geçerken hafif çığlık ata ata geçeriz, herkes bize bakar :)) yolda yürürken kedi falan görsem hele de yavruysa deli gibi onun peşine takılırım :))) pamuk şeker yemeye çalışırım ama hala yemeyi beceremem :) pc oyunları tam bana göre kafama göre oyun varsa oynarım, bazen yapabildiğim şeyleri bile yapmam çocuk gibi yaptıttırırım :)))) kendimi çok seviyorum bana bir şey olursa ben yaşayamam ya :))) :p

• Bende hep derdim neden benden 1 tane daha yok. Hep beraber takılırdık diğer benden olanla :))

• Öncekileri Göster
    • Dağıt şeker, realkarnasyon yok. Valla :D

• :))))

• bence her yasta ınsan bıraz cocuk olmalı.bende parkta cocuk ternlerıne bınmek ıstıyorum.

• Popom zor sığıyor bana göre olanını yapmaları için bakanlığa yazı yazacağım ben destekle lütfen :)))

• laminatlarda kaymak.

• Özellikle yeni cilalanmışlarda :)

• her türlü.

• Bizim buralara hic yagmiyor babe ya :(
      Desme yaram icerde:(

• go karta bineyim...dağ kızağınada bineyim...ve buz pateni yaparım

• Energizer seni ;)

• Salıncakta sallanmaktan vazgeçmem. Lunaparka gidip çarpışan arabalara da binerim. Çizgi film izlerim. Özellikle de cedric.. Barbie bebeklerle oynarım. Dil çıkarırım küçük çocuklarla çocuk olur atcılık bile oynarım. Saymaya kalksam daha çok şey yapabilirim.. Benden çok güzel anne olur :)

• Hemmen sana bir koca bulup evlendiriyoruz ve seneye seni ufaklıkla birlikte burada görmek istiyorus :))

• Öncekileri Göster
    • Seviyorum seni..

• Teşekkür ederim. Utandırdınız beni :)

• aynen bende hep anime sünger bob south park gibi şeyler izlerim :D çocuklara dil çıkarırım. yolda önüme bi taş alırım ona vura vura yürürüm. saçma sapan pc oyunları oynarım. küçük çocuklarla oturur resim çizer boyama yaparım hatta kavga ederim bazen :D

• Budur ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• zillere basıp kaçmak. hala da yapıoruz bi kaç arkadaşla :D

• Benim zile basıp kaçanda sizmiydiniz yoksa? :)

• yok ben 1,5 yıldır TR'de değilim, o yüzden yapamıorm uzun zamandır, ve izmir'de yaşıyordum. sanmıyorum sizin zile basmış olayım :D

• Peki :)

• uzaktan kumandalı arabalarla oynamak,maket arabalar almak ve uçurtma uçurmak.

• Migrosta buluşalım sırayla birbirimizi itelim ;)

• sağda solda erik ağacı kalsaydı da erik çalsaydık iyiydi.

• Ahbe deşme yaramı dostum :( Dur ben bahçeye erik ağacı tohumu dikeyim, sonraki nesiller yararlansın. ;)

• Jelibondan vazgeçemiyorum arkadaş özellikle fruit olanından meyve şeklindeki pembe pakete bayılıyorum

• Hemmen sana koca 1 paket yolluyorum dostum ;)

• trance müzik.

• Seni youtube sayfamızın trance kategorisine alıyoruz hemen ;)

• ben hep oradayım zaten :)

• aventuriers ahbap: fifa link haulin link oynamak=) bide çizgi film izlemek

• Adamımsın ;) (her ne kadar fifa ve futbol oyunlarını sevmesem de. nede olsa senin zevkin o ;) )

• eyv.=) evt zevkler farklı=)

Yükleniyor...