6.hislerim kuvvetli ne yapabilirim?

Biraz tuhaf gelecek ama sorunum 6.hislerim.Şöyle söyleyeyim bişey içime doğdumu mutlaka oluyor.Mesela ben bugün fen sınavı olucaktım ve grevden... Daha Fazla

Güncellemeler:
Lütfen abuk subuk şeyler yazmayın yada atma yalan söylüyosun vb. Sadece yardım istiorm lütfen..:)

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de 6. hissim çok kuvvetlidir, bunun için yapacak bir şey yok. Bilim adamları 6. hissin kişiyi tehlikeden korumak için varolan bir mekanizma olduğunu söylüyor ancak nasıl ortaya çıktığı hakkında bir açıklama yok. Sen istemediğin anda içine doğar bir şey ve o olur.

Yıllardır görmediğim bir insanı hatırladıktan 30 saniye sonra görmem, kavşaktaki bir arabanın kaza yapacağını hissetmem ve 10 saniye sonra kaza yapması gibi örnekler verebilirim. Bir keresinde de trafikte birisiyle biraz kapıçacak gibi olduk, gittiğimiz yol dardı ve sağ tarafta arabalar parketmişti, ben arabaların arkasından çocuk çıkacak gibi hissedip bıraktım kapışmayı, gerçekten de 400-500 metre ileride topun peşinden yola bir çocuk fırladı, yavaşlamamış olsam çarpardım Allah korusun.