• Sor
  • Bence

Kendinizde beğenmediğiniz bir huy veya dış özellik?

Kendinizde hoşunuza gitmeyen bir huyunuz veya çevrenizden ben senin şu huyunu beğenmiyorum dedikleri bi davranışınız ve kendinizde beğenmediğiniz dış özelliklerinizi yazmanızı istiyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• agrasıf oldugumu soylerler sınırlenınce gozum bırsey gormezmıs işyerındekıelrde katı kurallarım oldugunu soyluyor ama ben pek öyle hısetmıyorum:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Asiyim.

• beni ilk kez görenler sinirli bir duruşum olduğundan şikayet ederler ki öyle değilim kendim de paranoyaklığımdan kuruntulu karamsar oluşumdan şikayetçiyim

• Paranoyak bendede var annelerden geçen bi huy olduğuna inanıyorum.(:

• benim annemde hiç yok valla bana kimden bulaştı bilmiyorum :///
      çok berbat bişey ya

• kesinlikle

• beni tanımayanlar ilk gördüğünde çok sinirli bıri olduğumu söyluyorlar aslında çok sakin we anlayışlıym .

• Kimse sölemedi ama bnde hiç gurur yok.. Sevdiğim zaman eğiliyorum resmen önünde. Ayrıca bi insana çok çabuk bağlanıyorum bırakamıyorum o terketse bile. Çok kaprisliyim bide. Ben dile benden sıkılıyorum bazen :D çekemiyorum ki insanları düşünemiyorum..

• Vay canınaa (:

• evet ^_^

• Ani sinirlenmelerim var bide yapılan hiçbişeyi unutmam :/

• cok fevrıyım berbat denecek kadar kotu bır durum fevrılıgımle saygısızlık yapabılıyorum

• çok mu önyargılıyım ne

• bilmiyorum sana sormalı :=)

• :)

• cok asiri derecede gururluyum.. asik olsamda gururumdan asla taviz vermem o derece ! :))

• kalk gidelim akıllıyım ben, resmen gazla çalışıyorum. ayrıca ara ara mala bağladığımın da farkındayım.

Erkekler Ne Diyor 2

• özellik olarak beğenmediğim bi tarafım yak allaha şükür..

• sınırlı gorunmem ama hıc oyle olmamam arkdas canlısı ve ıcten olmam pek alıgılanamıyor ılk basta...

Yükleniyor...