Kendinizde beğenmediğiniz bir huy veya dış özellik?

Kendinizde hoşunuza gitmeyen bir huyunuz veya çevrenizden ben senin şu huyunu beğenmiyorum dedikleri bi davranışınız ve kendinizde beğenmediğiniz dış özelliklerinizi yazmanızı istiyorum.

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• agrasıf oldugumu soylerler sınırlenınce gozum bırsey gormezmıs işyerındekıelrde katı kurallarım oldugunu soyluyor ama ben pek öyle hısetmıyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• beni ilk kez görenler sinirli bir duruşum olduğundan şikayet ederler ki öyle değilim

kendim de paranoyaklığımdan kuruntulu karamsar oluşumdan şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • Kimse sölemedi ama bnde hiç gurur yok.. Sevdiğim zaman eğiliyorum resmen önünde. Ayrıca bi insana çok çabuk bağlanıyorum bırakamıyorum o terketse bile. Çok kaprisliyim bide. Ben dile benden sıkılıyorum bazen :D çekemiyorum ki insanları düşünemiyorum..

0|0
    0|0
  • Asiyim.

0|0
    0|0
  • cok fevrıyım berbat denecek kadar kotu bır durum fevrılıgımle saygısızlık yapabılıyorum

0|0
    0|0
  • Ani sinirlenmelerim var bide yapılan hiçbişeyi unutmam :/

0|0
    0|0
  • beni tanımayanlar ilk gördüğünde çok sinirli bıri olduğumu söyluyorlar aslında çok sakin we anlayışlıym .

0|0
    0|0
  • çok mu önyargılıyım ne

0|0
    0|0
  • cok asiri derecede gururluyum.. asik olsamda gururumdan asla taviz vermem o derece ! :))

0|0
    0|0
  • kalk gidelim akıllıyım ben, resmen gazla çalışıyorum. ayrıca ara ara mala bağladığımın da farkındayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• özellik olarak beğenmediğim bi tarafım yak allaha şükür..

0|0
    0|0
  • sınırlı gorunmem ama hıc oyle olmamam arkdas canlısı ve ıcten olmam pek alıgılanamıyor ılk basta...

1|0
    0|0
Yükleniyor...