• Sor
  • Bence

Başkalarının düşüncelerine saygı göstermek yapılması bu kadar zor bir şey mi?

İnsanoğlunu diğer canlılardan ayıran en önemli unsur kuşkusuz ki, zeka ve irade. İrade dediğimiz şey ise insan zekasının "düşünmek" erdemini... Daha Fazla

En İyi Görüş

• gene senle beni karşıya getirecek bir soru daha bu sefer uslubumu yumaşak kullanacam sana arkadaşım saygı göstermek sonuna kadar gerekli saç konusunda söyledigine katılıyorum haklısın giyim tarzlarına da haklısın hatta ekleme yapayım üniversitede sıra arkadaşlarımız mini giydiginde sorun olmaz ama kapalı türbanlı kıyamet kopar lafım sana degil saygı dogru yalnış hem insanların ve bazende senin görmek istediginle sınırlı kaldıgında olanlar oluyor hep dedigim gibi dogrular sana göre bana göre degil mutlaktır ama herkez saygılı olmakta istedigini giyinmekte saç uzatmakta yada açık kapalı giyinmekte serbetttir bunun tersini söylemek saçma zaten ben bile saçımı uzattıgımda tuhaf karşılanıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence bu konuyu yazı haline getirmelisin. Yazılarda yayınlansın

• Herkesin kendi düşüncesidir bi' şey diyemez kimse. Mesela kapalı olan biri için, açık giyen yanlış da olsa dediğin gibi saygılı olunması gerekir. Aynı şey açık giyinen biri için de geçerlidir. İnsanlar neyi düşünüp de öyle konuşuyor, öyle davranıyor bilmiyorsanız, düşüncelerine de saygılı olmalısınız tabi ki. Düşünceler tartışılır mesela ama saygısızlık yapılamaz.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...