Başak kadını ile akrep erkeği anlaşır mı?

Herkez burç sormuş ben de sorayım dedim.Başak kadını ve akrep erkeği nasıl bir birliktelik yaşarlar, anlaşabilirler mi?Duyduklarınız, gördükleriniz, bildikleriniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anlaşmanız imkansız. cok cok zor. Hatta zor ötesi başak inatı ve akrep inatı aşırı gerginlik derim... en fazla 1 ay

Erkekler Ne Diyor 9

• burclarla hayatınıza yon belirlemeyin. buyuk hata ..

• sadece merak ettiğimden dolayı boyle bişey sordum yoksa benimde burlcar falan onem verdiğim yok aslında sadece acıklama yaptıklarında güze lseyler cıkınca mutlu oolluyorum ve buda bana iyi geliyo

• Akrep erkeğiyim. Yürümez diyorum.

• Akrep erkeği çok fazla cinselliğe düşkündür. Yatakta tatmin olursa başkasına bakmaz sanırım. İşin zor yani. link

• akrep burcuyum. başak burcu bir sevgilim vardı, hiç anlaşamadık 2 ay sonra terk ettim zaten :) burç uyuşmazlığımı bilmem.

• yatakta mükembeldirler bunu biliyorum

• ben akrep brcuyum akrep burcuna uyum sağlayan burç bir iki tanedir çünkü akrep zor bir burrçtur

• buyüzden soruyorum ya zaten basta ondan gercekten nefret etmiştim sonradan bişeyler hissettinmnasıloldu bilmiyorum bakıslarıyla acayip bişekilde etkileyebiliyo...

• Öncekileri Göster
    • oyüzdende gözlerimin icine dogru baktıgında gözlerimi kacırıyorum zaten yoksa o bakıslar aklımdan hiç çıkmak bilmiyo

• seni etki altına alır karşı koyma ihtimalin çok düşük o an gözlerini ayıramassın

• son sevgilim başak burcundandı, ben ise tahmin ettiğin üzere akrep burcuyum, kendi gözlemlerimi söyliyim ilişkimiz üzerine, genelde anlaşamazlar ama ayrılamazlarda, ikisinin üzerinde anlaştığı tek konu cinsel ilişkidir. mükemmel bir uyum söz konusudur. akrep burcu daha dominanttır. başak burcu ara ara isyan etsede sonunda akrep burcunun dediği olur:) bu kadar tartışmaya rağmen bu iişki 6 yıl sürer. ve kıskançlık yüzündende biter. burçlarada inanmam aslında umarım yardımcı olmuştur:)

• kesinlikle katılıyorum sen resmen beni anlatmısın:DD

• ben seni anlatmıştım zaten sarsıntı:DD

• başak kadını ve akrep erkeği mükemmel bir uyum gösterirler. dışarıda ve yatakta tam bir bütün oluştururlar.not: kusura bakma çdb yokluğunu dolduruyorum :)

• aşağıdaki küçük akreplerin yazdıklarına bakma. en büyük akrep benim.( yaş olarak ) özellikle yengeç ve balıkla çok iyi anlaşırız. ayrıca başakla da anlaşırız. en en özellikle de tarıkbaş aşağıda yazmış ya.işte o konuda. başak sevgilim vardı:)

• :D saol şu anda içime su serptin bazı yerlerde hiç iyi anlasamaz ilişkileriuzun sürmez yazıyo şu anda rahatladım :D

• iki çeşit akrep var. iyi olanımız çok iyiyizdir. kötüsünü ben de sevmem. çok kolay ayırırsın iyisiyle kötüsünü. seninki iyise bırakma derim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence iyi anlaşırlar. ikisi de eleştirilmekten hoşlanmazlar.

• Ben de bi başağım :) Senin huylarını bilirim ama hiç akrep birini tanımadım :)

• yay dururken akrep neymiş ya :)

• valla ben yayıda bilmem :)

• Akrep erkeği kıskanç hırslı kındar ve tutkuludur.Başak sessiz sakın hatta soğukama içinde büyük tutkular barındıran bır kadındır.Akrep cinsellığı hep ayaktadır Yanı bu erkek için sevişmek cok önemlıdır ,başak ılk başlarda buna anlam veremez hattayadırgaya bılır ama bu erkeğe güvendıkce bır tutku uçurumu olusur.Başak kendı halınde olsada genelde dikkat ceken tıplerdır .Akrep severse bu kadına ,yapışacaktır cünkü akrep için sadakatte cok önmlıdir.Başakta güvenılır ve dürst bır sevgılı olduğundan akrep erkeği bundan etkılenır.Ama akrep erkeğinde bıtmek bılmez bır paranoya vardır ,çünkü çok kıskançtırİkiside oldukca ketumdur bazen bırbırlerıne açık olmadıklarından anlaşmazlık olabılır.Akrepte intıkam duygusu çok fazladır ve başak kadınıda özgürlüğe fazla düşkün olabılır.Bıraz cabayla ıyıde olabılır kötüde sonucta akrep su başak topraktır Topragın suya ıhtıyacı vardır ,suyunda onu duragan hale getırecek topragadenemekte fayda var

• penti sen neymişsin ya,
      seni fahri prof. astrolog ilan ediyorum :)

• Öncekileri Göster
    • hehehe benim kız arkadaşta, öyle baktığın için teklifini kabul ettim demişti:)

• size bol bakışmalar o halde :))

Yükleniyor...