Evlenmeden ilişkiye girmek günah, bunun içinde tövbe edilmesi gerek?

Gizli Üye
evlenmeden ilişkiye girmek günah olduğu için tövbe etmek gerekiyormuş.

kuranı kerim mealinde şöyle yazıyor;
içinizden iki kişi evlilik dışı ilişkiye girerek zina ederse, her ikisini de işledikleri suça ve içinde bulunduğunuz toplumsal şartlara uygun bir şekilde cezalandırın. eğer cezalarını çektikten sonra tövbe edip uslanırlarsa, o geçmişte yaptıklarını yok sayarak onları bağışlayın. zira Allah bağışlayıcı , çok merhametlidir, tövbeleri kabul eder.

tövbe ettik ama dayanamayıp yine ilişkiye girdik, tövbe ettiğimiz için çok mu günaha gireriz?
Ayrıca bu durumu yaşayan var mı?
Evlenmeden ilişkiye girmek günah, bunun içinde tövbe edilmesi gerek?