Yay burcu erkeğine nasıl davranmalı ?

yay burcu erkek arkadaşım var 4 senelik ama bir senedir ayrıyız ve nasıl onu kendime bağlıyabilirim yada onu nasıl anlıyabilirim yay erkeği olanlar yay sevgilisi olanlar cevaplarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1 sene uzun bir süre... (yay erkeği olarak anlatıyorum, ve söyleyeceklerim hoşuna gitmez) onun için , senın uzerınden ne nehırler akmıştır... aşka sadık olduğu kadar unutmak konusundada uzmandır yay, çünkü çevresi kalabalıktır, bir şeylerle uğrasır sonra yokluguna alısır... ve artık sana ıhtıyac duymaz... ama bır alo de, nasılsın senı merak ettım de, hayat sana, bana davrandıgından daha mı adıl davrandı de... zekı replıkler uret, degıstıgını fark etsın, yenı bırı olarak dene sansını... belkı boylelıkle bır yenıden baslama sansı bulabılırsın

• tabiki :)

• rica ederim bol şans =) bir ay sonra bana nasıl gittiğine dair mesaj atarsan sevinirim =)

• çok teşekkür ederim gerçekten en azından denicez ve görücez zaman göstericek herşeyi yani bizrazda benim sabrımm saol yardımların için :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• burç olayına inanmamakla birlikte elde tutmak zordur anlayışla yaklaşılmalı diyorum

• Tüm erkeklere davranman gerektiği gibi. Bir dediğini iki etme, her istediğinde seviş :)yemek yap, aç bırakmasıkboğaz etme , şunu yap bunu yap demeevlilikten bahsetme bile :)kıskanma, arkadaşları ile dışaraıda gezmesine laf söyleme :)

• yay burcuyum 1-2 ay sonra geri dönme sansın olurdu uzun sure gecmişse siler

Kızlar Ne Diyor 3

• yay burcuna bısey davranma cıdden.yaranamazsın.sadece sıkılıp gıderler bosver

• Olaya burçla bakma bence. İlişkiniz 4 yıllıkmış en iyi sen tanırsın onu. Hoşlandığı şeyleri, yapmanı istediklerini, yapmaman gerekenleri..Ayrıca 1 sene çok uzun bir süre. Eğer başlarsanız çok uzun sürmez bence ilişkiniz. tabi süredebilir ama unutman daha güzel olur.

• sıkmamalı, hesp sormamalı, neden mesaj atmıyorn napıon o kım vs gıbı laflara gelemezler

• % 100 doğru tespit. bir yay burcu erkeği olarak onaylıyorum...

• peki akşam dısarı cıkıyo ama eve geldiğinde aramıyo mesaj atmıyo ertesi sabah geri dönüyo hiç bişey yokmuş gibi aşkım bitanem aynen devam ediyo yinemi umursmım yani :) o zaman benim bi sakinleştirici almam lazım sanırım sabretmek için

• yanlış düşünüyorsun çok sıkarsan aldatırsın gevşek bırak ama ensesinde ol zor onun için hatta mümkünse taksanda takmıyo gibi görün bunları bende yaşadım ilişkimde.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...