• Sor
  • Bence

Yay burcu erkeğine nasıl davranmalı ?

yay burcu erkek arkadaşım var 4 senelik ama bir senedir ayrıyız ve nasıl onu kendime bağlıyabilirim yada onu nasıl anlıyabilirim yay erkeği olanlar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 1 sene uzun bir süre... (yay erkeği olarak anlatıyorum, ve söyleyeceklerim hoşuna gitmez) onun için , senın uzerınden ne nehırler akmıştır... aşka sadık olduğu kadar unutmak konusundada uzmandır yay, çünkü çevresi kalabalıktır, bir şeylerle uğrasır sonra yokluguna alısır... ve artık sana ıhtıyac duymaz... ama bır alo de, nasılsın senı merak ettım de, hayat sana, bana davrandıgından daha mı adıl davrandı de... zekı replıkler uret, degıstıgını fark etsın, yenı bırı olarak dene sansını... belkı boylelıkle bır yenıden baslama sansı bulabılırsın

• barışmayı istiyen oydu ben değil ben kıskanc yapıdaydım daha önce sanırım biraz bunalttım onu ama şuan böyle bişey kalmadı ve oda farkında bunun onu nasıl şaşırta bilirim nasıl etkiliyebilirim başka fikriniz varmı

• Öncekileri Göster
    • rica ederim bol şans =) bir ay sonra bana nasıl gittiğine dair mesaj atarsan sevinirim =)

• tabiki :)

Erkekler Ne Diyor 4

• yay burcuyum 1-2 ay sonra geri dönme sansın olurdu uzun sure gecmişse siler

• burç olayına inanmamakla birlikte elde tutmak zordur anlayışla yaklaşılmalı diyorum

• Tüm erkeklere davranman gerektiği gibi. Bir dediğini iki etme, her istediğinde seviş :)yemek yap, aç bırakmasıkboğaz etme , şunu yap bunu yap demeevlilikten bahsetme bile :)kıskanma, arkadaşları ile dışaraıda gezmesine laf söyleme :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Olaya burçla bakma bence. İlişkiniz 4 yıllıkmış en iyi sen tanırsın onu. Hoşlandığı şeyleri, yapmanı istediklerini, yapmaman gerekenleri..Ayrıca 1 sene çok uzun bir süre. Eğer başlarsanız çok uzun sürmez bence ilişkiniz. tabi süredebilir ama unutman daha güzel olur.

• yay burcuna bısey davranma cıdden.yaranamazsın.sadece sıkılıp gıderler bosver

• sıkmamalı, hesp sormamalı, neden mesaj atmıyorn napıon o kım vs gıbı laflara gelemezler

• evet bunu yaşıyorum hesap sorulmasını sevmiyo hemde hic nerdesin ne yapıyosun diyemiyorum ama anlam veremediğim rahat bırakmak sorun değil bırakırızda ucunda aldatılmakta var

• Öncekileri Göster
    • peki akşam dısarı cıkıyo ama eve geldiğinde aramıyo mesaj atmıyo ertesi sabah geri dönüyo hiç bişey yokmuş gibi aşkım bitanem aynen devam ediyo yinemi umursmım yani :) o zaman benim bi sakinleştirici almam lazım sanırım sabretmek için

• % 100 doğru tespit. bir yay burcu erkeği olarak onaylıyorum...

Yükleniyor...