Lisedeki kızlar kudurmuş gibiler bunu neye bağlıyorsunuz..?

Arkadaşlar Lisedeki kızlar gerek ahlaki,gerek terbiye nedeniyle yoldan çıkmış durmda bunun nedeni nedir sizce.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet yaa çok haklısın bunlar nasıl evlenicek nasıl anne olucak bunların yetiştirdikleri çocuk nasıl olacak çok merak ediyorum bende yolda görüyorum küfürlü küfürlü lan lı oğlumlu filan konuşmalar ağızda sigaralar yanlarındaki erkeklerle el şakaları filan %90 ı bu durumda malesef

Kızlar Ne Diyor 15

• Sizin profil fotoğrafınızı görüp soruyu da okuyunca ne ironik dedim... Büyüyorlar... Anlamsız o hareketler kısaca...

• :)

• Ve eğitimcisiniz öyle mi! Üzücü...

• delikız dönemleri normal görmek lazım.

• onlar daha 17 yaşındalar ve sen onlara kuduruk diyemessin.

• zıvanadan çıkmışlar nasıl bir deyim olurdu?

• valla öyle biz lisedeyken kızlar erkekler karışık uzun eşşek oynuyolardı geri zekalılar okul müdürüne şikayete gittim beni disipline verdi sana ne alan memnun satan memnun dercesine disiplin yok laçkalastı artık okullar bile okulda cocuk düsürmeler koridorlarda öpüşmeler cok fena coook

• ergenliğin o azgın sularında yüzüyorlar şimdi onlar. yapacak birşey yok hepimiz o yollardan geçtik.

• azgın sular bile şimdiki gençlerin yanında iki defa umre,üç defa hacca gitmiş hacılar gibi kalır:-)

• aynen öyle. ben de kibarlaşarak tarif etmeye çalıştım :)

• Kişi kendinden bilir işi.

• bende lisedeyim ama kudurmadim asimida oldum:D

• asimada ne?

• kuduz asisi kizz:D

• :D

• Bir de kız meslek liselerini görün.Bizim okul kız meslekti. Anadolu meslek bölümünde ise erkekler de vardı. Kızlar onları görünce cıldırıyordu resmen. Erkek ögretmenlere bile yavsıyorlardı.

• Arkadaşım Kız meslek lisesi M.yardımcısı Bayan (delirmiş durumda) o nedenle yazdım.

• Evet saldıranlar bile var :)

• e yuhhh yaniii :)

• yenı yetmelere akıl sır ermıyor ya kudurmuslar kıyamet alametı.

• Ah bizim zamanimizda oyle miydi ya..

• ben 1990 da lisede idim. anadoluda. bir kızla bir erkek yan yana gelip konuşamazdı bile :-)

• 30-35 yaşlarındaki kazık kadar adam bunu diline alıyorsa o kızlarla fanteziler kuruyor kafasında demektir.

• azgın teke hastalıgı , ben de yasıyorum üzgünüm

• Öncekileri Göster
    • insan psikolojisi bu.şişmansan zayıf olmak istersin ancak olmadığın için zayıf çirkindir, boyun kısadır uzun olmak istersin olamassın uzun kazulettir ergenlere laf söyleyecek kadar takıyorsan böyledir.

• Sen bana taktın haaaa..:)

• Yeni nesil iste naparsin. :(

• bence sen kudurmuşsun sana öyle geliyor

• ailelerin yetişdirmesine bağlı..ben lisedeykende çok şımarık kızlar vardı.ama ben asla uymazdım..ailem ne öğrettiyse oydu..eğitim şart.

• sizden büyüklerde sizin zaman için aynı şeyleri söylüyordu bunu unutma derim başkalarını yargılamak çok kolay gelir zaten hem o çocuklarıda büyüten sizlersiniz yani yetiştirmeye bağlı nedenini kendinizde bulun derim

Erkekler Ne Diyor 10

• aşırı merak..

• sen kendine bak.belli ki sen kadın düşmanısın.önce erkeklerin durumuna bak onlar daha vahim.

• moruk dikizleme fazla

• yeni yetişme çagında olduklarından..başka yerleriyle düşünüyor o yolda hareket ediyorlar...

• kufurlu erkeksı kız dolmus lıseler ıclerınde kasarlıkta var cok ıtıcıler

• bi de bunların yurt dışına ilk çıkan üniversiteli modelleri oluyor erasmusla falan onları da görsen liselilerin melek olduğunu sanırsın.yanında p*rno filmler hakkında konuşur, neredeyse yabancı erkeklerin kucağına oturur bazı türk kızları.heralde üzerlerindeki toplum baskısı ters tepip baya azıyor bazı tipler

• Etek boylarına

• hadi ya, sen nerden anladin? lise onlerinde pusu mu kuruyorsun?

• Eğitimciyim...

• Öncekileri Göster
    • Yorumları bi oku istersen. (caffemocha) da kız lisesinde okumuş nediyor bak..

• her iltifati yavsamak olarak algilayan zihniyettendir o da

• Lisedekiler neki ilkokuldakiler dicekdin lisedekilerin 3-5 i gidiyor o yoldan çıkmış olanlar genelde saplara asılıyor şahsen ben affetmem tipde var biraz allaha şükür ama hiç denk gelmedim :)

• Fotoya bak sorulan soruya bak ya :)) Bu siteden harbi soğumaya başladım korkuyorum lan

Yükleniyor...