• Sor
  • Bence

Cennette erkekler hurilerle gezince biz ne yapacağız?

1.Nurilerle mi gezecegiz ?2.Neden böyle bir vaat var onlara 3.Sana 5 dane taş gibin huri var diye mi adam nefes almadan ibadet yapıyor (!)

Güncellemeler:
ne yani banada mı 5 gılmeen veriyorlar
ohh süperrrmişte erkeklere huri falan bize ayıp olmuyor mu?
çok karısır işler, rosalindaya dönmez mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• FIKRA; alkole düşkün adam camiye gidesi tutmuş.o esnada vaaz veren imamda şarhoşu görünce konuşmayı biraz abartmış.. '''müslümanlar;her kim içki içmeyip,kumar oynamayıp,iyi bir müslüman olmanın şartlarını yerine getirirse; öbür dünyada kendisine 40 tane huri verileek ve onlarla gününü gün edip,mutlu mesut yaşayacak...her kim içki içerse,o içtiği şişeler sırat köprüsünden geçerken boynuna bir iple bağlanacak.o ağırlıkla geçebilirse artık..''' sarhoş dayanamayıp atlar... ''hoca efendi o şişeler boş mu,yoksa dolumu olacak''der. hoca ''bre zındık,orasını sen meyhanemi sanırsın?'' der... bunun üzerine sarhoş; ''peki 40 tane huri ile,sen orayı kerhanemi sanırsın be hoca'' der...

• aslında ben de bunu demek istiyorum biliyormusun

• iyide tam yerine denk geldi bir fıkra yazdım..(-) eksi veren arkadaş niye verdi acaba kısa bir yorum yazsaydıda öğrenseydik...oysaki ben kişisel görüşümü bile yazmadım...sadece bildiğim bir fıkrayı yazdım...garipsiniz yani ne söylüyeyim...

Erkekler Ne Diyor 10

• Torpil bulabilirsen, belki sen de bir huri olabilirsin :))) senin tek çaren bu...

• ya afedersenız zaten daha obur dunyaya gıtmeden ruhun pamugu tıkıyacaklar:):) bızler burayı dusunmeyi bıraktık orayı dusunuyoruz o tarafı dusunursek herkesın sadece gözlerı olup yukarı bakacak sekılde yanındakı kısıyı gorme ıhtımalı bıle olmuyacak kımse heves etmesın ne nuri nede hüri siz sımdıden varın burdakı nuri ve nuriye ye orayida oraya gıdınce karar verırsınız:D

• kerhane sanıyolar herhalde cenneti bu ne be :) şu fıkrayla bitireyim ;Temel bir gün mahallenin imamına sorarTemel: Hoca bize cennette 4 huri verecekleri doğru mu?hoca: evet doğru der. Peki bizim hanım cennete giderse ona ne verecekler?hoca: ona da 4 nuri verirler.Temel sinirlenip eve dönmüş bir bakmış karısı namaz kılıyor. Sinirlenip basmış tekmeyi-or.pu mu olucan lan sen ?

• Sana bir şey söylemek zorundayım; cennet diye bir yer yok. Evet, üzgünüm. Nutella havuzlarında yüzebilirdik oysa.

• ya nutella katı değilmi yüzmek zor olmasın orda eritirsekte biz yüzerken katılasırsa o zaman ne olacak ;) ben çok düşündüm bulamadım da belki sen bulursun ;)

• Evet ama orası cennet, istediğin her şeyi yapabilirsin. Ama üzgünüm, öyle bir yer yok.

• peki şu anda bana cevap yazan kişi var mı yokmu
      çokdüşünelimbulamayalım (evet nickini çok begeniyorum )

• Cenneti bu dünya mantığı altında değerlendirmekle en büyük hatayı yapıyorsunuz, aradaki küçük detayları görmezden gelip cenneti yiyişme ve sarhoş olma mekanı olarak yorumlamanız çok yanlış. Kısaca söylemem gerekirse, cennette kötü olan her şeyden arındırılacaksınız, yani kıskançlık yok, ayrımcılık yok. Isteseniz de yapamayacaksınız. Hal böyle olunca da sapkınlık değil, güzel şeyler dileyeceksiniz ve onlar da gerçekleşecek. Daha sorusu olan varsa mesaj atsın bana.

• iyide huriler ne iş
      biz yedirip içirip besleyelim huriler nemalansın yokya
      saçlarını başlarını yolarım

• Yolmazsın işte. Cennet kapısından girersen kıskançlık dahil her türlü kötülükten ruhun arındırılacak. Cennete inanıyorsan buna da inanmalısın

• cenneti bize yanlış anlatmışlar :)şarap ırmaklarından içip, birbirimize üzüm yedirerek, hamile kalma stresi olmadan sevişebileceğiz.. hem sevdiklerinle olacaksın diyorlar hem hurilerle.. ben karım varken ne yapayım huriyi :)ohh sınırsız şarap sınırsız sevişmedipnot: erkeklerin hepsi kadınları mutlu etmeyi bilecekmiş, girişte beyinlerine bu data yuklenecekmiş, dünyaya gelirken bug olmuş, ondan böyle kalmış erkekler :)

• sizi de cennet olarak biscolata adasina atacaklarmis :D bir cok kadin imana gelmis en son haber buydu

• haa su da dip not; cennette huriler teklif ediyormus diyorlarmis ... bknz: falanca da kizlar teklif ediyormus kandirmacasi ile inekleme sendromu; ortaokulda,:lisede kizlar teklif ediyormus vuu dusuncesi, lisede:universitede kizlar teklif ediyormus vuu dusuncesi, universitede:master da kizlar teklif ediyormus vuu dusuncesi,yurtdisinda masterda: kizlar teklif ediyormus vuu dusuncesi... en son da olurken; cennette huriler teklif ediyormus vuu dusuncesi

• Öncekileri Göster
    • sen de bizi izlersin artık nihohahaha :))

ayy daha değişik bir esprim vardı da senden azar yiye yiye doydum
      o yüzden gene sustum
      sana şeker kız kendi olcem ;)

• Bunun için iyi bir kız olmaya değer :)))) ahaha

• herkes herkesle gezicek orada

• kadınlarda yanlız olmayacak cennette

Kızlar Ne Diyor 5

• Hurilerin ,yakışıklı kuzenlerı olabılır :)))Nasıl olsa biz kadınlar dramla orgazm olan türleriz sevgılılerımız kocalarımız 4 hurıyle eğlenırken yok aslında hala benı sevıyor ,onu kullanıyor , pişman olur bana dönersonra yıne bana gelecek dıye dıye zaten , 4 erkekle olmus kadartatmınlık duyar yaşar gıderız :))

• onlara huri varsa elbet bizede Nuriler vardır.. diye düşünüyorum yoksa haksızlık olur

• ben sırf bu yüzden ibadeti kestim ya sevdiğim adamın kolunda huri görmeyeyim diye :D

• sen bize niye soruyorsun git kitap oku orda anca yazar artik kitabida sen bul hangisinde yazar bilemem.. ama burda cok kisi bilmediginden emin olabilirsin...

• gılmanlarla idare edeceğiz söylenenere bakılırsa...

Yükleniyor...