Ya Yengeç erkekleri ne ister?

aynı orrtmlarda ilgileniyomuş gibi yapıp sonrada ben mesaj atınca takmıyo adalet mi bu? hayır amaçları ne b yengeçlerin anlamaıorumki. daha doğru düzgün nasıl kızlardan hoşlandığınızı b,le çözemedim.. ne istiyosunuz tam olarak? Not: sinirden yazamadım da anlamaya çalışın takıldğnız yer olrsa sorarsnız :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya hoşlandığına emin misin? hoşlanıyorsa senden boşa vakit kaybetmez bence senden de gelen tepkiler olumluysa

• odan bi adım gelrse ne ala...

• çok kafana takma ya ama ondan gelen adıma da karşılık ver sen çok üstüne düşme bu ara o zmn

• ama bende sazan gibi atlayıp mal gibi ortada kalmak istemem sonuçtaaa

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Yengeç erkegi içine kapanıktır. Grupta etkin ancak yanlız kalınca içine kapanır. Açmak zordur alıştığı zamanda sahiplenir. Annesi onun dünyada en kıymetli hazinesidir. Annesi üzerinden ona çok çabuk yaklaşabilirsin.

Bende YENGEÇ im de...

• babam 60 yaşına geldi maşallah hala adriana lima falan hep biliyor :D

yani dikkatli ol :D

• tamam sağol :D

• sen onu sallama bak bakalım neler oluyor :)

• olur :)

• kendimden biliyom tabi süper fikir .Normal bir yengeç ise kesin düşer...Dene sonra mesajını bekliyom :)

• süper fi kir esasında

• bıktım bu burç sorularından

• o zaman neden burdasn ttlım

• fazla ilgi ister ama ilgiden sıkılır, içinden gelen hemen olsun ister olmazsa surat yapar... gezmeyi sevmez, evde veya ev benzeri ortamda kalmak ister, duygusaldır vs vs .. bir yengeç olarak söylüyorum bunları...

• teşekkürkrlr :)

• derin bir nefes al

hepsi geçecek

• burdayım :D

• dünyadan burçlar alemine

beni duyuyormusun dünyaya geri dön

• hoh

• Ben aslan burcuyum bi kızda aslan burcuyla ilgilensin :(

• ya tabi :P

• ukala fazla oldu bence dışardan öyle gözüküyor içimdeki kedi uysal :)

• siz çok ukalasınız oğlum işimiz omaz :D

Kızlar Ne Diyor 5

• sen yalnış anladın demek ki sana ilgisi yokmuş olsaydı senden önce o mesaj atardı sana

• mesaj atarken bir erkek çekinmez asla

• cekinlermiş. nasıl mesaj atcaktıkii

• kanka ben sana yarn anlatcam ne istediklerini :D

• yengeç erkeğine yüz vermıcem ço ne kadar tepersen o kadar kıymetlı olursun, bıde su rp atmalarına uyuz oluyorum ya. yengeç burcuyum bende ama yengec erkeğiyle hiç ama hiç anlaşamam.

• aynen ya triballer

• rsmcan nerdesin söyle ne istiyosun?=)

• =)olur

• benim mekanımda sevişmeyiniz :)

• Yengeç iyidir ya :)

• ööghh :/

• yersen :D

Yükleniyor...