Ya Yengeç erkekleri ne ister?

aynı orrtmlarda ilgileniyomuş gibi yapıp sonrada ben mesaj atınca takmıyo adalet mi bu? hayır amaçları ne b yengeçlerin anlamaıorumki. daha doğru düzgün nasıl kızlardan hoşlandığınızı b,le çözemedim.. ne istiyosunuz tam olarak? Not: sinirden yazamadım da anlamaya çalışın takıldğnız yer olrsa sorarsnız :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya hoşlandığına emin misin? hoşlanıyorsa senden boşa vakit kaybetmez bence senden de gelen tepkiler olumluysa

• nasıl tepkler

• Öncekileri Göster
    • çok kafana takma ya ama ondan gelen adıma da karşılık ver sen çok üstüne düşme bu ara o zmn

• odan bi adım gelrse ne ala...

Erkekler Ne Diyor 7

• babam 60 yaşına geldi maşallah hala adriana lima falan hep biliyor :D yani dikkatli ol :D

• tamam sağol :D

• Yengeç erkegi içine kapanıktır. Grupta etkin ancak yanlız kalınca içine kapanır. Açmak zordur alıştığı zamanda sahiplenir. Annesi onun dünyada en kıymetli hazinesidir. Annesi üzerinden ona çok çabuk yaklaşabilirsin. Bende YENGEÇ im de...

• fazla ilgi ister ama ilgiden sıkılır, içinden gelen hemen olsun ister olmazsa surat yapar... gezmeyi sevmez, evde veya ev benzeri ortamda kalmak ister, duygusaldır vs vs .. bir yengeç olarak söylüyorum bunları...

• teşekkürkrlr :)

• derin bir nefes alhepsi geçecek

• hoh

• dünyadan burçlar alemine
      beni duyuyormusun dünyaya geri dön

• burdayım :D

• Ben aslan burcuyum bi kızda aslan burcuyla ilgilensin :(

• siz çok ukalasınız oğlum işimiz omaz :D

• ukala fazla oldu bence dışardan öyle gözüküyor içimdeki kedi uysal :)

• ya tabi :P

• sen onu sallama bak bakalım neler oluyor :)

• süper fi kir esasında

• kendimden biliyom tabi süper fikir .Normal bir yengeç ise kesin düşer...Dene sonra mesajını bekliyom :)

• olur :)

• bıktım bu burç sorularından

• o zaman neden burdasn ttlım

Kızlar Ne Diyor 5

• rsmcan nerdesin söyle ne istiyosun?=)

• benim mekanımda sevişmeyiniz :)

• =)olur

• kanka ben sana yarn anlatcam ne istediklerini :D

• sen yalnış anladın demek ki sana ilgisi yokmuş olsaydı senden önce o mesaj atardı sana

• cekinlermiş. nasıl mesaj atcaktıkii

• mesaj atarken bir erkek çekinmez asla

• yengeç erkeğine yüz vermıcem ço ne kadar tepersen o kadar kıymetlı olursun, bıde su rp atmalarına uyuz oluyorum ya. yengeç burcuyum bende ama yengec erkeğiyle hiç ama hiç anlaşamam.

• aynen ya triballer

• Yengeç iyidir ya :)

• yersen :D

• ööghh :/

Yükleniyor...