At(!) gibi kız nasıldır?

Evet o bilinen at gibi kız tanımını kendi hayalgücünüzle birleştirerek klavyeye dökün bakalım.Atın rengini de belirtirseniz sevinirim.

Güncellemeler:
Klavyelerinize ve gözlerinize beyninize sağlık hepinize iyi geceler...

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• katana gibi kadın güçlü ve kuvvetli, hükümet gibi kadın hüküm sahibi. her ikisinde de uzun boy kemikli vucut, gögüsler iri ( anaç ), leğen kemikleri geniş ( doğurgan ) . renk kor kırmızı

Erkekler Ne Diyor 34

• yatakta yatağı kırdığım kıza at gibi kız denir:D

• Sen tas gibi erkegi tanimla bi hele

• hem uzun hemde yapılı olan kadındır ama şişman falan demiyorum yanlış anlaşılmasın. mesela tuba özay at gibi kadın tanımının öncüsüdür...

• en az 1.70 boy belki az bile ama yeter sanırım, dolgun ama büyük olmayan bi kalça, biraz dolgun bacaklar, sıkan kot pantolon ile tabi daha bi sexy duruyo. ne büyük ne küçük orta boy göğüsler ve at yelesi gibi dümdüz fonlü saclar. ohh baby :-)

• Veli Efendi'de çim pistte galop ve sprintte aşırı derecede iyi olup, sütçü beygirine karşı muvaffakiyet elde edemez. sonuçta halis karataş gibi jokey olmadıkça, atın da zeminin de önemi yok.

Not: cevap at yarışı bülteninden copy-paste edilmiştir.

• Uzun boylu ve dolgun hatlı ama esmerler bir adım önde oluyor

• atın özelliği pürüzsüz dik ve uzun olmasıdır düşünsene saçlarısiyah uzun tüm vücudu pürüzsüz bacakları biraz uzun kalçaları çok değil ama biraz çıkık ama illaki bacaklatı uzun

• Saçları beline kadar uzun olucak.. Teni pürüzsüz ve esmer tenli ya da melez tenli böyle banyodayken su teninin üzerinde kayıp gidecek...Parfüm sürdüğünde tenine sanada bulaşacak o parfümü elin boynun tişörtün eve gittiğinde yastığa kafayı koyduğunda bile o kokucak Etli dudaklı olacak öptüğünde dudak öptüğünü anlayacaksın...kedi dudağı gibi olmayacak...Boyuda sülün gibi 1.80 olacak en az...1.84 hatta... Topuklu giydimi senle aynı boya gelecek... Elleri düzgün olacak elini tuttuğunda kedi patisi gibi kalmayacak elinde avucunun içini dolduracak eli ile... Elini hissedeceksin diyeceksin ki evet bu o! Başka bir eli tuttuğunda içine sinmeyecek o el... Oje sürdüğünde öpesin gelecek o kalem parmaklarını... Üzerine ne giyerse giysin cuk oturacak üzerine o elbise sanki onun için biçilip dikilmiş gibi... Esmer teni üzerinde "ben burdayım!" diyecek kıyafetleri... Hatun giyinmeyi bilecek ki tenine araç olsun tüm giysiler... Dev anası gibi durmayacak ardından katana! diye bağırmayacaklar gözü kalacak nazardan çatlayacak her yerleri...Zarif vücutlu olacak spor yapmış olacak ki kolları bacakları düzgün şekil almış olsun. Elbisesinin altına ne giyerse giysin o çıkık dolgun kalçalarını saracak uzun bacaklarına dolanacak o pantolonu ya da eteği giydiğinde bakakalacaksın o güzel bacaklara...38-39 numara olacak ayağıda en fazla, ne giyse yakışacak ne oje sürse yakışacak o esmer tenli ayağına... Uzaktan gelirken bakacaksın... devamlı bakacaksın...O gelecek insanlar ona öküz gibi bakarken o bakışlar altında o gelecek gelecek sen ona sarılacaksın ve öpeceksin tekrar öpeceksin doymacaksın hep öpeceksin bilecekler ki senin hatunun o..

• maşallah güzel hatunmuş:)

• tebrik ederim aynen öyle... İşte akıl vaaar akıl var... 2 kadın 2 cevap aradaki farka bak... hey yavrum hey

• böyle bi kızı tanıdın mı?sanki tanımıssında onu anlatmıssın gibi

• Öncekileri Göster
  • maganda klişesi sevmediğim tabirlerden biri.

• uzun boylu bacaklara arkadan baktığında at bacağı gibi düzgün ve şekilli olan kızlardır. valla kızlara kıstas yaptığında atın rengi değil de fiziğe bakılıyor:D

• genelde cinsel içerikli söyleriz at gibi hatun ...kalçalar jenifır gibi,dudaklar dolgun göğüsler sertve dik saçlar arkadan at kuyruğu modeli bağlama,yani arkasına geçip deh demek isteriz işte:))

• Aklıma ilk gelen hatun,Yalan Dünya dizisindeki "tülayman" link : )

• 2 kişi'den 2 sininde aklına bu hatun geldiyse demek ki gercekten at gibi hatunmuş benim canem :)

• benim de o geldi:)

• Küp şeker yiyen yelesi olan baldırı güçlü.

• İnsan olanı buldum da at gibisini arayacağım öyle mi ? Hiç gerek yok bu tanımlara insan olmayı bilmeyenler var at gibi olsa kaç yazar

• mesela profil resminden anladıgım kadarıyla AT gibi bir kızsın gercekten cok guzelsin ozellikle gozlerin

images.kizlarsoruyor.com/userimages/1aa374231b37943d/profile.jpg?9669

kısaca bu

• At gibi uzun, engin ve diri hatları olan gösterişli kadınlara ''at gibi'' diyoruz..

Şimdi de, iki resim arasındaki farkı bulunuz:

link

link

• Ben bulamadım..

• -kişnemez. (olası çağrışımları engellemek adına)

-bir hatuna at gibi yakıştırmasının altında yatan asıl sebep bacakları ve popsudur. selülitsiz, düzgün şekilli vs.

-memesinin altına koyduğu kurşun kalem yerçekimine meydan okumaz, adam akıllı efendi gibi takılmadan düşer.

-1,78 üstüdür.

standart güzel hatun tanımlamasına bu özellikler eklendiğinde at gibi bir hatun elde ederiz. genel kanı yatakta harikalar yarattıkları yönünde olsa da malesef durum öyle değildir.^^

• Islık çaldığında yanında biten, seni her yerde taşıya bilen (maddi ve manen) :)

• sende olmayan özellikleri düşün.İşte o at gibi kadındır.

• Ortaa boylu gogus disarda kalcalar yuvarlak ve sexi baktiginda birlikte olmak istersin iste

• amaç gırgır bır foto koysan iyidi :D

• yapılı ve güzel kadın demek heralde link

• ya bildiğin aysun kayacı işte bunun tarifi olmaz... :)

• direk nez canlandı gözümde yerel olarak .

• 180 boy 90 60 90 ölçülerde ve sarışısınsa at gibidir , ama atları sevmem

• google görsele at gibi kız yaz görüceksin.

• hafif uzun boylu bacakları düzgün ayaklar beli ince kalçalar hafif kalın göğüsler 90 / 89 esmer tercih ederim yemede yanında yat :D

• Az Biraz Andırıyosun :)

• at gıbı kız 1.74 boylarında genız vucut bıraz yapılı kızdur :(

• at gibi saglam olmasi lazim

• deli :)

• hahah :D

• jasdghasjdgd :D

• ,çok seksi uzun boylu :d

• Biz ona baston yemiş diyoz daha çok

• uzun boylu güzel kız .

• link işte böyle

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...