Bir erkek bir kızla neden sürekli ugraşır? Neden sürekli gıcık eder?

bir erkek bir kızla neden sürekli ugraşır kzıdgını gıcık oldugunu bile bile arkadaşım hoşuna gidiyo senle ugraşmak diyo ben gıcık olup otururken bana dikkatli baktıgını gördüm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ateşle barut, yani çocuksu aşk diyelim. :) 30 yaşında olmama rağmen okul öncesi öğretmenine böyle yazılmaya çalıştım. Çok hoşuna gitti de sonra arkadaşa bağladı. O da kendi bileceği şey :) İkinizin karavana atma riski fazla, arkadaşlıkla sevgili olma kavramları çok karışıktır çünkü. eeee adını koymak lazım :)

• evet hoşlanma gibi ama o ne hisetiyo anlamış deglm

• Kızların hoşlandıklarını belli edememesi kötü, sen de hoşlanıyorsun sanırım. İnşallah birinizden biri açılabilirsiniz. Aynı olayı yaşadığımdan çok uzamamasını öneririm. Sonra biriniz Yooo ben seni hep arkadaşım gördüm dediğinizde, üzülüp apışır kalırsınız.

• evet koymak lazımdı bu sürekli yapıyo bide kzdırnca gıcık ednce anlamı bakması olmasa

Erkekler Ne Diyor 3

• boyle sana yakın oluyor sevgısnı bı sekılde sana dokunarak ustunden atıyor. Onun amacı senı sevıyo ve de gıcık etmek ıcın ugrasıyor.

• denerim

• hm artık bı sekılde ogrenmeye calısacaksın :)

• zaten bni snr ednce ilgilenmeiyorum yakn olyım dyrm olmuyo

• Öncekileri Göster
  • lisede kazma arkadşım vardı kızdan hoşlanıyordu tekme tokat birbirlerine giriyorlardı:) haytavırla yarmagül diyorduk onlara

• ahahhaaha yok canım okadar degil öyle degl

• çocukça şakalar komiklikler aman aman

• yokya ben öyle şeyler yapamam ama parta versem mutlu olur

• cidden okadardır
      şu oyuncak demir arabalardan al ver bak nasıl mutlu oluyo

• hahahaha abartmayalım ya okadarda degldr

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• kur yapıyo sana kendince

• gelsn sölesin bnce direk

Yükleniyor...