Bir kızla konuşurken hangi konulardan söz açarsak konuşma uzayıp gider?

Evet arkadaşlar, bir kızla konuşurken hAngi konulardan söz açarsak konuşma uzayıp gider...?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kız aynı değildir.Farklı ilgi alanları olabilir.Kimi okuldan,işten sohbet eder kimi arkadaşlarından kimi ailesinden bahseder.Başına gelen komik olayları anlatabilirsin her kız keyifle dinler.Boş zamanlarında yaptıklarından bahsedebilirsin.Yapmaman gerekenleri söyliyim yapman gerekenleri sen bul:)Futboldan sıkılırız uzarsa,arkadaşlarını ona çekiştirme,parayla ilgili konularda konuşma,(şu kadara şunu aldım falan gibi görgüsüz olduğunu düşünebilir),yalan söyleme ve olayları abartma.

0|1
  • ojen çok güzelmiş nerden aldınla başla,hangi renkleri vardı başkayla devam et bakmışsın koyu bir muhabbetin içindesin:))

0|1
  • moda , dedikodu , magazin

0|1
  • kızın ilgi alanlarını sor !

0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aklına ne gelirse.

0|0
  • Su filmi izledin mi de ordan baska filmlere gecersiniz ordan karanliktan korkar misin dersin ordan yaninda olsam korkmazdin ordan baglarsiniz

0|1
  • Kızlar konuyu uzatan bir noktaya takılıp kalan erkeklerden hoşlanmazlar. Dikkatli ol sohbet uzasın derken kendisi uzamasın :)

0|0
  • saçma sapan şeyler yaparak :D

0|0
  • ne konuşacanki zaten onlardan sana fırsat kalmaz.

0|0
  • Sallamasyon.

0|0
  • Havadan, sudan.

0|0
  • konuşamamak üzerine konuş

0|0
  • yaş 22 kızla konuşulacak konular sorusu.. Kardeş önce karşındakinin insan olduğunu bilerek konuş sonra muhabbet kendiğinden olur

0|0
  • kızlar cok degısık ya ama kızların genelde sevdıgı muhabbet tıpı sacmalak bence sacmalayın beyler en guzelı komık olun o zaten sana sorular sorar ama arda damara baglayın edebıyat yapın ben valla 200 e yakın kızla cıktım artık nasıl varlık olduklarını anladım :D

0|1
Yükleniyor...