Sevgilimi kendime nasıl bağlarım, yardım lütfen!!!

Uzun süreli bir ilişkimiz var ama farklı illerde olmamızdan dolayı sık sık görüşemiyoruz. Beni çok ihmal ediyor. İş yerinde hiç görüşmüyoruz, yoğunum diyor. Akşamları da mesajlaşıyoruz ama 3 akşamda, 4 akşamda ancak konuşuyoruz. Sevgi sözleri ağzından çıkmıyor hiç. Ayrılmak mı istiyorsun dediğimde ne alaka diyor. Sizce kendime nasıl bağlarım ve ilgi, sevgi göstermesini nasıl sağlarım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende aynı konudan şikayetçiyim, sevgilimin bana ilgisi son zamanlarda azaldı. eğer onu sıkıyorsan yada sürekli mesaj atıyorsan bunu yapmaktan vazgeç ve oluruna bırak herşeyi. o zaten seni özlerse seninle iletişim kuracaktır. ona daha az ilgi göstermeye çalış aradığında bazen telefonlarını açma. erkekler kendileriyle çok ilgilenmeyen kişileri daha çok isterler

• o arayana ve msj atana kadar hiç bi icraatta bulunmuyacağım bakalım kaç gün bekleyecek.

• Öncekileri Göster
    • dün gece aradı içimi döktüm her konuda hak verdi bakalım durum ne olacak.

• umarım durum düzelir benm durumum düzeldi.. aranz düzelsede üstüne çok gitme

Erkekler Ne Diyor 3

• bir an beni anlatiyorsun sandim :D ben de boyleyimdir ama seviyorum sevgilimi, o da basindan beri bu odun yanimi bildiginden takmiyor... senin sevgilin de hep boyleyse sorun yok, sonradan boyle olmussa da ya bir derdi var icine kapandi ya da senden sogudu

• işte biz bayanlar ilgi istiyoruz niçin böylesin peki

• Öncekileri Göster
    • ilgisiz olmasına sinir oluyorum bende

• ee soyle sen de ona durumu

• süleymancık yap:D

• Derken ?

• Öncekileri Göster
    • uzaktayız malesef yakında olsak bağlarız kendimize becerim var kendime güveniyorum arada mesafe olunca elden bişey gelmiyor :(

• demek ine de yetersizsin arkadaşım;)

• iple bağla :)) hatta ben sana çelik halat gondereyım onunla bağla :)) sana bağlanmasını mı istıyorsun yoksa senı sevmesını mı ıstıyorsun önce onu ayır sonra bence işe koyul

• şimdi durum şöyle seven bi insan zaten bağlı olur yani sevgisini gösterir ilgisini eksik etmez. duruma bu açıdan bakarsam sevmiyor :) ama sevmeyen insan neden birlikte olsun orası da var :) ben beni hem sevsin hemde ilgi göstersin istiyorum ne yapmalıyım.

• Öncekileri Göster
    • çok anlayışla karşılıyorum buda hoşuna gidiyor hak veriyor bana ilgi göstermiyosun dedigimde tamam diyo ama aynı hamam aynı tas değişmiyor:)

• :))) onun fıtratı oyledır o oyle dewam eder kızım değişmez boşa yorma kendını bence :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• mesafe hep sorun oluyor gibi geldivakit bulup yanına gidip yüz yüze konuşmayı dene eğer sevgisi varsa hala yüz yüze olunca güzel vakit geçirirsiniz

• yanyana güzel vakit geçiriyoz ama herkes kendi yaşadığı ile dönünce sürekli aramıyor msjı az atıyor güzel anlamlı cümleler kurmuyor afedersiniz ama odun gibi desem yeri var. hiç bi sıkıntısını derdini de benle paylaşmaz daha doğrusu kimseyle paylaşmaz.benim istediğim bana ilgi sevgi göstermesi

• bu onun karakteri anlaşılan istediğini yap işe yarayacağını sanmıyorum

• Kız: Ayrılmak mı istiyorsun ?Erkek: Ne alaka ?Ayı mıdır nedir senin sevgilin ? Ben bu siteden şunu anladım araya mesafe girdimi ilişkilerin sonu hiç iyi olmuyor. İstersen sende biraz siteyi araştır hep hüsran. Ya aldatılıyorlar ya da illaki bitiyor bir kaç ay ilgisiz bir adamı çektikleriyle kalıyorlar. Bence onu bekleme sen ayrıl yani bu benim fikrim.

• Odun gibi demiştim :) ama bizim bayagıdır ara da mesafe var yol olarak okurken beraberdik sadece bazen düşünüyorum sevmese neden uzaktan bi ilişkiyi 3 4 yıldır devam ettirsin ki

• Tabi o da var. Ama ben sevipte ilgisiz olan pek erkek görmedim ondan böyle konuşuyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim bu onun kişiliği de olabilir. Bunu en iyi sen bilirsin. Kişiliği değilse gerçekten sorun var demektir.

• dogal ol temız ol eglencelı ol gerısı kendılıgınden gelır

• gelmiyor malesef :(

Yükleniyor...