Sevgilimi kendime nasıl bağlarım, yardım lütfen!!!

Uzun süreli bir ilişkimiz var ama farklı illerde olmamızdan dolayı sık sık görüşemiyoruz. Beni çok ihmal ediyor. İş yerinde hiç görüşmüyoruz, yoğunum diyor. Akşamları da mesajlaşıyoruz ama 3 akşamda, 4 akşamda ancak konuşuyoruz. Sevgi sözleri ağzından çıkmıyor hiç. Ayrılmak mı istiyorsun dediğimde ne alaka diyor. Sizce kendime nasıl bağlarım ve ilgi, sevgi göstermesini nasıl sağlarım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende aynı konudan şikayetçiyim, sevgilimin bana ilgisi son zamanlarda azaldı. eğer onu sıkıyorsan yada sürekli mesaj atıyorsan bunu yapmaktan vazgeç ve oluruna bırak herşeyi. o zaten seni özlerse seninle iletişim kuracaktır. ona daha az ilgi göstermeye çalış aradığında bazen telefonlarını açma. erkekler kendileriyle çok ilgilenmeyen kişileri daha çok isterler

• umarım durum düzelir benm durumum düzeldi.. aranz düzelsede üstüne çok gitme

• dün gece aradı içimi döktüm her konuda hak verdi bakalım durum ne olacak.

• biraz bekleyecektir ama eninde sonunda iletişim kuracak

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• bir an beni anlatiyorsun sandim :D ben de boyleyimdir ama seviyorum sevgilimi, o da basindan beri bu odun yanimi bildiginden takmiyor... senin sevgilin de hep boyleyse sorun yok, sonradan boyle olmussa da ya bir derdi var icine kapandi ya da senden sogudu

• ee soyle sen de ona durumu

• ilgisiz olmasına sinir oluyorum bende

• bayanlar daha mi cok calisiyor? bunu kim one suruyor? benden cok mu calisiyorsun mesela? ben acikca soyledim, adam normalde de ilgisi az bir yapida olabilir , ama gelip de isi sana dustu mu ariyorsa o zaman durum farklidir derim.

• Öncekileri Göster
  • süleymancık yap:D

• demek ine de yetersizsin arkadaşım;)

• uzaktayız malesef yakında olsak bağlarız kendimize becerim var kendime güveniyorum arada mesafe olunca elden bişey gelmiyor :(

• bayanlar normalde erkeklerden daha beceriklidir... eğer becerin yoksa sana şunu söyleyeyim ilgini sevgini kendi kişiliğinle göster... seni öyle sevecekse sevsin... aşırı yüklenme seni bırakır... erkeği sıkar aşırı ilgi...

• Öncekileri Göster
  • iple bağla :)) hatta ben sana çelik halat gondereyım onunla bağla :)) sana bağlanmasını mı istıyorsun yoksa senı sevmesını mı ıstıyorsun önce onu ayır sonra bence işe koyul

• :))) onun fıtratı oyledır o oyle dewam eder kızım değişmez boşa yorma kendını bence :)))

• çok anlayışla karşılıyorum buda hoşuna gidiyor hak veriyor bana ilgi göstermiyosun dedigimde tamam diyo ama aynı hamam aynı tas değişmiyor:)

• ya fazla ılgı gosterse sıkılırsın gostermese boyle dersın anlamam ben bu işlerden ama bence tadını çıkar eger senı sevdıgıne ınanıyorsan konuş bıraz ilgı gosterde hala ilgı gostermezse işte o zaman halatla bağlarsın :)))

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız: Ayrılmak mı istiyorsun ?Erkek: Ne alaka ?Ayı mıdır nedir senin sevgilin ? Ben bu siteden şunu anladım araya mesafe girdimi ilişkilerin sonu hiç iyi olmuyor. İstersen sende biraz siteyi araştır hep hüsran. Ya aldatılıyorlar ya da illaki bitiyor bir kaç ay ilgisiz bir adamı çektikleriyle kalıyorlar. Bence onu bekleme sen ayrıl yani bu benim fikrim.

• Tabi o da var. Ama ben sevipte ilgisiz olan pek erkek görmedim ondan böyle konuşuyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim bu onun kişiliği de olabilir. Bunu en iyi sen bilirsin. Kişiliği değilse gerçekten sorun var demektir.

• Odun gibi demiştim :) ama bizim bayagıdır ara da mesafe var yol olarak okurken beraberdik sadece bazen düşünüyorum sevmese neden uzaktan bi ilişkiyi 3 4 yıldır devam ettirsin ki

• dogal ol temız ol eglencelı ol gerısı kendılıgınden gelır

• gelmiyor malesef :(

• mesafe hep sorun oluyor gibi geldivakit bulup yanına gidip yüz yüze konuşmayı dene eğer sevgisi varsa hala yüz yüze olunca güzel vakit geçirirsiniz

• bu onun karakteri anlaşılan istediğini yap işe yarayacağını sanmıyorum

• yanyana güzel vakit geçiriyoz ama herkes kendi yaşadığı ile dönünce sürekli aramıyor msjı az atıyor güzel anlamlı cümleler kurmuyor afedersiniz ama odun gibi desem yeri var. hiç bi sıkıntısını derdini de benle paylaşmaz daha doğrusu kimseyle paylaşmaz.benim istediğim bana ilgi sevgi göstermesi

Yükleniyor...