Boğa burcu erkeği ilişkilerinde ne bekler ?

arkadaşlar boğa burcu erkeği ilişkilernde karşı taraftan en çok ne bekler? bi kaç kişi ilgisini belli etmez fazla alıştrdıktan sonra o sizinle konuşmak için uğraşır ama başlarda sizin sabırlı olamnanız gerekir dediler ne kadar doğru sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi kere çok doğru adrestesin

boğa burcu biraz zor bi burç

lakin iyi terbiye edersen ömürlük

sadık bir koca adayı

• peki teşekkürler :D

• Boğa burcu zordur bayag sınar ınsanı cunku guven ıster o sadık ınsan arar o yuzden cok dener o kısıyı . ama sevdı mı tam sever ;)

• sen sabretçen biraz

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• 5gün

GÜVEN +3
    Anlayış +3

Boğayı konuşturmak isterseniz siz konuşturmak zorundasınız. Boğa öleceğini bilse gelip konuşmaz

Not:Kendimden biliyorum

• Boğalara 100 puan diğerlerine 0 puan

• o benm :)) yetrki sevgisi saygısı ve sadakati güçlü olsun başka ne isterm :))

• nasıl bi gün o :D

• keşke ifade edblsm :)) bkrsn bgün onlarıda ifade etme günü gelir..

• ifade edebildiğin kadarını etsen keşke :D

• Öncekileri Göster
  • Çocuk hala konuşmadı mı seninle, veya sen konuştun mu..?

Son durum nedir (:

• teşekkür ederm :D

• Yine de bence onun ilk adımı onun atması daha doğru olurdu. Umarım herşey istediğin gibi olur (:

• haha peki yorumun nedr sence mesaj atmam ne kadar doğru :d

• Öncekileri Göster
  • boga burcu sadık olur ınatçıdır tum yaptıgı hatalarıda bu ınadı yüzünden yapar ama sadıktır etrafı tarafından sevılen ve yapıcı ınsanlardır

• peki teşekkürler :D

• ben bır boga burcu olarak söyluyorum kalabalık ortamlara gırmeyı sevmeyen çogunluklabasbasa vakıtgeçırebılecegı hayatı basıte ındırgeyebılen parayı araç olmak dısında dert etmeyen bırını arar

• nasıl insanları severler peki

• Boğa burcu erkeği sevdi mi tam sever, susar susar patladı mı kaçacak delik aratır. İlişkilerindeki en büyük beklentisi sadakat ve dürüstlüktür. Bir boğa burcu erkeği ile berabersen, kartlarını her zaman açık oynamalısın.

• rica ederim ;)

• teşekkür ederim :D

• İlginizi belli edin, her zaman açık ve dürüst olun. Mümkünse suyuna gidin. Ama en önemlisi sadık olun...

• Öncekileri Göster
  • Boğa burcunun suyuna git yeter

• Ben boğayım sanırım (3 mayıs)

Bağlılık beklerim şahsen 2 kere bir şeyi dedirtmesin :D

• est. biraz daha açarsanız daha iyi olcak sanki ama

• Ben anlatamadım demekki

• evet boğasınız :D

bağlılıkla bişeyi 2 kere dedirtmek arasında bağ kuramadm :D

• buyrun efendim tipik bi boğa burcuyum

• hmm peki öyleyse soruma cevap alabilir miyim :D

• Ben de boga burcuyum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• boğa erkegı aşk ya...kuruntuya gelemez ıçten ıçe sever sıldımı sıler rahatlıgına duskundur ama cok ıyı bır es cok ıyı bır baba olacak bırıdır.özguven herseyden onemlıdır onlar ıçın

• çıkartmıyo ki içindeki çocuğu pff :d saol

• rıca ederım:)onların o cocuksu yanlarını mutlaka kesfet derım:)mutluluklar

• hmm güzelmiş tebrkler ve teşekkrler :D

• Öncekileri Göster
  • Bende boga kızıyım :) boga burcu ask bekler , sevmek sevılmek ıster ama sıkılmak ıstemez bıraz zoru sever,cok bunaltma yanı askla ;) ama guven ıster sonsuz guven bır kere supheye yer verırsen zordur gerı dönmesı ..

• rica ederım :)

• tamam saol :D

• zamana bırak sadece :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...