Boğa burcu erkeği ilişkilerinde ne bekler ?

arkadaşlar boğa burcu erkeği ilişkilernde karşı taraftan en çok ne bekler? bi kaç kişi ilgisini belli etmez fazla alıştrdıktan sonra o sizinle konuşmak için uğraşır ama başlarda sizin sabırlı olamnanız gerekir dediler ne kadar doğru sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi kere çok doğru adrestesinboğa burcu biraz zor bi burçlakin iyi terbiye edersen ömürlük sadık bir koca adayı

• farkındayım zor olduğunun gerçekten.sabırlı biride değilimdr mesaja 5 dk geçti cewap vermedi mesela arkadaşlarıma yok yaa bi daha mesaj atmıycam konuşmıycam diyorum ama onlar yukardada belirttiğim gibi başlarda alışmak ister sonra o zateen mesaj atar die ikna etmeye çalışıyolar ama çaresz kalıyorum bazen ne kadar doğrudur özelliğini taşıyo mudur falan :)

• Öncekileri Göster
    • Boğa burcu zordur bayag sınar ınsanı cunku guven ıster o sadık ınsan arar o yuzden cok dener o kısıyı . ama sevdı mı tam sever ;)

• peki teşekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 9

• buyrun efendim tipik bi boğa burcuyum

• Ben de boga burcuyum :)

• hmm peki öyleyse soruma cevap alabilir miyim :D

• Boğalara 100 puan diğerlerine 0 puan

• Boğa burcunun suyuna git yeter

• o benm :)) yetrki sevgisi saygısı ve sadakati güçlü olsun başka ne isterm :))

• hımm sadık olduğunu nerden anlıycaksn :D

• Öncekileri Göster
    • keşke ifade edblsm :)) bkrsn bgün onlarıda ifade etme günü gelir..

• nasıl bi gün o :D

• Çocuk hala konuşmadı mı seninle, veya sen konuştun mu..?Son durum nedir (:

• haha sende mi takip edenlerdensn :D çocuğun dükkana gttk arkadaşlarla parfüm bakıyoduk sonra arkadaşlarn yanında tokalaşmak için elini bana uzattı adını söyledi bnde söyledm sonra broşürlerini verdi numara benim dedi güldü sonra akşam falan bn mesaj attım konuşuyorz öyle normal :D

• Öncekileri Göster
    • Yine de bence onun ilk adımı onun atması daha doğru olurdu. Umarım herşey istediğin gibi olur (:

• teşekkür ederm :D

• Ben boğayım sanırım (3 mayıs)Bağlılık beklerim şahsen 2 kere bir şeyi dedirtmesin :D

• evet boğasınız :D
      bağlılıkla bişeyi 2 kere dedirtmek arasında bağ kuramadm :D

• Ben anlatamadım demekki

• est. biraz daha açarsanız daha iyi olcak sanki ama

• boga burcu sadık olur ınatçıdır tum yaptıgı hatalarıda bu ınadı yüzünden yapar ama sadıktır etrafı tarafından sevılen ve yapıcı ınsanlardır

• nasıl insanları severler peki

• ben bır boga burcu olarak söyluyorum kalabalık ortamlara gırmeyı sevmeyen çogunluklabasbasa vakıtgeçırebılecegı hayatı basıte ındırgeyebılen parayı araç olmak dısında dert etmeyen bırını arar

• peki teşekkürler :D

• Boğa burcu erkeği sevdi mi tam sever, susar susar patladı mı kaçacak delik aratır. İlişkilerindeki en büyük beklentisi sadakat ve dürüstlüktür. Bir boğa burcu erkeği ile berabersen, kartlarını her zaman açık oynamalısın.

• açık oynamaktan kastınız mesela bn ilgilendiğimi belli ediyorum kendmce mesaj falan atıyorum ama ille ilgilendiğimi söylemem gerekmiyo dimi anlar yani bunu

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim :D

• rica ederim ;)

• 2ay

GÜVEN +3
    Anlayış +3

Boğayı konuşturmak isterseniz siz konuşturmak zorundasınız. Boğa öleceğini bilse gelip konuşmaz

Not:Kendimden biliyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende boga kızıyım :) boga burcu ask bekler , sevmek sevılmek ıster ama sıkılmak ıstemez bıraz zoru sever,cok bunaltma yanı askla ;) ama guven ıster sonsuz guven bır kere supheye yer verırsen zordur gerı dönmesı ..

• teşekkür edeerm :D

• Öncekileri Göster
    • tamam saol :D

• rica ederım :)

• boğa erkegı aşk ya...kuruntuya gelemez ıçten ıçe sever sıldımı sıler rahatlıgına duskundur ama cok ıyı bır es cok ıyı bır baba olacak bırıdır.özguven herseyden onemlıdır onlar ıçın

• gerçekten aşk ya :D özgüven var çok şükür de sevdiklerini belli mi etmiyolar bunlar ya çok zorlar :D,

• Öncekileri Göster
    • rıca ederım:)onların o cocuksu yanlarını mutlaka kesfet derım:)mutluluklar

• çıkartmıyo ki içindeki çocuğu pff :d saol

Yükleniyor...