8 Yıldır bir kızı seviyorum.Bu aslında bir sevgiden çok daha öte birşey unutulmaz bir aşk..

teamrose
Arkadaşlar merhaba 8 yıldır bir kızı seviyorum bunun adı aşk.İlk okulda 2 sınıfta bizim sınıfa yeni geldiğinde kalbimin attığını hissettim ilk defa.Bir çok kişi için çocukluk aşkı olur 2-3 yıl sürer ve geçer ama 8 yıl oldu hala aşığım.Ama bu aşk farklı.Hiç bir zaman benim olsun diye çabalamadım.Hep yakın bir dostuydum arkadaşıydım.Onu her zaman güldürmeye çalıştım değer verdim bunu hissettirdim hayatımda ilk ve son defa onun için ağlamıştım ben asla ağlamayan birisiydim ama tek onun için ağladım.

2 yıl önce tartışmamız olmuştu bana sen bana karışamazsın demişti ve bende sadece tamam dedim cevap yazmadım asla konuşmuycaktım emindim kendimden ama bana lütfen ara demişti bende aradım ve ağlıyodu işte ilk defa o gün ağladım.Son günlerde yakınız evine gidiyorum bilgisayarına format adı altında.Ailesi beni çok seviyor.Bir sitede moderatörüm ve başkalarına hitab şeklim oldukça iyidir sanırım bu yüzden..Evlerine gittiğimde bir çok kez göz göze geliyoruz.Benim telefonumdan resimler çekiliyo onlarca beraber çekilmek için ısrar ediyo ama ben hayırcıyım her zaman :) Benle uğraşıyo falan filan.Bana göre herşey normal o beni arkadaşı hatta yakın arkadaşı olarak görüyor bende ona karşı uzak,çekingen bir arkadaşım.Elimde değil yakın olmak.Kızlarla iletişimim iyidir iyi olmak istediğime karşı süperimdir diyim.Kızlarla her türlü konuşabilirim etkileyebilirim ve peşimden koşmasını dahi sağlayabilirim.İşte o kızda bunu kendi gözleriyle görüyo yanında mesajlaşırken bir kaç kurban olmuştu ama fazla ileri gitmiyorum karşımda ki kızları üzmemek için.

Neyse bu gün konuşmamızda yine onun yanındaydım eski çıktığım kızla konuşuyodum tabi benim yazmış olduğum mesajların hepsi yalandan ibaret zaten yanımda sevdiğim kızda biliyor bana şunu dedi sen banada mı bunu yapıyosun ? dedi bende hayır sana her zaman olduğum gibi davranıyorum dedim.Eğer şuan oda burdaysa bunu okuyorsa sanırım intihar ederim :)) Ciddiyim.Şimdi bana git sevdiğini söyle diyeceksiniz.2 ihtimal var.1. O da beni seviyordur 2. Beni dostu gibi seviyordur.Eğer seviyorsa herşey süper olur ama sevmiyorsa düşünsenize bi yıllarca sırrınızı anlattığınız kardeşinizden ayırmadığınız biri sizi seviyor nasıl bir duygu olur ? Ben düşünmek bile istemiyorum..Bir kaç defa başını omzuma koydu bir süre yattı yani hoşuma gitti asla ilerisini düşünmedim ki düşünmemde o kızla.Neyse bende bir keresinde koydum ve konuşan kız sessizliğine bürünmüştü bir anlam çıkartamadım.Kuzenim her olayı biliyo ona göre kız bana aşık bir arkadaşıma söyledim ona görede bana aşık ama ben her zaman ya değilse ihtimalini düşündüm.Çünkü seviyorum asla üzülmesini,kırılmasını istemiyorum.Hani çok konu var açılan aşk varmıdır ? yada nasıl aşık olduğumuzu anlarız diye işte eğer bunu okuyorsanız gerçek aşk budur.Ne s*x düşünürsünüz nede başka bir cinsellik konusu.Ne üzülmesini istersiniz ne üzüldüğünü görmeye dayanabilirsiniz.Aşk 1-2-3-4-5 ayda,yılda olmaz ilk görüşte olur.Sadece sevgi sonradan oluşur.Şimdi sizden ne yapmam konusunda yardım istiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Birde şu var.Ne zaman buluşalım desem sürekli erteliyor.Bugün olmaz yada sonra vs..Ama bu 1 yıldır var.Benle buluşmak mı istemiyosun diyorum ne alakası var ya saçmalama diyor.Kaç kere bu konu yüzünden tartıştık.Ama buluştuğumuz zamanda aşırı yakın oluyo yani aşırı dememden hemen farklı anlamlar anlamayın :).Her neyse dün iyice sinir oldum patladım.Bana ben sana çoğu kişiden fazla değer veriyorum dedi ama ben göremiyorum bunu.Bunuda ona dile getirdim bende gösteremiyorum dedi vs..Ne yapıcam ben?
8 Yıldır bir kızı seviyorum.Bu aslında bir sevgiden çok daha öte birşey unutulmaz bir aşk..