Bir erkeğin kıskandırma sebeplerini yazar mısınız?

Bi erkek onu sevdiğini bildiği bi kızı neden kıskandırmayla cart curtla uğraşır REDDETTİĞİ halde?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Böyle birşeyle bir erkek ugraşamaz. niye ugraşsın ki? reddettigin halde ugraşmaz. sadece sen kabul etmeyince sana bir imaj veriri" sen kabul etmedin en iyisini buldum sagol" imajı

Erkekler Ne Diyor 7

• İlgi

• Belki kıskandırmıyordur.Sen öyle algılıyorsundur.

• kendini brad pitt sanıyor At kafası...

• zauhahahahah :D

• bu sorunun kız versiyonunu yaşıyorum o yüzden soruna 5 yıldız verdim tam soracaktım ben de.

• zevkden olabilir

• kendini tatmin etmek içindir,mantığı yok bu işlerin

• egosunu tatmin etmek için bundan kolay ne var :)

• Ama ben tüm kıskandırma çabalarını tepkisiz bırakıyorum egosuna etki eden bişe yapmıyorum devam ediyo yinede

• senin tepkisiz bırakman bişey değiştirmez senin onu sevdiğini biliyo anladığıma göre reddetmişte seni.. seni görünce göğsü kabarıyo işte bu tip haraketler normal sende onun bulunduğu yerlerde başka bi erkekle gır gır şamata yap onu gerçekten takmadığını bilsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskanılmak herkesin olduğu gibi onunda hoşuna gidiyordur. ilgi görmek istiyordur.

• görmek istediğini görmek istiyor . sen şimdi kıskanırsan reddetim ama hala ksıkanıyor oglum ben neyim ya der egosunu tatmin eder. ama kıskanmazsan vay be der hiç bişey değilmişim ve sıırf bu inat yüzünden gelir bile.

• onun hep elinde olduğunu bilmek ve egosunu tatmin etmek istediği için olabilir canım

• kendini bişey sanıyordur veya beyin gelişimini tamamlayamıştır en kötüsü kalın kafalıdır ıq seviyesinin duşukluğunden dolayı anlamıyardur(boyle birşey başıma geldi)

• Naptın

Yükleniyor...