Sevgilim neden bana yalan söylüyor?

sevgılımlr 2.5 yıldır bırlıtkeyız ama arada bana yalan söluyor hatta dun sızınle paylaşmıştım ıstanbyl unıversıtesı bahar senlıgıne gıttı halde doktora gıdıyorum demıstı saatlerce mesaj atmayınc ıste ehlıeytım yok polıs arabayı bagladı babam geldı karakola fılan dıye salladı bıseyler en sonunda arkadasına sordum nerdeydınız dıye bahar senlıgı dedı hepsı yalanmıs sızce neden yalan söyleyebılır

Güncellemeler:
ben tavır yaparım dıye yalan söylemiş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• senden habersiz kaçamak yapmak istemiş olabilir. bir insanın kız arkadaşı olurda öyle bir etkinliğe götürmezmi.? yada seni arkadaşlarından kıskandığı için çağırmamışta olabilir.

• yok kıskandıgından degıl o oyle seylerı akıl edemez benı goturmeyı fılan

Erkekler Ne Diyor 11

• senden sıkılmış, ylanın birini yakalasın da ayrılsın dertsiz tasasız kurtulim dio

• ateş olmayan yerden duman cıkmaz bence ciddi gözle bakıyorsan ayrıl

• bizleydi ogün şanlısoyu mustafa ceceliyi dinleyip kız tavladık.

• sevgilin de benım gıbı akıllı geçınenlerden bende yakalanıyorum hep ögrenemedım gıttı yalan soylemesını:))) pekı sen yalan soyluyomusun sevgılıne ama dogru soyle bak:))))))))

• Seni önemsemiyor. Defet gitsin. Yalancı düzenbaz insanlardan hayır gelmez.

• Elemanı çok sıkıyorsun çok üstüne gidiyorsun ve saçma sapan tripler atarak onu bezdiriyorsun. Senin dırdırını çekmemek için yalan söylüyor

• bu kadar da yalan söylenır mı yok karakola gıttık arabayı bagldılar fılan

• onu yalana başvurucak kadar zor duruma düşürdüğün için kendine kızmalısın

• Yalan söylemenin bir gerekçesi olamaz.2.5 yıl geçmiş , tek ruh olması gelen bir çift arasına yalan giremez.Size söylemeliydi , gönlünüz yoksada gitmemeliydi.Neticede hayat memat meselesi değil.Çok taviz veriyorsunuz bu konuda bence.Güven giderse , emekler boşa gider Allah korusun..Umarım en kısa zamanda normale döner.

• boğmuşun garibi teselli bullamk için gittmiştir öyle bi kafa dağıtıyım diye :)

• yeni fantaziler arıyor ola bilir umarım yanılırım

• bahar senlgıne gıdıyorum dıyebılırdı ama sonucta orda bıseyler karıstırsa nerden bılıcektım

• yani umarım karıstırmamıştır

• ciddiye alıncak biri değilsin diye düşünüyordur

• sevgilin seni istemiyor artık demekki

• ozaman neden yuzume söylemıyo

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen sorun çıkaracaksın diye yalan söylemiş neden olacak .Eğer sıkarsanız bu kadar adamları yalana zöylemeye mecbur bırakırsınız ...

• çok fazla sıkıyorsundur, biyere gitmesin istiyosundur. Ona hem gitmek istiyordur hem de seni kırmamak istiyordur bu yüzden de yalan söylemiştir.Yalan söyleyen insan bunu alışkanlık haline getirmiştir. Evlenirseniz kimbilir nasıl yalanlar söyler toplantıdayım falan

• çok kıskanıyorsan söyleyebilir. ama yine de haklı oldugunu göstermez.

• evet sureklı bıyere gıttgıne tavır fılan yapıyorum

• Belkide izin vermeyeceğini bildiği için yalan söylüyordur.

• bir yerlere gidince trip yapanlardanmisin?

• soylemistim

• Nerdeydin kimleydin gibi sorularla cok bulantıyorsundur belki. O da cevap vermek istememiş yalan söyleyerek susmanı istemis olabilr.

Yükleniyor...