Hey sen, Türk kızıyla mı evlenmek istersin, yoksa yabancı bi kızla mı?

Türk kizimi yabanci kizmi( rus, ingiliz, italyan, polonyali..) :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Guzel olsun huyu guzel olsun saygi duysun sevsin beni ve aileme saygi gostersin benimle beraber hayat boyu yaşasın ıyı ve kotu gunlerı guzel ve pek guzel olmayan anıları onunla gırmek ve yaşamak ısterım. Yaşlanınca nasıl tanıştımıcı hatırlayalım o bana gülümsedı ben kumral kahve gozlu erkek uzerımde eskıden kalan bır ceket elımde sıgaram oturmuşum ve goz goze gelmışız arkadaşlarımlar futbol muhabettı şampıyonluk yarışları son model arabalar sohbetı okulda sınıfların zorluklarını konuştumuz zaman o da esmer kız bana bakmış o yeşıl gozlerliyle gülümsedık bırbırımıze goz goze geldık kalktim onun yanina gittim ismin Iskender dedim o bana benim ismim Leyla diye cevap verdi ve oyle bir aşk hıkayesı.

Yaşlanınca eskı resımlere bakıp güldümüz ve üzüntüden ağladımız günlerı anıp saatlerce sohbet etmek. Bana sonra sordu zaman ilk tanıştımız zaman üzerımde ne vardı benım yaşlı kafam ve bunadım ıçın hatırlamakta zorluk çektım gıbı onunda bana kızıp gıtmesı ve o zaman onun gonlunu bır çare bulup yıne onu mutlu etmeyı başarırdım.

Ve birlikte yaşadımız bır hayatın ne kadar guzel olduğunu anlayıp ıkı yaşlı ınsan gıbı bır yada ıkı dakıka sonra uyuya kalmışlarımız koltuklarda ve uyandimiz zaman onun bana ölümüne gostermemek ıçın kendı ölümün ıçın dua etmek ve hep bunun ıçın sadece dua etmek ama birgun bakmişız kı hayatımız sona ermış ve hayatımız noktalayıp anılari goturup mezarımızıda yan yana olmasını istemişken bunu evlatlarımızdan onlar da emrımızı yerıne getırıp bızı mutlu etmesını gorup ne kadar güzel evlatlar yetıştırdımız ıçın gurur duymak

link

link

Erkekler Ne Diyor 21

• rus.

• Türkün , Türkten başka dostu olmadığı gibi , Türkten Başka Eşide olmamalıdır .

• Türk kızı...> başkası olmaz özümüzü bozmayız

• Evlenmeyi asla istemem düşünmüyorumda zaten özgürlük varken böyle bir yükün altına giremem, ancak birlikte olucaksam bu kesinlikle bir rus kızıyla olur çünkü onlar çok ateşli ve bilgili :)

• yerlisini bulamadık ithal nerden bulcaz türk kızları iyidir türk erkeklerinin derdini yabancı kızlar çekemez...

• Türk tercih ederim. Diğerlerinin dilini bilsende farklı bölgelerin insanısınız anlamaz etmez seni ...

• türk kızları kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor egolari havalarda geziyor. Suratına baksan normal insan ama havalarından geçilmiyor. Güzel ve egolari düşük kızları sevesim ukrayna kızları mesela :)

• Şöyle en tatlısında bir asian olsa fena mı olur beyler ^^ koriçuva asakura falan dese oyyhhş

• insan olsun yeter beee... önceden olsa kesin türk derdim ama şimdi bakıyorumdaaa... insan olsun insannn...

• güzel, iyi huylu olsun çamurdan olsun

• Hey dostum neyin var adamım ha? :D

İnsan olmasını bilen kız olsun da nereli olursa olsun dude! :D

• Dişi olsun her tipiyle evlenirim..

• nefes alsın yeter diyenlerden değilsin oda iyi .D

• Polanyali yada leh bir kızla evlenmek isterdim.

• isveçli veya türk

• ilginç olmasını neya bağlıyorsun

• ilginçç...:)

• Gönül işi yabancı bir kızla olmaz diye bir şey yok benim için aynı yerde yaşıyorsam güzel anlaşırım

• türk kızı tabi :D

• Hey sen ne saçma bir soru bu böyle.

• :D

• Aklı aklıma uysunda geri kalan herşeyi uydururuz. Atarlı yazmadığın için kıyamadım yumuşadım cevap verdim :)

• :) merak ettim, yabanci bi kizla evlenmek istermi bizim turk erkekleri

• evlenemyın la Tayland pattaya ya gıdın artık bıkarsınız :D

• Hey Türk Olsun Dostum

• litvanyalı tercihim.

• Evliliği gereksiz buluyorum.Aynı evde yaşamak olursa kabul ederim.

• İnsan seviyor diye düğün yapmaz; başka insanlara gösteriş olsun diye düğün yapar ;)

• insan sevdigine soyle telli duvakli bi dugun yapar :)

• Yooo, şüphem yok.Ayrıca evlenen insanları da görüyoruz yani.Şüphesi olmuyor kimsenin ama iki gün sonra bile boşanıyorlar.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• arjantinli olsun benim ki <3

• elin gavurlarını bırakın ayol!:D

• hahahaha :)))

• napacaklar yabancıyı dediğini bile anlamazlar..en iyisi türk kızıdır.

• aşkın dili olmaz

• Her çiçekten bal alalım 3<

Yükleniyor...