Hey sen, Türk kızıyla mı evlenmek istersin, yoksa yabancı bi kızla mı?

Türk kizimi yabanci kizmi( rus, ingiliz, italyan, polonyali..) :D

En İyi Erkek Görüşü

• Guzel olsun huyu guzel olsun saygi duysun sevsin beni ve aileme saygi gostersin benimle beraber hayat boyu yaşasın ıyı ve kotu gunlerı guzel ve pek guzel olmayan anıları onunla gırmek ve yaşamak ısterım. Yaşlanınca nasıl tanıştımıcı hatırlayalım o bana gülümsedı ben kumral kahve gozlu erkek uzerımde eskıden kalan bır ceket elımde sıgaram oturmuşum ve goz goze gelmışız arkadaşlarımlar futbol muhabettı şampıyonluk yarışları son model arabalar sohbetı okulda sınıfların zorluklarını konuştumuz zaman o da esmer kız bana bakmış o yeşıl gozlerliyle gülümsedık bırbırımıze goz goze geldık kalktim onun yanina gittim ismin Iskender dedim o bana benim ismim Leyla diye cevap verdi ve oyle bir aşk hıkayesı.

Yaşlanınca eskı resımlere bakıp güldümüz ve üzüntüden ağladımız günlerı anıp saatlerce sohbet etmek. Bana sonra sordu zaman ilk tanıştımız zaman üzerımde ne vardı benım yaşlı kafam ve bunadım ıçın hatırlamakta zorluk çektım gıbı onunda bana kızıp gıtmesı ve o zaman onun gonlunu bır çare bulup yıne onu mutlu etmeyı başarırdım.

Ve birlikte yaşadımız bır hayatın ne kadar guzel olduğunu anlayıp ıkı yaşlı ınsan gıbı bır yada ıkı dakıka sonra uyuya kalmışlarımız koltuklarda ve uyandimiz zaman onun bana ölümüne gostermemek ıçın kendı ölümün ıçın dua etmek ve hep bunun ıçın sadece dua etmek ama birgun bakmişız kı hayatımız sona ermış ve hayatımız noktalayıp anılari goturup mezarımızıda yan yana olmasını istemişken bunu evlatlarımızdan onlar da emrımızı yerıne getırıp bızı mutlu etmesını gorup ne kadar güzel evlatlar yetıştırdımız ıçın gurur duymak

link

link