Kova burcu erkeğinin geri dönme ihtimali var mıdır?

bir kova çok sevdiği halde neden hiç bişey söylemeden gider?ve geri dönme ihtimali var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kovadan kovaya degısır :) benım canım sevgılımm de kova :) bana diyor ki bitanem ben ayrılsak bile o zaman eski sevgilime geri dönerim diyo bende öyle mi dedim anlamadım ilk basta tabi ki o zaman eski sevgilim sen olacaksın diyo :) bugünde ben gidiyorum ya yeter falan dedım gülerek :) oda o biraz zor işte falan diyo .. ne kadar oldu bilmem bende teraziyim 1.5 yıldır süper anlasıyoruz :)) ama dönerler asabi gibi görünüyorlar aslında çok sertler ama tabi degısır burclarlada alakası olmuyor bazılarının..

• ALLAh bozmasın.ayrılık acısı çeken birisi olarak ne diyeceğimi bilemiorumm :)

• Öncekileri Göster
    • hadi balım takma kafana yat uyu iyi geceler:))

• teşk. ederim canım iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• kova bildigim sildimi asla dönmez.bide çok zampara olurlar.evliyken bile terkedip gidebilir.

• hiç ihtimal yok muu ?

• Öncekileri Göster
    • ilk cumlene katiliyorumda diger ikisi ancak cok kotu durumda olunursa olur .silmemisse doner zaten belki kizmistir birseye.
      oncelikle ona git ve icini dok birlikte herseyi asabileceginden bahset nasil olmani istiyorsa oyle olacagini soyle.

• onaa ulaşamıorumki aradığımda açmıor mesajlarıma cevap vermiorr :(

• kovanın içine su koyarsan geri döner:)

• sen öylemii yaptın?

• benim ki kova değildi

• hımmm ne güzel.

• görülmüş, duyulmuş şey değildir, bir kovanın geri döndüğü.

• :((

• bende kova burcuyum ama kisiye ve mevzuya gore degisirya

• bana göre nasıl oldunu bilebilseydim keşke ..

• keske bilseydin beyby

• keşkee ..:)

• Bir kova burcu erkeği olarak söylüyorum ki ona sadece onun olduğunu ve onsuz yarım kaldığını söyle onu ikna etmenin kolay yollarından biride teslimiyettir bu tür şeylerle onu tekrar kazanma şansın var...

• onaa ulaşma şansı vermedi ki bana..bunları söylemeye fırsatım olmadı .:(

• O zaman ona ulaşamazsın o istemedikçe

• ulaşamıorum zatenn :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Tanıdığım tüm kovalar döndü. Ama bunu burca bağlamamak lazım.

• ama o burcunun bütün özelliklerini taşıyan biriysee ?

• Öncekileri Göster
    • umarım bu beşinci olur :)

• Umarım :)

• geri donme sansi cok az canim :( bir sey soylemeden gitmesine yorum yapabilmem icin detay lazim :/

• her şey güzel gidioken birden aramamaya telefonlarımı açmamaya başladı ve 3 haftadır geri dönüş yapmadı .:(

• Öncekileri Göster
    • bilmiorumm herşey birden olduu :( ve ilk aramızda böyle bşey oldu .

• aynısını ben de yaşıyorum ve nerdeyse 5 aydır dönmedi ama bir aslan burcu olarak hala bekliyorum. Umarım dönmez çünkü elimden çekeceği var:))

• ben eğer kovaysam şunu diyebilirim ki kova burcu çok nalettir kız olarak ben asla dönmem ki erkeği asla asla dönmez ..

• kovaysam diee bişey yok kova olmdan kovanın ne yaapacağını kestiremezsin.

• ben eğer kovaysam demek ben kovayım demektir zaten !

• evet geri döner ve boşluğa düştügünü söyler köpek gibi pişman olduğunu söyler

• evet vardır her erkegin dönme ihtimali vardır ama affedeen kişinin karakterine bakar

• umarım döner ...

• Döner, o da insan.

• yaa dönmezseee ?

• Öncekileri Göster
    • O zaman döner veya artık bir şeylerin farkına vardıysa vazgeçer.

• sanırım zamann ..!

• döneeeeeeeeeeeerrr

• diosunn ?

• Öncekileri Göster
    • yani bi çok nedeni olabilir en ii sen tanırsın onu ama erkekler için susmak en kolay kaçış susarlarki açık kapı kalsın dye

• daha önce hiç böyle yapmamıştı..haklısın galibaa açık kapı bırakmak için susuo..teşk. ederim düşüncelerin için :)

Yükleniyor...