Çok konuşan insanlar sizi de bunaltıyor mu?

Ben bazen dayanamayacak gibi oluyorum, hemen orayı terketmek istiyorum ve çoğunda da terkediyorum zaten..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok konuşan insanlardan rahatsız oluyorum.

boşa laf yapıp duruyorlar ben karsılık vermeyınce 'he' 'ha' deyip duruyorlar

bi gidin yahu!

Kızlar Ne Diyor 10

• duruma göre değişir

• off off hemde nasıl. Bir de gereksiz yere uzatıp, boş boş konulardan bahsetmiyorlar mı yalnız kalmayı tercih ediyorum.

• gicik olmam eger bos bos salak sacma konusmuyolarsa.

cunku bende konusmaya cok severim.

• evet hemde nasıılll ...

• Tekede ses çıkartır ama "Tın tınn" diye..

Boş konusunca birileri susturmak için, sanki birden dikkatini toplamış gibi yapıp "Hıı..?! Pardon bir şey mi dedin?" gibi yapmak iyi bir yöntem olabiliyor bazen.

• konuşma tarzına ve anlattığı şeye de bağlı biraz.. bazen gerçekten dayanılmaz oluyorlar.. ama bazen de insanın keyfini yerine de getirebiliyorlar.. ama çok nadir :)

• fazlalıgın varya ondandır sünnetsiz kestir agırlıgın azalır :))

ha ha hah aha h

mmm neyse :S

bende seninle aynı hissediyorum aslında o ne ya bik bik bik yeter diyesim geliyor bazen

ama bende yerine göre mehebbeti severim

• kestirmem : ) muhabbeti herkes sever, çok konuşup kafa şişirmekten bahsediyorum ben..

• hoş sohbet li değilse bende kaçarım suratına da çok konuşuyosun bunaldım derim .by by yapar giderim

• cok konusmak degil aslinda, o kisiden hoslanmazsam konusmasi batar, keyif almam o esnada kacmam ama bir dahada gorusmemek icin elimden geleni yaparim.

• evet hemde naasıl gereksiz konuşmaları insanı çıldırtıyor diyebilirim.. bir kaç tane çok gereksiz konuşan arkadaşlarım var.. uzak duruyorum en iisi tavsiyem :)

• : )

• dikkat et ozmn :)

• hahaha öyle yapıyorum şimdilik ama akşam mecburen çıkıcam yine..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• çok konusan degil de boş konuşan biri oldu mu çekip diyorum ama dolu konussun 24 saat konussun dinlerim

• Çok konuşmak var, çok konuşmak var... Durmadan kendinden bahseden biri ya da hep boş konuşan bir insansa çekemem. Ama anlattığı şeyler anlatmaya değerse, dinlemeye doyum olmaz.

• cok konusandan mi dirdirdan mi bikiyorsun? yoksa sen mi fazla cekingensin?

• peki uyardin mi o arkadaslarini?

• hayır

• sen sessiz sakin biri misin?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...