Çok konuşan insanlar sizi de bunaltıyor mu?

Ben bazen dayanamayacak gibi oluyorum, hemen orayı terketmek istiyorum ve çoğunda da terkediyorum zaten..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok konuşan insanlardan rahatsız oluyorum. boşa laf yapıp duruyorlar ben karsılık vermeyınce 'he' 'ha' deyip duruyorlarbi gidin yahu!

Kızlar Ne Diyor 10

• duruma göre değişir

• off off hemde nasıl. Bir de gereksiz yere uzatıp, boş boş konulardan bahsetmiyorlar mı yalnız kalmayı tercih ediyorum.

• gicik olmam eger bos bos salak sacma konusmuyolarsa.cunku bende konusmaya cok severim.

• evet hemde nasıılll ...

• Tekede ses çıkartır ama "Tın tınn" diye..Boş konusunca birileri susturmak için, sanki birden dikkatini toplamış gibi yapıp "Hıı..?! Pardon bir şey mi dedin?" gibi yapmak iyi bir yöntem olabiliyor bazen.

• konuşma tarzına ve anlattığı şeye de bağlı biraz.. bazen gerçekten dayanılmaz oluyorlar.. ama bazen de insanın keyfini yerine de getirebiliyorlar.. ama çok nadir :)

• fazlalıgın varya ondandır sünnetsiz kestir agırlıgın azalır :))ha ha hah aha h mmm neyse :Sbende seninle aynı hissediyorum aslında o ne ya bik bik bik yeter diyesim geliyor bazen ama bende yerine göre mehebbeti severim

• kestirmem : ) muhabbeti herkes sever, çok konuşup kafa şişirmekten bahsediyorum ben..

• hoş sohbet li değilse bende kaçarım suratına da çok konuşuyosun bunaldım derim .by by yapar giderim

• cok konusmak degil aslinda, o kisiden hoslanmazsam konusmasi batar, keyif almam o esnada kacmam ama bir dahada gorusmemek icin elimden geleni yaparim.

• evet hemde naasıl gereksiz konuşmaları insanı çıldırtıyor diyebilirim.. bir kaç tane çok gereksiz konuşan arkadaşlarım var.. uzak duruyorum en iisi tavsiyem :)

• : )

• dikkat et ozmn :)

• hahaha öyle yapıyorum şimdilik ama akşam mecburen çıkıcam yine..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• çok konusan degil de boş konuşan biri oldu mu çekip diyorum ama dolu konussun 24 saat konussun dinlerim

• Çok konuşmak var, çok konuşmak var... Durmadan kendinden bahseden biri ya da hep boş konuşan bir insansa çekemem. Ama anlattığı şeyler anlatmaya değerse, dinlemeye doyum olmaz.

• cok konusandan mi dirdirdan mi bikiyorsun? yoksa sen mi fazla cekingensin?

• peki uyardin mi o arkadaslarini?

• hayır

• sen sessiz sakin biri misin?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...