Akrep kadını ile başak erkeği uyumlu mudur?

akrep kadını ile başak erkeği sizce uyumlu mudur,olumlu veya olumsuz örnekler verebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben başak memnun oldum,oda akrep..Çok çekip çevreleyici bir tip,anaç.Sert mizaçlı ama yufka kendileri.yardım sever insanlık dolu..Bana ise sevgi dolu,biraz inatçı, dediğim dedik evetleri kesin evet hayırları öldürsen döndüremezsin evete.Bu aslında iyi bir olgu,biliyorsunki evet dediyse kesin yapacaktır,heyır dediysede hayırdır,imkansızdır,nabza göre şerbet vermez yani hatta en sevdiğin yönüdür kararlılığı..Birilerine göre davranmaz,kendi bildikleri doğrudur ve yapar..Beni yönlendirir iyi yönde,tititizlikte ikimizin üstüne yok..Aramızda sen yapmalısın yoktur biz yapmalıyıza alıştırdık..Fena itaatkardır,sadıktır,biri laf atsa bin pişman eder..Zevkler zamanla oturuyor yerine her ikimiz içinde,burada sevgi galip geliyor..Bişey diyebilirmiyim,biz iyi anlaşıyoruz yahu,iyiki tanıdım ben onu oda beni aslında..Ve seviyorum ben onu,oda beni çok..Burçmuş falan koy rahman gitsin,iki yürek burçları deliğinden söker atar gerisi...boşver..

Erkekler Ne Diyor 25

• Uyumludur. Fakat Akrebin vurdumduymazlıgı , akrebin kendini fazla büyütmeye calışması , akrebin hissizligi ( duygusunun ilk başlarda yüksekken sonradan dibe vurma hali) , başagı cok kırar ve üzer. Bu yüzden ilişki yürümeyecektir.

• Bir bırakamadınız burçları ya. Önce konuşun anlaşın, burçlar konusunda fikir edinin de tamamen endekslemeyin burçlara.

• bak googleden burc uyum sayfaları var oralardan göz atabilirsin

• Ben başak erkeğiyim,şahsen benimle çoğu kız anlaşamaz :D

• Yaşasınlar ve görsünler ne yani hayır değiller olmaz diyince olmıcakmı ?Ya aslında gerçekten evleneceğin kişi oysa ve sende böyle düşüncelere ve yorumlara bakıp bırcokkez kısmetını teptıysen !bence yaşa ve görrr ;)

• ya bu burclar neymis böyle ya insanlar ona göre yasamaya basladi resmen..
    sen burcu ne yapcan? mutlu olmaya bak.. burca görede yasama burc sana göre yasasin..

• dünyada, akrebe göre burç yokmuş.(test ettim onayladım)

• beyeniyormuş değil beğeniyormuş olur ayrıca burçların yükselenleri var burda kesin bişey söyleyemeyiz

• türkçeyi yeni öğrnyorm kusura bakma

• Hmmm. Başarılı Bir ilişki çıkabilir

• Akrep burcunu anca akrep keser aga..:)

• Merak ediyorum. Hoşlanabileceğiniz bir erkek sizinle ilgilense dur -sen ikizlersin - aslan olmazsa olmaz bana aslan lazım,- illaki kova, -Yay yay ben yay istiyorum mu diyeceksiniz..

• başak burcu dobra ve cok duygusal bir yapıya sahiptir ama akrep karşısında şansı varmı bilinmez..

• başak burçları net insanlardır. akrep burçları da oynaktır. tam tersi yani. bu ilişki yürümez.

• Başak erkeği duygusal sessiz çekingen model diyebilirim akrep tam tersi .kadın erkeği ezer geçer erkek ses verir mi o ara şüpheli :)

• Burçlara çok inanıyorsan eğer beynini değiştir derim tek yıldızımı verdim gidiyorum.

• Adam 9 ay peşinde koşar kızda burca takılır erkek olmak gerçekten zor

• benim tek inandığım şey akrep hatununun sewişgen olduğu..o yüzden şanslı pij

• Burçlara inanma. Çocuğun sana karşı olan hislerinin gerçekliğine inan. Bunu sorgula.

• sen onu beğendin oda seni beğendi tamam0ozanam sonu evlilik olur ins demek düşer bize

• Gazeteyi aç burç zırvalıklarıyla dolu

• link bakman lazım:::::)

• olmaz. uzak dur.

• Maalesef veremem. Bence insanlar ilişkilerini akrep-başak diye yaşamıyor.

• burclarin iliskiye etkisine inanmiyorum ben. anlasip ortak yollar buluyorsaniz tamamdir.

• bence hiç şansı yok iki zıt kutup

Kızlar Ne Diyor 4

• Yükselenimdir akrep. Akrep gizemi severken başak netlikten açıklıktan yanadır. Başak, akrebe göre ailesini, işini reel hayatını daha çok ön planda tutuyor bence. İki tarafın da birbirinden öğreneceği pek çok şey olabilir ki duygu varsa her şey olur.

• bende akrep burcuyum ama bir başakla ilişkim olmadı bu yüzden eğer öyleyse bende bir başakla devam edeyim :) mutluluk ayrıntıda mi saklı ne :)

• Ikisindende zerre hazetmiyorum valla kesin anlasiyorlardir :D

• boş ver uyumu akrep kadınısın sen yarat uyumu

• Allaha inan...

• kafir demi hep bunlar

• kafir demek bana düşmez

Yükleniyor...