Yakışıklı erkek ve tatlı erkek tipleri arasındaki fark nedir?

Erkekleri tip bakımından iki şekilde ele alalım; tatlı ve yakışıklı diye. Peki tatlı erkek ve yakısıklı erkek arasındaki fark nedir? Kadınlar bu farkı ayırt ederken nelere dikkat ediyorlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tatlı erkek, fizik olarak aman aman değil fakat eğer incelikler yapabiliyorsa, seni anlamaya çalışıyorsa, seni güldürüyorsa ve her zaman yanındaysa tatlı ki hem de nasıl tatlı.Yakışıklı erkek, fiziken boyu posu yerindedir. " kaşlı gözlü çikolata tenli, karizmatik" ekolündeki bahsedilendir. Ama çok soğuk davranırsa, ne oldum delisi ise, böbürlenmek doğasında varsa, tatlılıktan uzak, acı bir erkektir.Mümkünse hem kaşlı gözlü hem tatlı erkek olsun. (Zaten yakışıklılık dediğinin, biraz da zevk-renk meselesi)

• evet bir de döşü var o ekolde, unutmuşum :)

• edit: kaşlı gözlü döşü kıllı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Seksi kadin ve seker kadin arasindaki fark neyse odur.

• Zaman sonra yani yaşlanınca yakışıklılık gidiyo buyüzden ben pek fazla yakışıklılığa önem vermiyorum ama bi tatlılığı sempatikliği olmalı yani...

• Yakışıklılık geçici bence ama tatlı olması çekiyo kendine 1 yakışklı 1 tatlı erkek dursa karsımda tatlısını tercih ederim ^^

• ben rahat ve çocuksu erkekleri beğeniyorum..ya napıyım yakışıklıyı..dergiye kapak yapcak halim yok ya..tatlı erkek doğal erketir..tripsiz kasıntı olmayan yani..

Erkekler Ne Diyor 2

• tatlı erkek kızların dostudur, yakışıklı erkek ise sevgilisi.

• haklısın kardeşim :)

• iki yonden tatli denebilir, 1 idare ediyor diye, 2 off tas gibi lafini adamin yuzune demeyeceklerinden aa cok tatlisin vs derler...

Yükleniyor...