Tüy sarartıcı krem kullanmayın! Tek yol lazer mi?

hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biri heralde bu sarartıcıyı kullanmak benim neyime bu yaşta sarartıcı kullanmak bilemiyorum hadi kullandım da niye her bir tarafıma sürdüm hiiiç bilmiyorum. Bu sarartıcılar inanılmaz UZATIYOR!Ben önce bıyıklarıma sürdüm çünkü alınca sivilceleniyordu. Sonra üst bacağıma sürdüm sonra kollarıma en sonra da göğüs arama sürdüm. Kol falan alınıyor da en çok göğüs aramda pişman oldum. 20 tel falan ama çok uzadı offf alamıyorum da iyice sertleşecek diye. Tek yol lazer mi ki=( ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sivilcelenmesini göze alıp ağda bandı ile almayı dene istersen. bin ara bir stres döneminde benim göğüs aram ve belimde bir yoğunlaşma olmuştu, bir kez aldım ve sona erdi. tamam birkaç gün yolunmuş tavuk gibi pütürlü dolaştım ortalıkta belki, ama içim rahattı en azından:Dbir de ağdadan hemen sonra pudra sürünce o pütürlenmenin de olmadığını söylüyorlar. ben hiç denemedim gerçi ama denemekte fayda var yine de bence,...

• yok zaten daha kalın çıkmadıklarını tahmin ettim, benimki de öyle bir sorun değildi zaten:) ben görüntüden bunalıp sürekli ağda bantlarıyla yaşamayı göze aldım ve büyük bir şans eseri bir kez kullandıktan sonra bir daha ihtiyacım kalmadı, belki sende de işe yarayabilir diye bir söyleyeyim dedim:)

• pudrada kullanıyrum alıcam almasınadaa alınca daha sert çıkıyo şimdi öyle sandığınız gibi kapkara diil 15 tel fln belli olmuyor uzaktn ama ben huylanıyrm alıncada artıcak die elleyemiyorum.s

Erkekler Ne Diyor 1

• gogus aranda kil mi vardi :S cok mu esmersin ya da bu kadar kil varsa hormonlarini kontrol ettirdin mi?

• kesinlikle belki herkeste aynı etkiyi yaratmıyor ama bende kötü bi etki yarattı o yüzden kullanırken 2 hatta 3 4 kere düşünülmeli .

• cidden ilgincmis :S ilk kez duydum, demek ki bir ibare koymalari gerek...

• hayır annemin bir arkadşıylada knştum kadın 40 yaşnda uzatmş geçi hormanal olmasıda olası bende ama sonra 30 yaşlarında bi tnıdığımız yaptı ondada aynı sonuç sesunun allah belasını versin !

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk defa senden duyuyorum sarartıcıların uzattığını. Ben birkaç kez deneme amaçlı kullandım ama kimyasal olduğundan direkt cildimi nüfuz ettiğini düşünerek daha kullanmadım. Ama senin dediğin gibi bir sonuçla karşılaşmadım hiç. Ayrıca çok esmer ve kıl oranı yüksek bir arkdaşım hep kullanır. Yüzünde de kıllar var. Hormonsal bir durum kistleri filan var çünkü. Ama sarartıcı hiç artırmadı. Mevcut kılları sararttı sadece. Doktora gitmelisin bence.

• Sarartıcı uzatmaz. Ama kimyasaldır cilde zarar verir uzun süreli kullanımı.Göğüs aranda kıl olması, eğer fazla ise rahatsız duyacak kadar, hormon bozukluğuna delalet olabilir. Doktora başvurabilirsin.

• buble :) hemfikirim

• floral!a katılıyorum cherrybomb
      kendimden ve arkdaşımdan biliyorum asla uzama söz konusu olmadı.

• ihtiyacım yok. Olursa denerim bir gün.

Beni yanlış anladın sanırım, neyse.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...