Bir kadın erkekle sohbet ederken hangi konulardan bahsetmesi hoş olur bayanlar?

Soruyu Kişisel Soruyorum. bir erkeğin sizinle hangi konulardan konuşması hoşunuza giderdi?mesela; sizin siyasi görüşünüzden bahsedip onu desteklese mi?sizi merak etmesinden dolayı sorular yöneltmesi mi ?kendinden bahsetmesi mi ?Sinema,tiyatro kültürel konulardan konuşması mı ? vs. vs. ney olabilir ?bir kaç tane konu yazabilirsiniz ama hepsinden azar azar konuşsun demeyin :D3 5 tane en fazla :Dnasıl soru oldu böyle yahu :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beni sormasını isterim, tanımak istemesini. hayatımın detaylarını. Tabi hoşlanıyorsam sormasını isterim yoksa çekilmez yanı; Hoşlanmıyorsamda ilgili olduğum konuların açılması tercihimdir. Tiyatro, sinema, fotoğrafılık, romanlar, tarih vs... Birde bana güçsüzlüğünü göstermesini istemem. Dertlerini anlatsın mutlu olurum paylaştığı için ama dertlerinin kendisini acizleştirdiğini söylerse uzaklaşırım elimde olmadan. Herkes uzaklaşır. Biz bayanlar nariniz yanımızda güçlü erkekler isteriz. Ve yine hoşlanıyorsam isterse hiç konuşmasın gözlerimin içerisine baksın.

• doğru :D rol yapmak güzel değil, neysen o olmalısın...
      kendi gücüne varlığına güvenmek önemli...
      rol yapmanın anlamı yoktur.
      bence her erkeğin bir kızın ayağını yerden kesecek kadar yeteneği olduğuna inanıyorum..
      yeter ki bunun farkında olmak lağzım...

• ne yazık ki. Güçlü gözükmek adına rol yaparsa da çok itici durur. Bu uğurda ne kadar çok saçmalayan insan var tahmin bile edemezsin :) bazıları kas gücünü,bazıları maddi gücünü bazıları ise itibarini abartır ama biliriz abartıyor anlarız yani :) o yüzden bişeyleri kapatmak için yalanlar sıralamanın yada abartmanın yerine susması çok daha iyidir.

• teşekkürler gerçekten merak ettiğim soruları tam cevapladın :))
      düşüncelerin çok güzel... erkek içgüdüsel olarak koruyucu rolü oynar burda çok haklısın... aciz görünmesi pek iyi olmayabilir...

Kızlar Ne Diyor 8

• Şu konuyu konuşalım aman da sunu da unutmayalım diye hiçbir zaman düşünmedim .Tüm muhabbetimiz olabildiğince doğal ve spontane gelişir ..

• Bence doğal olsun yapmacık olmasın.Birde ne söylesem bende bende diyen tipler itici gelmiştir.Kendi duruşu fikirleri olmalı.Tabiyki ortak noktalarınız olucak.O ortak noktalar üzerinden gidebilirsin.Gazetede gördüğün günlük bir haberden,izlediğin bir filmden,sevdiğin müzik tarzından bahsedebilirsin.Hobilerin varsa onları anlatabilirsin.Onun hobileri varsa sorular sorarak ilgilendiğini gösterebilirsin. İki ayrı insan konuşçak o kadar çok şey bulunur ki.3-5 demişsin. 4 konu söyledim.Birde bu ülkenin hali ne olacak dersen 5 olmuş olur:)) İyi sohbetler..

• sağol :)) güzel cevap... konuşulacak çok konu olduğu konusunda haklısın ama bir sevdiğin konudan konuşması vardır. birde genel olarak konuşması vardır, sevdiğin konu üzerine konuşması daha güzeldir insanlar arasındaki bağı daha çok kuvvetlendirir. ama tavsiyeler güzel sağol :))
      bu arada bu ülkenin hali ne olacak ya :D

• Yorumlarıma gülmen iyi birşeydir umarım:))

• ;)))

• Yani nabza göre şerbet vericen...kendin olmucan anlaşılan...Kendin gibi olda gerisi boş...

• ilk olarak bir nedenden dolayı gizli yazmışsın keşke yazmasaydın rahat olabilirsin yani :))
      hakkında kötü düşünmezdim her türlü eleştiriye açığımdır.. tek kuralım saygı çerçevesinde olması ki saygısızlık yaptığını düşünmüyorum... o yüzden sorun yok yani

2.olarak sevdiğim bir kızı mutlu etmek benide mutlu eden birşey o yüzden onun mutlu olacağı şekilde konuşmamda güzel bir davranış. bir erkeğin bayana nazik davranması gibi bir durum olduğunu düşünüyorum. tabiki kendim oluyorum ama

• Cok soru sormasin, cok kendini de ovmesin. Mesela benimle fransiz edebiyati hakkinda konusabilir... Hosuma giderdi. Ya da dunya muzikleri hakkinda... Filmler hakkinda...

• anladım :) sağol bu konuşma güzel olurdu, ama sürekli bunun üzerine konuşmak sıkmaz mı? belki ilgin çok vardır senin ama yinede sıkmaz mı :D

• Beni merak ettiğini meraktan kastım tanımaya ve anlamaya calıştığını hissetmeliyim.Soruları mantıklı ve seviyeli olmalı ara sıra kendınde bahsetmeli ama ısrarcı olmamalı.

• Ne demek (:

• mantıklı :)) zaten bir konuşmada kendinden bahsedersen sıkıcı olursun, kendini yüceltmiş gibi görünebilirsin. biraz kendinden bahsederek tanıtma tarzında olması yeterli :) sağol...

• Bir erkeğin bana herhangi bir zayıf noktalasını, onu derinden etkileyen bir olayı anlatması hoşuma gider. Onun için değerli olduğumu hissederim.

• rica ederm:)

• vayyyy çok güzel teşekkürler. böyle düşünmende ayrıca çok hoş :))

• Soru yağmurunu sevmem kendimi anlatmayı hiç sevmem ama o istiyorsa eğer kendinden bahsetsin, planlarından vs. ben benim görüşümü desteklemesini istemem kendi görüşünü savunsun isterim hatta karşılıklı fikir savunmayı çok daha severim :)

• ;)

• yazmak istersem yazarım önerin neymiş?

• hayır tabi ki buraya yazman doğru değil ama istersen yazacağın müsait bir yer gösterebilirim:)

• Öncekileri Göster
  • benim hakkimda merak ettiklerini sorabilir bende ona sorarm uydurmadan kendinden bahsetsin falan filan iste

• evet haklısın karşısındaki bayanı merak etmek hoş birşey :)) ayrıca bir kızında erkeği merak edip geri kalmamasıda güzel. seni tanıyan erkeğin şanslı olduğunu düşünüyorum :D

Erkekler Ne Diyor 7

• öncelikle bazı zarflar atmalısın, ne tür konulardan hoşlandığına dair çözümlemelerin için.daha sonra da hangi konularda hassaiyeti varsa o konulara değinmelisin.. çevremdeki kızlar bana böyle yaklaşır(lar)dı..

• sağol tavsiye için ...

• yeni sezon ürünlerinden,indirimlerden,çanta ve ayakkabı modellerinden blablabla.tansu çilleri denk getirebilirsen onunla da ekonomi,anahtar ve nereyi il yapacağınızı konuşabilirsiniz.

• sen böylemi yapıyosun ?
      yeni sezon ürünleri falan onların hemcinleri ile konuşmak istediği bir konu gibi sanki...
      sanırım senin tarzın biraz daha böyle bir bayan gibi konuşmak...
      güzel yöntem ama bana ters :)) başarılar sana...

• gözümle görmedim tabiki tahmin ediyorum ha şimdi diyeceksinki zaten sevenim var diye sadece tahmin ettim

• kızlar konuşacak konu bulamıyr saçmalıyr

• yok ya kızlar konuşacak konu bulamıyor diye genelleme bence hatalı birşey..
      konuşan çok kız gördüm... vardır illaki konuşmayı bilen kız...

• istersen ağzınla kuş tut, bunlara yaranılmaz. Hem kızlar her zaman imkansıza ulaşmak isterler o yüzden fazla üstlerine düşme bir yerleri kalktığından seni oyalamaktan başka bir iş yapmazlar. Önce ilgini belli et sonra kenara çekil yani çokta çekilme kıyıda otur sadece. hah kelime aklıma geldi olayı rolantiye al yani:)

• tabi herşeyin fazlası zarar fazla ilgi muhabbette zararlı... dozu iyi ayarlamak kulağa daha mantıklı geliyor.

• Eski sevgili muhabeti açmak hatasını yapma kafii. birde onunla ilgilendiğini belli et yeterli sanki.. bence tabi.

• haklısın bu bir kızın hoşuna gidebilir. onu merak etmek tanıma fikri hoş şeyler...

• Benim gördüğüm genelde müziğe duyarlı oldukları sinema korku filmleri gibi

• haklısın kültürlü olmak bir kızın hoşuna gidebilir. ama abartmamak önemli

Yükleniyor...