Bir kadın erkekle sohbet ederken hangi konulardan bahsetmesi hoş olur bayanlar?

Soruyu Kişisel Soruyorum. bir erkeğin sizinle hangi konulardan konuşması hoşunuza giderdi? mesela; sizin siyasi görüşünüzden bahsedip onu desteklese... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Beni sormasını isterim, tanımak istemesini. hayatımın detaylarını. Tabi hoşlanıyorsam sormasını isterim yoksa çekilmez yanı; Hoşlanmıyorsamda ilgili olduğum konuların açılması tercihimdir. Tiyatro, sinema, fotoğrafılık, romanlar, tarih vs... Birde bana güçsüzlüğünü göstermesini istemem. Dertlerini anlatsın mutlu olurum paylaştığı için ama dertlerinin kendisini acizleştirdiğini söylerse uzaklaşırım elimde olmadan. Herkes uzaklaşır. Biz bayanlar nariniz yanımızda güçlü erkekler isteriz. Ve yine hoşlanıyorsam isterse hiç konuşmasın gözlerimin içerisine baksın.

• teşekkürler gerçekten merak ettiğim soruları tam cevapladın :))

düşüncelerin çok güzel... erkek içgüdüsel olarak koruyucu rolü oynar burda çok haklısın... aciz görünmesi pek iyi olmayabilir...

• ne yazık ki. Güçlü gözükmek adına rol yaparsa da çok itici durur. Bu uğurda ne kadar çok saçmalayan insan var tahmin bile edemezsin :) bazıları kas gücünü,bazıları maddi gücünü bazıları ise itibarini abartır ama biliriz abartıyor anlarız yani :) o yüzden bişeyleri kapatmak için yalanlar sıralamanın yada abartmanın yerine susması çok daha iyidir.

• doğru :D rol yapmak güzel değil, neysen o olmalısın...

kendi gücüne varlığına güvenmek önemli...

rol yapmanın anlamı yoktur.

bence her erkeğin bir kızın ayağını yerden kesecek kadar yeteneği olduğuna inanıyorum..

yeter ki bunun farkında olmak lağzım...