Terazi kadını Balık erkeği ilişkisi nasıl olur?

burçlara pek inanmam ama yinede değerlendirmek lazım ..sizce bu ikilinin anlaştığı ve anlaşamadığı konular nelerdir_?genel olarak anlaşırlar mı_?özelliklerine bakarak değerlendirme yaparmısınız_?

Güncellemeler:
bizimki gergedan burcuymuş bide onu yorumlayın

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Terazi kadını ve balık erkeğinin evlilkleri tamamen bir aşk evliliği lur ve u birlktelik asla ateşini yitirmez. İşte bu yüzden çok şanslıdırlar. Bitmeye yüz tutan aşk bu ikisi söz konusu olduğunda oldukça uzun ömürlüdür. Ortak yönleri çoktur ama genelde balık erkeği liderlik yapmak ister. Terazi kadını her ne kadar mantıklı ve olayların ilerisini gören bir insan olsa bile başkasının kontrolü ele geçirmsi daha doğrusu onu çekip çevirmesi hoşuna gider. Balık erkeği biraz ters bir yapıya sahip olabili ama romantikliği, duygusallığı ve cana yakınlığı ile herkesi kendine çekebilir. Balık erkeği aşk konusunda bencildir ve karşısındakinin tüm zamanını ona ayırmasını ister. Bu nedenle işi gereği seyahate falan giden kadınla pek işi olmaz. Kariyer yapan kadın balık erkeğine göre değildir genellikle. İyi ebeveyn olma özelliğne sahip iki burçtur balık ve terazi. Yengeç kadar olmasa da. :))) Temel özellikler benim bildiği kadarıyla bu kadar. :))

• Bak gergedan burcu ile ilgili hiçbir fikrim yok işte. :)) Ama gergedan burcuyum demekle eşsizim demek istiyor olabilir. Ne güzel işte, eşsiz bie sevgilin var belki de. Şanslısın, darısı başımıza:)))

• :)))

• :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• burçlar hakkında çok detaylı bilgim olmadığı için şu kadını bu erkeği nasıl olur gibi sorulara cevap veremem ama annem terazi olduğu için daha önce terazi kadınını okumuştum ve bire bir de tutmuştu o yüzden ben inanırım arkadaşım :) terazi kadını için belki de hayattaki en önemli şey adil olmak.ne kadar sevdiği biri olursa olsun haksız olmasına rağmen kimsenin yanında yer almaz ortada bir anlaşmazlık varsa olaya sadece bi tarafın penceresinden bakmaz kitabın iki yüzünü okur ve estetik duygusu çok gelişmiştir,zevklidir giyim kuşamına,dış görünüşüne büyük önem verir kendine de yakıştırmasını bilir.duygusaldır aynı zamanda

• Ben seninkini tanıyorum, sana karşı uyarıcam pis terazi :((((( :D

• Bir tabi,terazinin hası benim avatarımda var.Adaletin terazisi :P Yanacaksıınnn :P

• ula her terazi birmi sen ne nifak sokuyon laaa

• :D:D:D:D

• Öncekileri Göster
  • ben gergedan burcuyum bi kere:D

• kalbimi kırdın enişteeee:(

• hım geregendanlarr şöyle anlatayım hımmm eeeee aslında şöyle oluyor kii neyse bilemedim...enişte.

• Kaç kurtar kendini Girgedan :(

• Öncekileri Göster
  • Arkadaşım astroloji bilim dalı inanmalısın ... .. link

• teşekkür

• zamanlarda eyleme gecmekde zorlanma , yine iş terazi kadınına düşüyor. cünki balık erkegı eyleme gecmekde oldukca zorlanıyor bu yuzden terazi kadının onu gercekcı bır sekılde desteklemesı gerekıyor.Dikkatli olunmazsa stresler ve zorlanmalar yasanabılır birbirlerin eduyasız kalabılırler bu rısk hep var bu rıskın asılması akabınde ıyı bır evlılık ortaya cıkabılir ...yoruldum ;))))))

• zorlu bır kombınasyon , iki farklı yapı ,birbirlerını anlamakda zorlanabilirler , yınede duygu yoğunlugu var balık burcunun duygusal yonlerı ortaya cıkacak , balık burcu cabuk kırılacak cabuk alınacak ama allahtan terazı kadını bunları anlayabılir karşı tarafın ihtiyaçlarını keşfedebilir , bazı zamanlarda yüzarysel kalma rıskı var duygulara karsılık bunları hemen farkedebılırse o zaman bunları cok daha rahat aşabılecek evlilik daha uyumlu yürüyebılecek burada en büyük risk kararsıslık ve bazı

• Öncekileri Göster
  • Yazık adama ya salın gitsin :(

• hahahha :D

• Çok çektim...Eğer teraziysen ve o balıksa hiç boşuna tüketme adamı salıver gitsin.

• Yaa hangi teraziymiş o adresi ver :((( Kimse benim barracudamı üzemez <33

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• Sonsuz bir aşkla onlar birbirine bağlıdırlar ;)

• bebeğim bilemedim ya ben bu konuda cahilim...burç konusunda

• aşk olsun eniştee ya zaten hastayım:(

• gonuşma löyn:D:D

• benim burcum terazi ve balık burcu erkeğiyle de pek anlaşamam hayata bakış açıları farklı balık burcu erkeği duygusal kararsız ve fazla kırılgan şahsen ben uğraşamazdım

• Balık erkeği, romantiktir, duygusaldır. İlgiyi çok sever. İlgiyi kesersen baskalarına yönelebilirler, çapkınlardır. Terazi kadını ise mantıklı, sadık, zariflerdir.İlişkide bi problem yokken çok iyi anlaşabilirler fakat bir sorun olduğunda terazi kadar sadık değillerdir.

• sevişiyolarsa sorun yok bence.

• yengec balık daha uyumlu bana göre ama olaiblir yükselene de bakmak gerek

• Terazi ve Balık burçları arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Terazi insanı zarif, duygusal, sevecen ve romantiktir. Karşı tarafa nasıl hitap etmesi gerektiğini iyi bilir. Diğer taraftan da bazı konularda oldukça kararsızdır. Terazi burcu sadık ve uyumlu bir partnerdir. Balık ise romantik, duygusal ve hayalperesttir. Terazi'nin realist yapısına karşın Balık hayalcidir. Terazi burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı pek beceremez. Balık insanı daha sakin ve munistir. Öylesine duygusaldır ki bu duygusallık onun hayal aleminde yaşayan bir insan olmasına neden olur. Ayakları kolay kolay yere basmaz ve gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder. Hayata karşı fazla cesareti yoktur. Bu nedenle bu iki tipin olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır. Seksüel yönden ise Terazi'nin beklentileri karşısında Balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Bu iki tip arasında uyumlu bir ilişki görmek mümkün değildir.

• olsun olsun teşekkürler yinede :)

• rica tatlım gerci olumsuz ama k.bakma benim öz düşüncelerim değil :)

• :) teşekkürler yinede

• Öncekileri Göster
  • bence anlaşırlar ikiside uyumlu var bunlarda ışık yola devam

• o ışık döte pamuk yiyince görülüyo hacım:D

• :D:D

Yükleniyor...