Fotografik Hafıza Seti - Dinamik Hızlı Okuma Seti [Melik Duyar] kullananlar var mı?

Bowman
Bu setleri beraber kullanıyorum. Beyin ve gözler için yorucu olsada hemen kullanmak istediğim için beraber yürütüyorum . Sorum şu arkadaşlar . Kullananlar cevap verirse daha sağlıklık olur.

Kasetlerin ilk başlarında Fotografik hafızanın otomatik pilota geçeceğini söylemişti. Nasıl oluyor bu peki ?

Sitesinde hızlı okuma için program koymuş. Onu indirdim. Egzersizleri nasıl bir periyot ve sıra ile uygulamalıyım ?

Yardımcı olanlara teşekkürler.
Güncellemeler
+1 yıl
Günceldir. Hala yardım edebilecek anlayışlı bir arkadaş arıyorum.
Fotografik Hafıza Seti - Dinamik Hızlı Okuma Seti [Melik Duyar] kullananlar var mı?