Erkek arkadaşla konuşulacak konular?

Arkadaşımla flört evresindeyiz henüz hiçbir şey belli değil. Konu bulmakta zorlanıyor ama ben konu bulursam konuşuyor. Birçok şeyi zaten konuştuk ama yardıma ihtiyacım var. Özellikle erkeklerin ilgilenmesini istiyorum :) Klişe sorular olmayacak Hangi takımlısın falan ? Şimdiden teşekkürler :

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ortak noktayı yakalarsanız ınan laf lafı acıcak cevap klasık mi oldu bılmıorum ama oyle yanii..ortak noktalara hükmet...

• kesinlikle öyle ama onun değişik bir kişiliği var çok çabuk sıkılıyor ve ben sıkılmasını istemiyorum sık boğaz etmekte istemiyorum arada kaldım yani :D Teşekkürler bu arada :)

• Öncekileri Göster
    • ben teşekkür ederim :) umarım olur :D

• umarımm :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 13

• borsanın günlük seyrinden,dolar-euro parametrelerinden,rusya ile olan ithalat-ihracat hacminden,çin mallarının dünya üzerindeki etkisinden,bankaların ticari krediler için uyguladığı faiz oranının ticaret üzerindeki etkilerinden,uzayda hayat olup olmadığından,plüton'un gezegenlikten çıkarılma sebeplerinden,yankı yapmayan tek sesin ördek olması sorunsalından.inek sütünün ph değerinden filan konuşabilirsiniz.

• çoookk yaratıcı bu arada inek sütünün phı gerçekten ne ya :D

• 6 :)

• hmm asidik :D

• bence hayat dan gelecekden ailelerinizden hemde birbrinizi tanımış olursunuz

• teşekkür ederim bunları da biliyoruz :)

• Doğal akışında olmazsa birbirinizle etkileşiminiz sağlam temelleri olmayabilir ilişkinizin. İçinden gelenlerin konuşulması değilde başkasının içinden gelenlerin sana aktarılanların konuşulması seni sen yapan değerlerden uzaklaştıracaktır belki karşındakini ve de sana değil sen sandığı kişiye olan ilgisini arttıracaktır.

• evet tam olarak bir temelimiz olmayabilirsin elbette ama diğer söylediğine katılmıyorum sonuçta burada edindiğim bir fikri kendi sözcüklerimle ifade edeceğim ve buda beni ben yapan şey olacak yine de teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • birşey değil, işallah ^_+

• :)

• oo konu mu yok..hobilerini sor mesela..filmler müzikler gezilecek yerler hayatı senin hayatın okul gelecek hayaller..konuşcak şey çok

• konuştuk :D

• Konuşulacak konu bulunamıyosanız hayatınız kendinizle sınırlı demektir. Bence düşünün ve konuşun

• Düşünüyorum gerçekten ama bir noktadan sonra hafif bir kalma oluyor :D

• Öncekileri Göster
    • Burada sorulan ve aklına yatan soruları not al, hergün bir iki tane sor. Ondan sonra konuşun. Allah muhabbetinizi artırsın

• Saol teşekkür ederim bu arada :)

• araba konusu iyidir merakı varsa konuş konuşabildiğin kadar

• evet var baya üstü açık bir arabayı beğeniyor konuştuk ama yine de teşekkürler :)

• rica ederim : D

• kafa yapınız uyuşmamış. konuşamıyorsunuz. o başka frekas sen başka frenkas. yani o arabesk sen yabancı farklı tarzsınız. eminim onun yapısında birisi olunca car car konuşuru sen de öyle. arkadaş kalabilirsiniz ama ciddiyet arama. kafa yapına uygun insanı zaten sen hissedersin o konşur sen konuşur böyle muhabbet devam eder. ama konuşmayınca çok kötü.

• hayır sanırım kendimi yanlış ifade ettim elbette konuşabiliyoruz hemde sabahtan akşama kadar ama ben farklı konular istiyorum ilginç dikkat çekici film müzik değil farklı :D

• nasıl ilginc merak ettim. ne istiyorsun örnek verirmisin. konu ne konusu olsun. sen sıkılmışsın ondan hep aynı hep aynı bunu anlıyorum.

• hayır sıkılmadım sıkılsam zaten konuşmak istemezdim onu eğlendirin istiyorum ama klişede olmasın istiyorum şaşırsın istiyorum sadece :)

• felsefeden bahset.

• ooo tam adamı :D ne sorayım mesela nerden başlayalım ? Çünkü çorap söküğü gibi gelir :D

• Öncekileri Göster
    • rica.

• konuşacak konunuz yoksa ayrılın.sonra barışın ayrı kaldığınız günler de ne yaptığınızı anlatırsınız birbirinize

• :D Bu da iyi sonra barışamazsak ne olacak peki ?

• Öncekileri Göster
    • yok ben makarasına yazdım:)dilerim uzun sürer

• umarım : ) teşekkürler bu arada :)

• Biraz güncel olaylardan ,yaşadıgınız komık anlardan bahsedebılırsınız.eger konuşacak bişi bulamıyorsanız işiniz zor kapasite meselesi :)

• Ooo ağır oldu :D Güncel olaylar özellikle siyaset çok dikkatini çekiyor ama o konudan çıkmak ne yazık ki imkansız hassas insanlarız ve etkileniyoruz :) Konuşulacak konu bulamıyor değiliz ama sıradan şeylerden bahsetmek istemiyorum en azından ben farklı eğlenceli bir şeyler istiyorum :D

• Öncekileri Göster
    • peh :P

• :D

• ya abartmayın içinizden ne geliyorsa onu konuşun, her zaman yada belli saatlerde konuşmak zorunda da değilsiniz hanginiz ne zaman isterse o konuşsun yani herşeyi kurallara bağlamayın hatta ona sevgilin gözüyle bakma çok yakın ve samimi bir arkadaşın gibi davran tebessüm et ona güven oda sana aynı duyguları beslerse bundan iyisi şamda kayısı.

• Öyle olduğunu düşünüyorum ama bu abartmak değil bence sadece iyi vakit geçiriyoruz ve bitmesin istiyorum :)

• Araba,futbol,ilgisi varsa nba hiç bişi bulamıyosanız yoldan geçenleri çekiştirin biz çok eğlenirdik oturup yoldan geçenleri izler dalga geçer nasıl biri olduğunu çıkarım yapmaya falan çalışırdık hoştu olmadı birbirinizin gözlerine bakarak el kızartmaca oynayın oda iyidir -_-

• :D :D Güzel fikirler ama insanları çekiştirmeyi seveceğini sanmıyorum teşekkürler :)

• Rica ederim -_-

• cinsellik her zaman en iyi konudur :D

• evet konuştuk :D

• Daha flört evresindesiniz ve cinselliği bile konuştunuz?Yuh yani !

• yani yani :D konu konuyu açtı diyelim dank diye konuşmadık ama fikirlerini biliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ilişkiden beklentilerinizden geleceğe dönük hayallerden nelere kızıp neelre kızmadığından bahsedilebilir.

• teşekkürler evet bunları zaten konuştuk :)

• Öncekileri Göster
    • biraz :D

• :D

Yükleniyor...