Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır ? Nasıl bir karaktere sahiptir ? Onu etkilemek için neler yapılmalı ?

Arkadaşlar aslan burcu erkeğinden hoşlanıyorum. O da bunu biliyor onu sıkmadan nasıl etkileyebilirim?

Güncellemeler:
Birde sizden ricam diğer sorumu da yanıtlarsanız beni gerçekten çok mutlu edersiniz gerçekten çok ihtiyacım var kafam çok karışık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kendi web sitemi vermiim dedim. Al :DAslan Burcu Erkeği Genel ÖzellikleriAslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir. Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever. Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir. Aslan burcu erkeği dostane tavırları ve girişken yapısıyla çok fazla dost edinir. Romantiktir. Birini sevdiği zaman iyi bir aşık olur. Sadıktır. Evlilikten hoşlanır ve evine bağlıdır. Çocuklarına düşkün ve sevecen bir baba olur. Aslan burcu erkeği iş konusunda fazlasıyla başarılıdır. Cömerttir, fakat her türlü kötü duruma karşı temkinlidir ve tasarrufu sever.

• Rica ederim, işine yaramasına sevindim.

• Hayır öyle biri değilim zaten acayip detaycıymdır aman boşver filan demem teşekkür ederim :)

• Özelliklere genel olarak göz atacak olursak. Sevecen cana yakın bir tip. Böyle insanlara biraz ilgi gösterirsen. Kanı kaynayacaktır sana. Ayrıca bak özelliklerde de var. Aslan burcu erkeği detaycıdır. Giyinimine ve konuşmandaki detaylara dikkat et. Aman boşver nolacak dersen sen kaybedersin :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• aslan ezmeyi sever ezilmeyi göze alıyorsan yada baş edebileceğine inanıyorsan olur

• saol

• teşekkürler :)

• Aslan, bencil değil ama benci.Vereceksin gazı, arada tüylerini yatıracaksın, pohpohlayacaksın.Koç gibi ama değil. Çünkü bir bebek gibi değil, gayet büyümüş, aklı başında, bilinçli ve yeri gelince sinirinden, inadından yapacağı varsa da yapmayan; gaz verdin mi çoşan, çoşkuyu aldımı çoşturan bir burç...Üstüne çok düşme, yönetmeye sıkıştırmaya çalışma, gelemez. Benzer ilgi alanları, burçtan öte herkeste işe yarar.Ve 12tip insan yoktur, bu nedenle farklı açılar almış bir aslan, bildiğimiz aslanlardan farklı olabilir. Yükselenine de dikkat et ^^ Çünkü insalar yükselenleri gibi görülürler dış dünyaya.

• Çok teşekkür ederim gerçekten teşekkür ederim inşALLAH :)

• O soru için hoşlanıyor gibi.. Yani tam bilemesek de oyum hoşlanırdan yana ^^ inş herşey gönlünce olur

• Hem o sorum hemde sorularım kısmındaki diğer sorum hoşlandığım çocuk hakkında yaşadığım olayı anlattığım sorum bi erkek gözüyle sen nasıl olaya bakarsın merak ettim yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim :)

• Öncekileri Göster
  • Öveceksin hep ve manevi geyşası olacaksın,aslan çok komplekslidir.

• Hımm anladım çok teşekkür ederim :)

• aslanlar çok zordur.

• Zoru severim :)

• Aslan burcu erkeği kibritten hoşlanır

• açarım. mesela kibriti severler onlar yani.

• Kibrit derken pek anlayamadım açar mısın ? :)

• ben aslan burcuyum hata kabul etmem önüme engel çıkmasından hoşlanmam bunları bil yeter:)

• Teşekkür ederim :)

• tatlım aslan olarak sana tavsiyem 1 -çok konuşma az konuş 2-erkeğin önüne geçme 3- kadın olduğunu unutma 4 evinde aslan sen ol dışarda kedi

• Çok teşekkür ederim diğer soruma da vaktin varsa rica etsem bakabilir misin :)

• Oturmasını kalkmasını bil ağır ol biraz. Ona itaat et ve onunla hiç susmadan muhabbet et sonra onu öv ve ne kadar mükemmel birisi olduğundan bahset hepsi bu ;)

• o zaman aslan erkeği karşısında şansın yok senin

• Bu konuda söz veremem sağlam ve sert bi karakterim var dışarıdan herşeyi tek başına halledebileceğim anlaşılıyor zaten :s

• sakın erkek gibi davranma dışarda bırak herşeyi o çözsün sen kadın gibi ol ve dışardan izle :)

• Öncekileri Göster
  • senin burcunu da yazsaydın daha iyi yorum yapardım.. aslan burcu serttir, diktatördür, çekilmezdir bence..

• Çekilir kişi ozan olunca çekilir ben terazi burcuyum :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Aslan Burcu Erkeği Koç Burcu Kadınlarından Hoşlanır Şimdi Diğer Burcu Kadınları Dağılın. Koç Burcuğum Ya Bencilim Aslanları Bile Başkasına Vermiyorum Kusura Bakmazsınız Artık...

• Fazla sorgulama, yönetme sıkılır. Sevgiye, pohpohlanmaya muhtaçtır. Sürekli anlatan taraf olur genelde, dinle, yatıştır vesaire.

• teşekkür ederim :)

• Sevgi ister <3

• teşekkürler :)

• evet istedi&#287;i sevgiyi alınca da &#231;ok mutlu olur :P &lt;33333

• aslan burcuna sürekli iltifat edicen onu yücelticen pohpohlanmayı severler bende o burcu hiç sevmem. bencildirler çok

• Hımm &#231;ok &#231;ok &#231;ok te&#351;ekk&#252;r ederim :)

• bakımlı olmalısın . sıradanlı&#287;ı sevmez, &#252;st&#252;nde baskı kurmaya kalkmamalısın. nerdeydin kimleydin gibi hesap soran tarzda &#252;sluptan hi&#231; ho&#351;lanmazzlar sıkıya gelemezler. onu y&#246;nlendirmeye kalkma hemen y&#246;n de&#287;i&#351;tiri. birde bi&#351;eyi 1 kere iste 2.sinde yapacaksa da yapmıyo. birde onun ilgi alanları senin de ilgini &#231;ekiyomu&#351; gibi davran

• Te&#351;ekk&#252;r ederim di&#287;er sorumu da yanıtlayabilir misin ? :)

• Bol bol poh pohla .Gösterişli ol hediye paketi gibi görün :D

• Ben yeni &#252;yeyim buraya iki sorum var zaten biri aslan burcu ile ilgili biride ya&#351;adı&#287;ım bi olay hakkında tavsiye istiyorum :)

• Hangisi

• G&#246;steri&#351;li olma konusu ger&#231;ekten de do&#287;ru o zaman ilgisini daha &#231;ok &#231;ekiyorum te&#351;ekk&#252;r ederim di&#287;er sorumu da rica etsem cevaplar mısın ? :)

• cok kıskanctır kincidir dediğim dediktir

• Kinci de&#287;il ama kıskan&#231; do&#287;ru te&#351;ekk&#252;r ederim :)

• Çok zor işin hiç sıkıntıya aşırı bağlanmaya gelemezler. Rahat bırakıp özgür olduğunu hissettirmen lazım ona.

• In&#351;. Becerebilirim te&#351;ekk&#252;r ederim di&#287;er sorumu da rica etsem yanıtlar mısın ? :)

• çok konusmucaksın,neden şunu şöyle yapıcam dıye sormucaksın,dedıklerını yapıcaksın,egosunu şişiriceksin

• Bekliyorum &#351;imdiden te&#351;ekk&#252;rler :)

• bakıyorum hemen.)

• Yorumun i&#231;in te&#351;ekk&#252;r ederim dediklerini dikkate alaca&#287;ım :) di&#287;er sorumu da yanıtlarsan beni &#231;ok mutlu edersin :)

Yükleniyor...