Aslan burcu erkeği nelerden hoşlanır ? Nasıl bir karaktere sahiptir ? Onu etkilemek için neler yapılmalı ?

Arkadaşlar aslan burcu erkeğinden hoşlanıyorum. O da bunu biliyor onu sıkmadan nasıl etkileyebilirim?

Güncellemeler:
Birde sizden ricam diğer sorumu da yanıtlarsanız beni gerçekten çok mutlu edersiniz gerçekten çok ihtiyacım var kafam çok karışık

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

 • Kendi web sitemi vermiim dedim. Al :D

  Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

  Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

  Hareketli ve neşeli tavırlarıyla dost ortamlarının aranan ve vazgeçilmez kişilerindendir. Rahatına oldukça düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktivitelerde bulunmayı çok sever.

  Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Emir almaktan hoşlanmaz ve yönetmeyi sever. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Çevresiyle oldukça ilgilidir ve merhametli olduğu için de yakınlarının ve dostlarının dertleriyle ilgilenir. İyi bir dinleyici olan aslan burcu erkeği pratik çözümler üretmek konusunda kabiliyetlidir.

  Aslan burcu erkeği dostane tavırları ve girişken yapısıyla çok fazla dost edinir. Romantiktir. Birini sevdiği zaman iyi bir aşık olur. Sadıktır. Evlilikten hoşlanır ve evine bağlıdır. Çocuklarına düşkün ve sevecen bir baba olur.

  Aslan burcu erkeği iş konusunda fazlasıyla başarılıdır. Cömerttir, fakat her türlü kötü duruma karşı temkinlidir ve tasarrufu sever.

  0|0
  • Şikayet

   Teşekkür ederim diğer sorumu da yanıtlarsan beni ne mutlu edersin bir bilsen :)

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   Hayır öyle biri değilim zaten acayip detaycıymdır aman boşver filan demem teşekkür ederim :)

  • Şikayet

   Rica ederim, işine yaramasına sevindim.