• Sor
  • Bence

Durduk yere insan neden bunalima girer?

Hiçbir şey yapasım gelmiyor... Moralimi bozan bir şey de olmadı... Ama canım çok sıkılıyor... Kendimi yalnız da hissediyorum... Niye böyle bunalım yapıyorum? Size de oluyor mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Çoğu kişide olur böyle şeyler bir anda gelir 2-3 gün kalır sonra gider.Hayat yoruyor be arkadaşım ondan.

Kızlar Ne Diyor 20

• Rahat batıyordur

• gecer zamanla arada herkese olur böyle

• Tabiki her genç kızın başına gelir :D

• Aynı ben.

• Bende bir beni bilirdim böle demek yalnız değilmişim.

• olur arada.yengeç burcu musun:d

• akrep:)

• Şu anda bende bu durumdayım nedense kendimi bu hayattan soyutluyorum artık yaşamak istemiyorum

• bana çok oluyor öyle. durduk yere ağlıyorum falan.. kendine en iyisinden bir dost bul.. gerçi bu zaman da bulmak da zor.. günlük yazmanı tavsiye ederim bak bende işe yaramıştı

• Yalnızlıktan sadece.. Ben bu yuzden depresyona bile girdim. Şuan antidepresan kullanıyorum.

• haklisin galiba

• Bak bunu bende merak ediyorum ama ben kendiminkini genelikle biliyorum gerci :D bagzilari haric

• Yalnızsındır. Birileriyle konuştuğunda, güzel haberler aldığında geçer veya uyu.

• rahat batıyo bıze.valla bak :)

• katiliyorum:)

• olur arada oku üfle.

• herzaman böyle bende. bu yuzden hiç bunalım ya da farklı bir durum gibi gelmiyo.

• bana da olur arada geçer zamanla merak etme

• Her insan da olabilir. Sebebi olmayan bir sıkıntı basar içini. kendine yapacak uğraşlar bulursan can sıkıntısına son verebilirsin.Genellikle böyle şeyler işe yarıyor

• bendensin

• biri bendenmi bahsediyor? eskiden böyle değildim gayet mutluydum gerçi allaha şükür hiçbi derdim yok ama içimden hiçbişey yapmak gelmiyor çare bulursan haberimiz olsun..

• umarim mutlu oluruz hepimiz.

• amin inşallah

• mutlu edecek şeyler bulamadığın için olabilir mi

• belki de

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...